Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Perfektní ráno uprostřed Prahy – cokoli ze snídaňového menu v hodnotě 500 Kč

4,6 / 5 Kavárna Slavia Praha - Staré Město  (mapa) 240 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Ladislav Dietrich

Půjdeme ve dvou. Když začneme hodovat v 9:30 a překročíme časový limit, jídlo a pití po 11:00 už do voucheru nespadá? Děkuji. S pozdravem Dietrich.

Kavárna Slavia

Dobrý den pane Dietrich, snídaně podáváme do 11:00, pak snídaně končí. Pokud objednáte v 11:00 ještě třeba horkou čokoládu, určitě jí dostanete v ceně voucheru.
S pozdravem
Zuzana Café Slávia

Lenka

Dobrý den, mužeme voucher využít i na snídaňové sety? Děkuji

Kavárna Slavia

Dobrý den Lenko,
vybírat lze z kompletního snídaňového menu, včetně snídaňových setů.
Pěkný den.
Zuzana Café Slavia

Ladislav Dietrich

Mám ještě jeden dotaz, proč jste neodpověděli panu Veckovi na rezervaci přes email? Děkuji.

Kavárna Slavia

Dobrý den pane Ladislave,
protože pan Vecko napsal v pátek večer a já už nebyla v práci, tedy vyřídím dnes, ale děkuji za Vaše upozornění. Přeji pěkný den. Zuzana Café Slavia

Ladislav Dietrich

Co se stane, když překročíme částku 500 a celá útrata přesáhne například 80. Chápu do dobře, že tuto částku stačí doplatit? Děkuji.

Kavárna Slavia

Dobrý večer Ladislave, ano je to tak.

Elena

Dobrý den, může to být i více než dva lidí? To snídaně zas není až tak drahé :)

Kavárna Slavia

Dobrý den,
ano může vás být více

Zuzana Café Slavia

šipka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak mám chápat tu ohraničenou dobu snídaně. Když si v 10 hod. ráno objednám a do 11 to nesním, nebudou mě doufám vyhazovat od stolu? Chápu to správně?
Děkuji
 šipka

Kavárna Slavia

Chápete dobře, nebudeme, samozřejmě Vás necháme se v klidu nasnídat a užít si výhled na Prahu, nemusíte mít starosti

Zuzana, Café Slavia

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru