Kategorie

Kavárna Slavia

4,2 / 5 (86 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Skvělý zážitek, snídaně se nám moc líbila a chutnala“

Dnes otevřeno: 8:00–0:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Kavárny, Snídaně

Hodnocení podniku Kavárna Slavia

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Vilem

Perfektní, chutná, nápaditá snídaně. Rychle, obratem zarezervováno.

Hvězdičky dolů za mizernou obsluhu:
- objednal jsme si černý čaj s mlékem, kolegyně později taktéž čaj s mlékem. Já jsem musel se připomínat s mlékem. Nakonec jsme dostali pouze jedno mléko. Na účtu jsme měli dvě mléka naúčtované. Jedno mléko jsme odmítli zaplatit, jelikož jsme ho nedostali a pan číšník odvětil, že ‚Co s tím budeme dělat, když ho už má na účtu?‘

Servírování – jelikož snídaně je docela „velká“ (studený talíř, talíř s omeletou), tak bych se asi prvně zeptal, čím host chce začít a postupně přinést – dva talíře na osobu, pečivo, sklenice, atd. dost zabere místa na stole – pak akorát při servírování jsou zmatky. Např.: podání talíře rovnou do ruky, aniž by se číšník snažil nejdříve udělat místo na stole pro servírování.

Já se snažím nekritizovat (možná je to malichernost), ale pokud jsem v podniku, který má ambice patřit mezi TOP v Praze, tak to se musím ozvat. Dal bych 3*, ale průměr to opravdu nebyl. :( Snad se příště vydaří lépe.

6. 6. 2016
Užitečné? Ano
Ivona

Interiér a výhled,

Nápoj, který označovaly jako fresh byl půl na půl ředěný vodou. Vajíčka byla nepoživatelná a když jsem požádala obsluhu, aby je odnesla, ani se mě servírka neráčila zeptat, zda s nimi něco nebylo v pořádku? Cena za takovou snídani absolutně neodpovídala kvalitě jídla, celé mi to evokovalo spíš gastronomicky divoká 90. léta. Například s nedalekým Café Savoy se to vůbec nedá srovnat, ten je o několik levelů výše. Šlo o moji první a zároveň poslední snídani ve Slavii. Toto místo těží ze skvělé polohy a bohaté historie, ovšem realita je bohužel dost žalostná.

Včera
Užitečné? Ano
mastodont

Skvělý zážitek, snídaně se nám moc líbila a chutnala

Včera
Užitečné? Ano
Veronika

Bohužel velké zklamání. Ačkoliv jsem tuto akci a tuto kavárnu považovala za jistotu na příjemnou snídani, očekávání to nesplnilo.. nejprve nás přivítal velice nepříjemný personál, který nás nebyl schopen ani na mou rezervaci usadit.. nastalo dlouhé čekání, než jsme si mohli snídani objednat a když číšník přišel, bylo nám oznámeno, že již snídaně nepodávají, přestože u naší rezervace měli uvedeno, že máme snídaňový voucher.. nakonec jsme se s nimi domluvili a snídani dostali. Vše završilo to, když si číšník přišel vysloveně říci o dýško.. oznámil nám, že částka kterou jsme zaplatili za snídani jde celá do firmy, nikoliv jemu… a to jsme ještě zdaleka ani nebyli na odchodu… celému zážitku nepřidali ani všude kolem otrávení a neustále nadávající číšníci… opravdu nikdy více, nedoporučuji!!

22. 2. 2017
Užitečné? Ano
Michaela

Koupili jsme rodičům jako dárek a moc se jim to líbilo. Chutné jídlo, příjemná atmosféra. Celkově hezký zážitek i pro náročnější.

18. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (23)