Nabídku Pojďte na střelnici: Ohromný výběr zbraní mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nabité balíčky: Střelba ze zbraní elitních jednotek i osobních strážců

4,6 / 5 Kurzy střílení (6 poboček) Lomnice  (mapa) 1 207 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
David

Dobrý den,
chtěl bych se doplňkově zeptat, po přečtení zdejších dotazů jsem se dočetl, že je případně možné se domluvit na směně zbraně kus za kus samozřejmě s přepočtem počtu kusů střeliva dle příslušné ceny ráže. Chápu to správně? (Mám namysli směnu MP5 ve 22lr za Scorpion EVO v 9 luger).
Přip. kolik by stálo přikoupení střelby z příslušné zbraně.
Děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

Dobrý den

Výměna je možná, ale není závazná. Tzn., že velmi rádi Vám zbraň vyměníme, ale může se stát, že zbraň, kterou by jste chtěl nemáme sebou na střelnici. Týká se zbraní, které nejsou zahrnuty v balíčcích.

Petr Novák

Tereza

Dobrý den chtěla jsem se zeptat na … 22.12 jsme u vás prez internet objednali a zaplatili … Aby nám to přišlo nejdele v sobotu dopoledne jak jste psali a do ted jsme neobdrželi nic tak se chci zeptat kde je chyba .? Objednávka byla na střelbu osobních strážců a najemnych zabijáků 15 zbraní 103 nábojů Děkuji moc

Kurzy střílení

Dpbrý večer

To je otázka na Slevomat. Zavolejte si na jejich kontaktní tel jsou ještě dnes a oni Vám pomohou

Petr Novák

Hana

Dobrý den. Můžu na místě přikoupit náboje, nebo mám k dispizici např. pět ks a vic ne?
 Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Náboje a jiné zbraně je možné na místě dokoupit.

Petr Novák

Petr Štafl

Dobrý den, mohl by si doprovod v případě zájmu za poplatek vystřelit z nějaké zbraně?

Kurzy střílení

Dobrý den

Na místě je možné dokoupit další balíček, nebo jen jednotlivé zbraně.

Petr Novák

Jakub Volný

Dobrý den,
chci se zeptat, zda je možné mít k jednomu střelci i více pozorovatelů. Uvádíte 1 střelec + 1 doprovod, ale není třeba možnost mít další přihlížející např. v nějakém vyhrazeném prostoru opodál? Bavím se konkrétně o střelnici Morava. Děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

Dobrý den

Toto ustanovení je proto, že na střelnici je 10 střelců a každý bude mít více než jeden doprovod a tak tam bude min 30 osob, které se budou pohybovat po střelnici, sice v bezpečném prostoru, ale sami a bez dozoru a odpovědnost nese správce střelnice. Nikdy nevíte kam tento člověk vleze, aby lépe viděl. A je to dané pravidlo. Maximálně mohou počkat na parkovišti.

Petr Novák

David

Dobrý den, v podmínkách je napsáno, že se jedna další osoba se může zúčastnit jako nestřílející divák (doprovod). Koupil jsem voucher pro 2 střelce a chtěli bychom si přivést každý z nás doprovod (2 střílející + 2 doprovod). Je to možné??
Děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

Dobrý večer

Jeden střelec – jeden divák
Dva střelci – dva diváci.
Tudíž klidně si vezměte dva diváky

Petr Novák

Martin Martin

Hezký den,
může střílet desetiletý syn, v mém doprovodu?

Děkuji
 Martin

Kurzy střílení

Dobrý den

Pokud mu již 10 let bylo, pak může, pod dohledem instruktorů, střílet.

Petr Novák

Gabriela Junkova

Mohu jeste dotaz :bude woucher jeste za 750kc nebo az za cast bez slevy dekuji moc :-)

Kurzy střílení

Dobrý den

Bude za stejných podmínek.

Petr Novák

Gabriela Junkova

Dobry den chci se zeptat zda waucher budu moct zakoupit v lednu kolem 12.1.2017??dekuji Junkova

Kurzy střílení

Dobrý den
Myslím, že ano.

Petr Novák

Monika

Dobrý den,
chtěla bych zakoupit voucher do střelnice v Ostroměři. V nabídce je uvedeno, že střelnice je otevřena pouze pondělí a středy. Je možné využít voucher ve státní svátek, pokud vychází v tyto dny ? Nebo máte zavřeno ?
Moc děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

DOBRÝ DEN

Střelnice Ostroměř nemá povolenu střelbu o svátcích. Takže bohužel, moc radosti Vám neuděláme.

Petr Novák

Zdeněk

Dobrý den.
Rád bych využil některý z balíčků nabízených přes Slevomat. Prosím o doporučení, který z balíčků (z hlediska vybavení zbraní) si mám vybrat, když na blízko (např. na čtení a pod.) potřebuji brýle . Na dálku vidím dobře. Když se občas dostanu ke střelbě, tak potřebuji optiku – puškohled. Děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

Dobrý večer

Každý balíček z nabídky obsahuje různé druhy zbraní. Jsou zde zbraně s optikou, ale i bez. Pokud chcete zbraně jen s optikou kontaktujte nás na tel 722198635 provolba 1.

Petr Novák

Simona Vejnárková

Dobrý den, mohu se zeptat jestli jsou střelnice s bezbariérovým přístupem pro vozíčkáře? Děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý večer

Většina ano, ale lepší bude, když si zavoláte, nebo napište email na info@strileni.com, pošlete vaše tel. číslo, my Vám zavoláme a něco vymyslíme.

Petr Novák

Lucka

Dobry vecer, musi mit dotycny zajemce o strelbu zbrojni prukaz? Dekuji

Kurzy střílení

Dobrý večer

Toto střílení je pod dohledem instruktorů, tudíž je určeno i pro ty, kteří zbrojní průkaz nemají.

Petr Novák

Tomas

Dobrý den, k Vánocům bych mel dostat balíček 20 zbraní. Bohužel není tam můj sen hk. Da se zaměnit nebo neak dokoupit? Dekuji

Kurzy střílení

Dobrý večer

Nenapsal jste co myslíte HK (to je výrobce ) máme od něj cca 12 různých výrobků.
Ale buďte klidný, sny se budou plnit. Co budete chtít si můžete dokoupit.

Petr Novák

Ales Sviták

Dobrý den
je rozdíl jaké zbraně jsou k dispozici v jednotlivých balíčcích nebo je volba zbraní na klientovi? Máte také k dispozici zbraně z období 2. světové války?

Kurzy střílení

Dobrý večer

Balíčky, zde nabízeny, mají zbraně předepsány. Na stránkách www.strileni.com jsou balíčky, nezlevněné, včetně zbraní 2. světová válka.

Petr Novák

Kateřina Kučerová

Dobrý den, zakoupila bych balíček pro jednoho střelce. Může mít sebou doprovod, který nebude střílet, ale může se na něj dívat? :)
Díky moc, K.

Kurzy střílení

Dobrý den

Ano jednoho nestřelce může mít.

S úctou Petr Novák

Zuzana

Dobry den jeste jednou,
nezlobte se, ale na uvedeny tel.se nedovolam, ma moc cifer…mohla bych tedy poprosit o kontakt jeste jednou?
 Dekuji

Kurzy střílení

722198635

Zuzana

Dobry den,
necham si poradit, jeden balicek pro muze – myslivce, se zbrojnim prukazem, narocneho a druhy pro syna – 11let, zadny Rambo, nicmene zbrane ho zajimaji. Aby mohli byt nekde u sebe, i pres ruzny balicek. Je to mozne? Malemu decku bych brokovnici do ruky nedavala… Dle meho balicek pro dva by v nasem pripade asi nevyhovoval…?
Dekuji a jsem s pozdravem

Kurzy střílení

Dobrý den

Zavolejte na 722198635 zde je možné se domluvit na spec. balíčcích.

Petr Novák

Miroslav

Udravim,chci se zeptat. Jelikos jsem z Moravskoslezskeho kraje,presne z Frydku-Mistku. Nebudete nekdy v tomto kraji?a jestli jo tak kdy. Nadsencu tu je hodne,dekuji za odpoved a preji pekne vanoce.

Kurzy střílení

Dobrý den

Velmi rádi bychom v tomto kraji stříleli, ale zatím se nám nedaří sehnat střelnici, která by byla pro naše aktivity vhodná.

Petr Novák

Martin

Kdyz si to obědnám dneska do kolika dní to musím zaplatit a do kolika dnů se tam musim dostavit? Děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý den

Ohledně platby si zavolejte na Slevomat. Čerpání je do 31.7.2017

Petr Novák

Milada Kudynová

Dobrý den mužů sebou vzít 6leteho syna?

Kurzy střílení

Dobrý den

Na střelnici je povoleno vodit děti starší 8-mi let (naše podmínka) nestřílející. Střelci starší 10-ti let (zákon).

Petr Novák

Báčová

Dobrý den, můžou se na jeden voucher střídat ve střelbě dvě osoby? Alena

Kurzy střílení

Dobrý den
Pokud je voucher pro jednu osobu tak střílí jedna osoba, pokud je pro dvě osoby tak střílejí dvě osoby.

Petr Novák

Daniela

Dobry den,stihl by voucher prijit do Vanoc?

Kurzy střílení

Dobrý den

Toto je spíše dotaz na Slevomat, ale myslím si že ano.Záleží na rychlosti Vaší platby.

PetrNovák

Lenka

Dobrý den,
jsou tyto balíčky vhodné i pro ty, kteří se střelbou nemají žádné zkušenosti? Má instruktor dostatek času věnovat se takovýmto účastníkům? Který balíček byste mi doporučili pro první seznámení se zbraněmi?
Děkuji. Lenka

Kurzy střílení

Dobrý den

Balíčky jsou vhodné i pro nestřelce, kteří tvoří většinu klientů. Balíčky jsou různé, pro začátek Balíček Základ střelby. Na místě je možné dokoupit střelivo.

Petr Novák

Libor

Dobrý den, je, prosím, možné si na místě dokoupit ( pro dva střelce ) další náboje ke střelbě ? Děkuji a přeji pěkné Vánoce. Libor

Kurzy střílení

Dobrý den

Ano náboje je možné na místě dokoupit.

Petr Novák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru