Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Autobusový výlet na Orlí hnízdo a k jezeru Königsee: varianta i včetně vstupenky

4,5 / 5 CK Akord Alpy - Německo (mapa) 375 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
evina53@seznam.cz

Je odjezd prosím i z Rozvadova

CK Akord

Dobrý den, jedeme z Plzně na Folmavu, přes Rozvadov nejedeme.

CK Akord

Dobrý den,
z Rozvadova odjezd není.

Michaela

Dobrý den, mužu si sebou vzít na výlet i mojí fenu? :) Je třeba zaplatit neco na víc? když by byla v autobuse? Spala by pod sedadlem u nohou. Děkuji Michaela

CK Akord

Dobrý den,
bohužel to nejde, doprava přepravu psů neumožňuje

Veronika

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli planujete i vice deni výlety.Protože jeden den je malo.

CK Akord

Dobrý den,
zatím nabízíme pouze tuto variantu.

Jitka

Dobrý den, jak je to se vstupy do Solných dolů při špatném počasí ? Jaká je cena ? Děkuji Jitka

CK Akord

Dobrý den,
tato situace nastene jen vyjímečně v případě povodní. Cena je cca 20 EUR

Zdeněk Dvořáček

Dobrý den,je v plánu někdy i odjezd z Brna?

CK Akord

Dobrý den,
z Brna odjezd neplánujeme

Mája Stoklasová

Dobrý den, jsem obézní a v autobuse mi nestačí jedna sedačka. Musím si koupit 2 vouchery? Děkuji.

CK Akord

Dobrý den,
v případě, že potřebujete 2 sedačky, tak musíte zakoupit 2 vouchery

Tomas Ine

Dobry den dnes sem zaplatil dva listky na orli hnizdo pro rodice jako darek termin je 20.5.2017 nepocho­pil sem dobre co v mam este poslat mailem

CK Akord

Dobrý den,
pošlete čísla voucherů, termín zájezdu a název zájezdu na mail: agentura.akord@volny.cz. Zašleme vám cestovní smlouvu k vyplnění

Jana Maršíčková

Dobrý den, v případě koupě zájezdu bez vstupného do Orlího hnízda účastníci čekají u objektu? Jde mi o to, zda koupit pro 2 členy z rodiny se vstupem a 2 co nechtějí dovnitř, bez vstupenky. Případně změny, lze dokoupit vstupné na místě?
Děkuji M.

CK Akord

Dobrý den,
už jsme to řešili telefonicky

Petr Jon

Dobrý den,
chci se zeptat k dárkovému poukazu za 1390,– když si rezrvuji například první termín a včas rezervaci stornuji, je možnost se přihlásit na jiný? A poslední otázka, musí se nejpozději napsat rezervace do 15.1.2017 což je dost dopředu, když z nějakého důvodu zjistím, že nebudu moct ani na jeden termín tak voucher propadá? nebo nabídnete možnost nových termínu?

CK Akord

Dobrý den,
poukaz vč. vstupu je na termín, který si vyberete z možných 4 termínů. Tím, že je o zájezd velký zájem, je potřeba se u této varianty rozhodnout, který termín zvolíte. Do 15.1. je potřeba uzavřít cestovní smlouvu na vybraný termín. V případě změny po uzavření smlouvy je to možné za poplatek.

Lucie Rybová

Dobrý den,

Autobusový výlet na Orlí hnízdo a k jezeru Königsee: varianta i včetně vstupenky za 890 Kč zahrnuje také vstupné? Mate mě, že v programu zájezdu je uvedena cena vstupného cca 17 eur.

Děkuji,

 Rybová

CK Akord

Dobrý den,
v ceně za 890,– Kč vstupy v ceně nejsou.

Lenka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na čas odjezdu z Horšovského Týna. Děkuji..

CK Akord

Dobrý den,
odjezd bude cca ve 3:00 hod.

Kate

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, dárkoý poukaz ve výši 1390 zahrnuje pouze vstup na Orlí Hnízdo a zbývající vstupy se musí platit zvlášť?
současně bych se chtěla zeptat, co myslíte netermínovanou dárkovou variantou, u kterého je možnost storna 14 dní před realizací zájezdu, ale současně uvádíte, že se musí zaslat e-mail nejpozději do 15. 1. 2016. Bude někde zveřejněno, kolik míst je v daný termín ještě volných?

děkuji

 K.

CK Akord

Dobrý den,
ano cena zahrnuje pouze vstup na Orlí hnízdo, další vstupy se platí. Netermínovaná volbva je volba ze čtyř termínů, které nyní nabízíme. Po uzavření smlouvy a vybrání termínu je storno podle podmínek CK

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru