Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kuchařka: Zdravé a rychlé recepty na každý den v tištěné i mobilní verzi

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Irena

Dobrý den😀je možné napsat na kuchařku např.Monice.ať se ji dobře vaří přeje Andrea?😊😊😊Chtela bych to jako dárek.Děkuji Irena

Varimesrdcem.cz

Dobrý den Ireno. To je maličkost. Dejte mi jen na email andrea@varimesrdcem.cz vědět na jaké jméno bude objednávka a ráda ho tam napíšu. Děkuji a přeji hezký den. Andrea

Petr

Dobrý den, je aplikace dostupná i pro iOS? Děkuji za odpověď

Varimesrdcem.cz

Dobrý den Petře, aplikace je zatím dostupná jen pro operační systém Android. Verze pro iOS je v plánu, ale až během roku 2017. Děkuji a přeji hezký den. Andrea

Tobolák Ondřej

Dobrý den, licence na 6 měsíců začíná běžet aktivací aplikace nebo samotnou koupí.
Chci to koupit jako dárek k vánocům ale ty jsou až za měsíc.

Děkuji za odpověď

Varimesrdcem.cz

Dobrý den Ondřeji. Standardně licence začíná běžet až aktivací aplikace, ale vzhledem k blížícím se Vánočním svátkům, uděláme změnu, aby se aplikace dala vyzkoušet hned. Pro všechny 6 měsíční licence, zakoupené před Vánoci, jsem nastavila platnost do 30.6.2017. Ak­tivovat tedy můžete ihned, ale čas poběží až od 1. 1. 2017. Hezký den. Andrea

Denisa

Dobrý den, osobní vyzvednutí někde není možné?děkuji

http://varimesrdcem.cz/

Dobrý den Deniso. Máte-li cestu kolem Mariánských Lázní, můžeme se domluvit na osobním předání. Stačí mi napsat na andrea@varimesrdcem.cz. Děkuji. Andrea

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru