Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Blahodárná masáž se spa manikúrou nebo pedikúrou vč. lakování

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jakub Vaniš

Dobry den velmi dekuji za zodpovezeni dotazu. U toho laku jsem se ptal proto,ze me zmatlo ze se da za priplatek na miste dokoupit,to vite jsem chlap a nerozumim tomu,a nerad bych aby obdarovane museli na miste neco doplacet. Takze lak je take v cene? Jinak masaz je klasicka na 30min? Je moznost aby masaz provadela maserka? Velmi dekuji a preji krasny den

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, lze zakoupit tzv. gel lak, který je jiný než obyčejný lak. Myslím, že slečně bude bohatě stačit obyčejný lak. Tedy dokupovat nic nemusíte. Ano, samozřejmě, masáž provádí masérka. Jsme Wellness a Spa centrum, tedy máme i masáže a profesionální masérky. Krásný den

Jakub Vaniš

Ještě dotaz a v ceně je lak? Kolik typů je na výběr?

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, ano v ceně je lakování. Máme určitě více než 30 druhů, ale nemáme přesně spočítáno. Používáme luxusní značku O.P.I., která má nádhernou barevnou škálu, takže si slečna 100 % vybere přes růžové, červené odstíny, třpytivé barvy, matné, lesklé až po moderní modrou a zelenkavou. Těšíme se na Vás

Jakub Vaniš

Mám ještě dotaz, péče o nehty vč. masáže je vhodná i pro 14 letou slečnu?

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, určitě, v tomto věku se již slečny chtějí zkrášlovat a používáme výbornou péči, takže doporučujeme :-) Krásný den

Jakub Vaniš

Nemate balicek pedikura i manikura naraz?

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, ne bohužel, ale můžete si jej koupit zvlášť. Krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru