Kategorie

Royal Jasmine Spa

4,4 / 5 (1344 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Mohu jen doporucit.“

Wellness

Dnes otevřeno: 10:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Royal Jasmine Spa

Hodnocení podniku Royal Jasmine Spa

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

Mohu jen doporucit.

Včera
Užitečné? Ano
Slečna

Přístup slečny pedikérky, na první pracovní den v práci, kdy ona odvedla dobrou práci, kterou jí akorát kazila recepční a časová tíseň.

--> Hned při vstupu jsem obdržela jednorázové bačkůrky typu hotel, které přede mnou použilo nejméně 10 osob, ŠPÍNA...
-->K pedikůře byla masáž, kterou se začínalo. Masérka mi s prominutím nehty poškrábala záda a během těch "úžasných" 10minut mi 2x do místnosti, kde jsem byla svlečená vlezla osoba, poprvé to byl muž-dle bot, co jsem viděla to byl manager, kterého jsem těsně před tím viděla mluvit s recepční před masáží. Dle slov recepční šel manager místnost a chod masáže zkontroloval, vůbec se mi nelíbilo, že tam ležím a někdo tam leze a ruší. A podruhé během té chviličky tam přiběhla recepční upozornit masérku, že to není hodinová masáž, ale 10minutová.
-->Přejdeme k pedikůře, hlavní náplň mého voucheru. Mladá pedikérka si mě vyzvedla. Usadila mě a nohy byly ve vodní lázni a zase tady pan manager, který musel zhruba 10min oxidovat v místnosti a vysvětlovat vše nové zaměstnankyni - jako by to nešlo udělat někde jinde, ne před zákazníkem. Pedikůra provedena dobře, přestože to byl pedikérky první den v nové práci. Respektive oproti managerovi, recepčním a masérce dělala salonu hned první den lepší jméno. Jen malá výtka, zakoupen byl voucher na pedikuru+lakování, po pedikůře jsem se ptala a co to lakování? Zhruba po 10minutách jednání pedikérky s poblázněnou recepční jsem se dočkala i lakování, ale musela jsem odejít z místnosti neboť byl na řadu další klient, byť lak mi ještě nezaschnul, takže jsem vlezla do těch špinavejch-jednorázovejch bačkůrek, čímž jsem si lak poškodila tak, že by bylo lepší žádný nemít a v těch bačkůrkách šla zpátky na recepci, kde mi byl podán "nápoj" a neustále vtírající se slečna recepční, která nedokázala pochopit, že se službami jsem absolutně NESPOKOJENÁ a že si ŽÁDNÝ VOUCHER ROZHODNĚ NEKOUPÍM, ani pro sebe a natož ani pro své blízké, kterým bych toto nepřála.
Vy vedení společnosti pochopte, že nečistota ve SPA je fakt peklo a lézt někomu do masérny ještě větší.
Jsem ráda, že se mi nevyskytla na nohou žádná plíseň z té špíny.
Přikládám foto bačkůrek jak by měly vypadat- nákladová cena je 24kč, když už si hrajete na luxus, tak lidem dopřejte aspoň nohy v čistotě a ne v tom KENTUSU - jsem si jistá, že každý si připlatí za nohy v čistotě, než za risk plísně.

Společnost Salon Elite, nebo Royal spa, nebo kdo ví, kdo a co to vlastně je, je jedno a to samé, takže pokud si zákazníci chcete užít něco fajn a zrelaxovat, asi toto nejsou ta pravá místa. Špína, neustálé rušení při relaxaci, ke které vlastně nedošlo, poškozené nehty na nohou -> tohle všecko si můžete dopřát i u obyčejných salonů typ: "Vietnamci s supermarketu" :-)

20. 10. 2016
Užitečné? Ano
Magda

Milá recepční, uvítací nápoj, nápoj po masáži, příjemná relaxační hudba, voňavé prostředí, masáž byla opravdu profesionální. Masérka měla zájem, aby mysáž byla kvalitně provedena, celkový zájem o klienta. Naprostý relax.

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Super masáž, hezké prostředí. Celkově super.

O ničem nevím.

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Masáže byly naprosto perfektní, paní masérky byly skvělé.

Moc se nám s manželem nelíbilo to, jak nám na konci paní recepční nutila další masáže a ve chvíli, když jsme jí řekli, že nemáme zájem, tak s námi přerušila veškerou komunikaci.

18. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (512)

Podobné podniky