Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Zimní dovolená v Krkonoších s polopenzí a lahví vína pro dva

4,5 / 5 Pension u Bernardýna Harrachov (mapa) 24 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ivana Havlová

Dobrý večer, měli byste prosím volný pokoj pro 2 dospělé a dvě děti v termínu 5–8.2.2017? ( deti 12 a 7 let).Nástup v neděli, odjezd ve středu. Předem děkuji za odpověď, Havlová

Pension u Bernardýna

Dobrý večer,
Prosím o kontakt na 604242391 ohledně aktuálnně volným termínům.

Linda Vašnovská

Dobrý večer,chtěla bych se zeptat na Vaši aktuální nabídku na slevomatu…možnost využití voucheru od 1.12.2016 do 31.3.2017 vč. polopenze. Měla jsem zájem v termínu od 15.-19.12.2016 a na můj dotaz Vaše odpověď byla, že pouze bez stravy, protože sezonu začínáte 14.12.2016 a 15.12.2016 ještě nebudete mít nic naskladněno…?????…Moc tomu nerozumím a na můj další dotaz na Váš email jsem odpověď nedostala. Chápu to tak, že vlastně nabízenou akci nelze v nabízeném čase vůbec využít?

Pension u Bernardýna

Dobrý den, nabízenou akci lze využít, avšak jak jsem psal do mailu do Harrachova z rodinných důvodů jedeme až 14.12. a proto nemohu 100% zaručit že budu schopen 15.12. mít vše připraveno, nakoupeno a navařeno.
pokud by jste chtěla , paní Vašnovská využít voucher později pak není problém a rád Vám udělám rezervaci.
určitě budeme připravení začínat turnus 17.12.2017

Jitka Průhová

Dobrý den, máte nějaký volný pokoj v termínu 27.2.-5.3.2017 (2dospělí a 2děti 3a 7 let)? Děkuji Průhová

Pension u Bernardýna

Dobrý den,

momentálně ještě volný pokoj máme – záleží na koliknocí. Prosím okontakt na 604242391 ohledně aktuálně volným termínům.
Děkuji Policar

Martina Štěpinová

Dobrý den,chci se zeptat,dítě do 3,9 let je zdarma včetně polopenze??pop­ř.o jakou částku by se jednalo?? Děkuji

Pension u Bernardýna

Dobrý den,
Ano, je to včetně polopenze bez nároku na lůžko.
V případě zájmu o připravené lůžko je cena 100,– noc

Hanka

Dobry den, mate,prosim,volno v termínu od 7. – 11.3. 2017? Radi bychom si pobyt 3dny (2noci) o 1den prodloužili..na­bizite,prosim,tu­to moznost?prip.kolik by byl doplatek (2dospeli,deti 3 a 10let). Dekuji. Hezky vecer.

Pension u Bernardýna

Dobrý večer, v tomto termínu ještě momentálně volno máme.
Prodloužit pobyt o jeden den není problém.
Prosím kontaktujte mě na 604242391 ohledně bližších informací

Vláďa

Dobrý den. Byl by volný termín od 4.-11.2.2017? Dva dospělý a dvě děti (4 a 6 let). Děkuji.

Pension u Bernardýna

Volné termíny Vám prosím zodpovím na 604242391.
Policar

Lucy Strosova

Dobrý den, prosím máte volno v termínu v období 13.2. – 19.2.2017? děkuji

Pension u Bernardýna

Volné termíny Vám prosím zodpovím na 604242391.
Policar

Eva Ligasová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zdali lze vouchery sčítat. A také, jak daleko je od pensionu k nejbližší lanovce. Děkuji předem za odpověď.

Pension u Bernardýna

Vouchery se sčítat dají. Lanovka je cca 5 min chuze

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru