Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výlet na nejstarší německý vánoční trh: drážďanský Štrýclmarkt

4,8 / 5 CA SkyTour Drážďany - Německo (mapa) 635 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martin

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli jsou ještě dvě volná místa na středu 21.12.? Předem děkuji za odpověď.

CA SkyTour

Dobrý den, ano, v tomto termínu máme stále volná místa a můžete tedy nabídku zakoupit.

Karolína

Dobrý den, chci se zeptat, zda se pojede určitě termín 21.12? Neradi bychom o výlet přišli. Děkuji.

CA SkyTour

Dobrý den, tento termín se pojede zcela určitě. Děkuji za dotaz.

Petra

Nabízím 2 vouchery na zítra 17.12 odjezd z Prahy. Pište na mail sweetie.tess@seznam.cz.

CA SkyTour

Dobrý den,
rezervaci jména na voucheru novému účastníkovi rádi bezplatně změníme. :)

Sandra

Dobry den, rada bych se Vas zeptala, zda jsou stale jeste volna mista na zitrejsi termin 17. 12. 2016. Moc Vam dekuji! ST

CA SkyTour

Dobrý den,

ano, stále máme volná místa v termínu 17.12.2016. Můžete si tedy vouchery případně zakoupit.

Dan

Dobrý den, jaké je prosím vybavení autobusu (klimatizace, občerstvení, toaleta apod.)?

CA SkyTour

Dobrý den, všechny autobusy disponují studeným občerstvením, klimatizací a toaletou. Děkuji za dotaz.

Roman

Dobrý den, jaké je prosím vybavení autobusu (WC, občerstvení) apod.?

CA SkyTour

Dobrý den, všechny autobusy disponují studeným občerstvením, klimatizací a toaletou. Děkuji za dotaz.

Daniel

Dobrý večer , chtěl bych se zeptat zda-li je nějaká možnost , vmáčknout se ještě na termín tohoto čtvrtku tj. 15.12. Nestihl jsem si rezervovat místo , spolu s mými přáteli. Bohužel já jediný jsem to nestihl a moc rád bych jel. Neuvolnilo se nějaké místo ? Děkuji

pavlina krejci

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda jsou ještě k dispozici 2 místa na tuto sobotu, tj. na 17.12.? Děkuji za odpověď.

CA SkyTour

Dobrý den, ano, místa jsou stále k dispozici.

Lucie

Dobrý den, čtu že autobus zastavuje v Drážďanech přímo v centru města. Znamená to, že je možnost jet na nákupy přímo do primarku? Na stránkách slevomatu je těch zájezdů více, ovšem jiný termín než 17.12. nám nevyhovuje. Navíc upředňostňujeme dopravu autobusem. Prosím o info. Děkuji, Pchálková

CA SkyTour

Dobrý den, ano, Primark se nachází v blízkosti hlavního náměstí Altmarkt, kde se konají hlavní adventní trhy. Náš průvodce Vás rád k obchodnímu domu, kde naleznete Primark zavede. Volná místa v termínu 17.12.2016 zatím stále máme.

Romanetka Andrysíková

Dobrý den,

jsou volná 2 místa na 17.12.2016?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

CA SkyTour

Dobrý den, ano, místa v tomto termínu stále máme. Děkuji za dotaz.

Denisa

Dobry den, chtěla bych se zeptat zda jsou dvě volná místa na 17.12. ? Děkuji, D.Jurčová

CA SkyTour

Dobrý den, ano, volná místa v tomto termínu stále máme. Děkuji za dotaz.

Tereza Blaštíková

Dobrý den,

jsou ještě volná dvě místa na 17.12. v sobotu? Jiný termín nám bohužel nevyhovuje, tudíž by mě zajímalo, jestli bude stoprocentě naplněna kapacita, tak aby zájezd nebyl zrušen.

Děkuji,
Tereza Blaštíková

CA SkyTour

Dobrý den, tento termín se bude jistě konat. Volná místa zatím stále jsou. Děkuji za dotaz.

Lidus Prokesova

Dobrý den, při pokusu o pojištění zájezdu se objevuje chybová hláška:
Rodné číslo xxxxxxx smí být zadáno jen jednou v rámci zájezdu.
Stává se to jak v případě, že vyplním RČ u pouze jedné osoby, tak i u obou (samozřejmě u každé jiné :-))

Slevomat.cz

Dobrý večer, Lidus,

asi nám do toho vlezl nějaký šotek :-( Stále to nefunguje? Zkuste prosím za lomítko vložit samé nuly.

Hezký zbytek dne. Míša

Adam Grossman

Dobrý den, jsou ještě dvě místa na 17,12??

CA SkyTour

Dobrý den, ano, stále máme v tomto termínu volná místa. Děkuji za dotaz.

Petra

Dobrý den, je 8 míst na cestu 17.12.? Děkuji

CA SkyTour

Dobrý den, v tomto termínu máme již posledních 6 volných míst.

Kristýna

Dobrý den, zaplatila jsem si zájezd do Drážďan 17. 12. a stále mi nepřišel voucher. Platila jsem převodem a platba byla provedena před 2 dny. Kdy mi prosím přijde voucher?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Kristýno,

voucher tedy zasílám ještě jednou, raději však koukněte i do složky spam či hromadné, občas se tam schová :-)

Hezký den. Míša

Ota K.

Dobrý den, chci se zeptat na termín čtvrtek 15.12. Advent v Drážďanech: vánoční trh Štrýclmarkt.. Máte 2 volná místa ?
 Děkuji

Danka

Dobrý den,
chtěla bych se ujistit, zda se pojede v termínu sobota 10. 12. a zda v tento termín máte ještě 3 volná místa?
Předem děkuji za odpověď.

Silvie

Dobrý den. Jsou volné termíny ve dne 21.12. pro tři osoby? Děkuji za brzkou odpověď.

CA SkyTour

Dobrý den, ano, všechny dostupné termíny jsou zatím volné.

Daniela

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sa pôjde 10.12., poprípade, či je ešte voľné miesto (6 osôb). Ďakujem

CA SkyTour

Dobrý den, ano, v tomto termínu máme zatím ještě volná místa i pro 6 osob.

Anet

Dobrý den, máte ještě volno 10.12 koupila bych vouchery pro 3 osob,

CA SkyTour

Dobrý den, ano, máme zatím ještě volno.

Veronika H.

Dobrý den, máte ještě volný termín na 10.12.? Dvě místa. Děkuji

CA SkyTour

Dobrý den, ano, všechny dostupné termíny jsou zatím volné.

Martin

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda se pojede na termín 10.12. Je nás 5 osob.

CA SkyTour

Dobrý den, ano, tento termín se pojede.

Tereza

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, zda-li se pojede termín 8.12. Byly bychom 2 a jiný bohužel nestíháme. Předem děkuji a hezký večer :)´

CA SkyTour

Dobrý den, ano, tento termín se pojede.

Nikita

dobry den, chteli bychom koupit 5 voucheru, a vychovuje nas jenom sobota 17.12, jestli jeste mate volna mista na tento termin? Dekuji, Nikita.

CA SkyTour

Dobrý den, ano, v tomto termínu máme zatím ještě místa.

Zuzana

Dobrý den, je ještě volný termín 10.12 pro 4 osoby ?

CA SkyTour

Dobrý den, ano, všechny dostupné termíny jsou zatím volné.

Hana

Dobrý den,
chci se zeptat, zda se pojede termín 21.12. Mám zájem o dva vouchery
 Díky

CA SkyTour

Dobrý den, ano, pojede se.

Martina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se pojede termín 17.12., chtěla bych koupit 3 vouchery. Děkuji.

CA SkyTour

Dobrý den, ano, všechny dostupné termíny jsou zatím volné.

Martina

Dobrý den, je volný ještě termín 21.12.pro 2 osoby? Děkuji a jsem s pozdravem, MV

CA SkyTour

Dobrý den, ano, všechny dostupné termíny jsou zatím volné.

Veronika Dejová

Dobrý den,

chtěla jsem potvrdit emailem 3 vouchery na 3 jména a nikdo mi neposlal potvrzovací email. Kam mám tedy napsat? Děkuji

CA SkyTour

Dobrý den,
prosím o vyplnění následujícího rezervačního formuláře: https://goo.gl/forms/I07gaZ9EL5hDb1Qh1

Veronika

Dobry vecer,jsou jeste volna 2mista v termiu 3.12.???

CA SkyTour

Dobrý den, bohužel, tento termín je již vyprodán.

Patrik

Dobrý den, je možné během dne si dát věci do autobusu? Děkuji

CA SkyTour

Dobrý den,
bohužel to možné není. Autobus bude po výstupu cestujících odjíždět na parkoviště a přijede až před odjezdem zpět do ČR.

Tereza Svoboda

Dobry den pojede se termin 4.12?dekuji

CA SkyTour

Dobrý den,
ano, pojede se.

Tereza

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda pokud teď objednám 3× voucher na sobotu- 3.12.2016 a inhed po obdržení platebním údajů zájezd zaplatím, bude ještě v tomto termínu volno v autobuse?

Děkuji, s přátelským pozdravem

CA SkyTour

Dobrý den, s největší pravděpodobností v tomto termínu ještě volná místa budou. Přepravní kapacitu se snažíme v případě potřeby navyšovat.

Veronika

Dobry den, ještě jednou se chci zeptat, zda se pojede termin sobota 3.12.?Na předchozí dotaz nebylo zodpovězeno.Dekuji

CA SkyTour

Dobrý den, omlouvám se za zpožděnou odpověď. Ano, termín 3.12. se pojede s jistotou. Děkuji za dotaz.

Aida Khisaeva

Hello! Would i get the voucher by e-mail or telephone?

Slevomat.cz

Hello Aida,

we will send you your voucher by email.

Have a nice evening :-) Míša

Tereza Svoboda

Dobry den neprisly my podklady na zaplaceni zajezdu na 4.12 dekuji svobodova

Slevomat.cz

Dobrý večer, Terko,

zasílám tedy raději ještě jednou, koukněte však i do spamu či do složky hromadné, aby se tam nezatoulal :-)

Hezký zbytek víkendu. Míša

Veronika

Dobry den, chci se zeptat, zda se pojede termin sobota 3.12.?Dekuji

CA SkyTour

Dobrý den, ano, tento termín se určitě pojede.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru