Kategorie

CA SkyTour

4,3 / 5 (1057 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Průvodkyně,paní Synecká byla výborná.“

Cestovní agentura

Dnes otevřeno: 9:30–16:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky CA SkyTour

Hodnocení podniku CA SkyTour

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Radka

Energický přístup paní průvodkyně, spoustu informací a zajímavostí po cestě.

Nezvládnutá organizace kolem nastupování do autobusu. Bylo předem avizováno, že bude zasedací pořádek, který nakonec nebyl a tak spoustu cestujících musela sedět odděleně od své skupiny.

Vyjádření partnera
CA SkyTour Před 2 dny

Dobrý den, pokud možno, tak mi pošlete na email roman@skytour.cz číslo Vašeho autobusu a já se průvodkyně zeptám, z jakého důvodu se neřídila zasedacím pořádkem při odbavování cestujících do autobusu. Zasedací pořádek byl sestavován ve všech autobusech.

5. 12. 2016
Užitečné? Ano
Ester

Průvodkyně,paní Synecká byla výborná.

5. 12. 2016
Užitečné? Ano
Milan

Vše super.

5. 12. 2016
Užitečné? Ano
Ondřej

- do Prahy jsme přijeli o 30 min dříve

- Odjezd autobusu byl naplánovaný na 5:30, autobus ale přijel až v 5:45
- Autobus byl vymrzlý a museli jsme žádat o teplo
- Když jsme přijížděli do Vídně, tak naopak teplota autobusu byla na plavky
- Záchod v autobusu byl zamrzlý, tak jedna paní požádala o zastavení. Zde si odskočilo více lidí a to si už průvodce stěžoval, že nám to trvá moc dlouho
- Další zastávka byla na pumpě s jedním záchodem, a tak na něj slečny čekaly pěkně dlouho a způsobilo to další zpoždění
- Popis zde ve Slevomatu naznačoval, že v ceně voucheru je už zahrnuta prohlídka, ta se ale za 30Kč musela dokupovat zvlášť
- Měli jsme objednanou prohlídku, průvodce k ní řekl pár slov a hned po vystoupení z autobusu jsme už průvodce neviděli. Čekali jsme na prohlídku 10 minut spolu s pár dalšími lidmi a průvodce nikde. Šli jsme tedy na vlastní pěst do metra, kde byla 20metrová fronta na lístky a zde jsme průvodce zahlédli a ten odcházel se slovy "budu čekat na peróně", pak jsme ho ale už nenašli. Celkově jsme hledáním strávili pěknou chvíli. Nakonec nám jiný pár sdělil že s průvodcem mluvili a že nám peníze nevrátí, že to je prý naše chyba, že jsme ho nenašli. Pak peníze vrátil bez omluvy.
- Ještě před vystoupením z autobusu průvodce hlásil, že na odjezd autobusu musíme být nachystaní v 18:30 a že ve 35 autobus klidně odjede prázdný a jestli to prý nestihneme, tak si máme vyžebrat místo v jiném autobusu jedoucím do čr. Do 18:45 autobus nepřijel a všichni účastníci byli rozsypaní po 500m (nebylo řečeno kde přesně máme čekat)

5. 12. 2016
Užitečné? Ano
Denisa

Bylo to fajn. Čas stačil úplně akorát. Autobus normální.

Malinko špatná organizace při odjezdu z Drážďan - ani paní průvodkyně nevěděla, kde náš autobus stojí. Naštěstí ona byla tam, kde měl být původně a odjeli jsme všichni.

5. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (239)