CA SkyTour

4,3 / 5 (1480 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Delfini“

Cestovní agentura

Dnes otevřeno: 9:30–16:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky CA SkyTour

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CA SkyTour

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Krásný zážitek, určitě pojedeme ještě jednou

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Božena

Bohužel se mi velice nelíbilo že bylo zamčeno WC v autobuse bylo tam spousta malých dětí a ne jen to .. WC je snad od toho aby se používalo ne ? K tomu ani dětem nepustili žádné pohádky ani nic jiného ale to jsem ještě zvládla ale to s tím WC to už bylo moc.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jakub

Velice negativně bych chtěl ohodnotit tento zájezd, kvůli nedávné zkušenosti.

Kvůli nečekaným událostem jsme chtěli stornovat zájezd. Ovšem kontaktní osoba moc neplnila svoji práci tím že nebyla dostupná na telefonu. Po dvou dnech snahy stornovat zájezd a požádat o vrácení peněz jsme se tři dny před odjezdem (a při vypršení stornovací lhůty) rozhodli napsat email, s otázkou zda-li by ho bylo možno stornovat, že jsme se nemohli dovolat.
Reakce společnosti byla že nám bez diskuze stornovali zájezd a peníze nevrátí. Okamžitá snaha se dovolat byla opět zbytečná, na email kde se snažíme slušně vyjednat rozumný kompromis a prosíme o pochopení, že opravdu není naše chyba že nebyli dostupní, už nikdo neodpověděl.
Tento způsob jednání označuji za ubohý. Příště dvakrát rozmyslet a naplánovat si cestu autem, než se snažit spolupracovat s neschopnými lidmi.

Neprofesionální přístup, nakonec jsme rádi že jsme s takovýmito lidmi nejeli.

Vyjádření partnera
CA SkyTour Před 14 hodinami

Dobrý den,

kontaktní telefon +420 728 984 001 je dostupný ve všední dny od 9:30 do 16:00. Tento kontaktní telefon je dostupný často i mimo tyto pracovní hodiny a o víkendech, nicméně garantovat vyřízení Vašeho telefonického požadavku můžeme pouze ve výše uvedené pracovní hodiny. Pokud náhodou telefon nestihneme přijmout, obratem voláme zpět.

Storno se řídí dle našich VOP, které jsou uvedeny na http://www.skytour.cz/vseobecne-obchodni-podminky/ a v nabídce na Slevomatu jsem informováni o tom, že: "Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat." Na výměnné obchody typu: "Když mi vrátíte peníze, dám Vám pozitivní hodnocení, když ne, dostanete negativní.", jak jste psal emailem, nereflektujeme. Změny termínů, či storna poukazů můžeme v určitých případech povolit, ale pouze za předpokladu, že jsou oznámena v dostatečném předstihu. Děkuji za pochopení.

28. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Agata

Organizace vyletu. Mila pani pruvodkyne.

28. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hej

Moc pěkný výlet, ZOO překrásná, dodržen čas příjezdu zpět.

Paní průvodkyně bohužel byla moc rychlá, její prohlídka města znamenala, že za sebou vláčela celou skupinu, která ji musela doslova honit, nedokončovala věty u výkladu, celkem neprofesionální přístup, takže jsme se odpojily, kdyby byl jiný, schopnější průvodce, bylo by vše na jedničku.

28. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (340)