Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nabitý wellness pobyt s plnou penzí nebo all inclusive na Slovensku

4,4 / 5 Penzión Eland Slovensko (mapa) 159 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hana Pařezová

Dobrý den, měli bychom zájem dovolenou v srpnu, jaké máte prosím termíny, dále bych se chtěla informovat na otevírací dobu restaurace, bazénu a wellness.

Hana Pařezová

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani,

moc mě to mrzí, ale voucher je možné využít pouze do konce června, v létě to bohužel není možné.

Děkuji a přeji vám krásný den. Míša

Penzión Eland

Termíny máme ešte voľné. Pre ich potvrdenie prosím okontaktujte mailom recepciu na info@penzioneland.sk

M.Nemeckova

Dobrý den.
Je možné vystavit fakturu na zaměstnavatele ihned po zakoupení voucheru?
Máte volné termíny na unor, březen 2017?
Předem děkuji za odpoved!
M.Nemeckova

Slevomat.cz

Dobvrý den, paní Nemecková,

ano samozřejmě. V tomto případě si stačí vytvořit objednávku a jako způsob platby zvolíte bankovní převod. Poté přepošlete platební údaje do hotelu s žádostí o zálohovou fakturu, ta vám bude vystavena, zaměstnavatel to zaplatí a na vás je si pobyt užít :-)

Krásný den. Míša

Radana Fáriková

Dobrý den, jak máte volno na začátku ledna?

Penzión Eland

Máme voľné termíny

Jana

Dobrý den,
jak je to daleko k vám od vlakového nádraží zastávka Spišská stará ves? Za odpověď děkuji.

Michal A Michaela

Dobrý den jaká je teplota vody v bazénu?

Jana Vojtíšková

Dobrý den chci se zeptat jestli je problém vzít sebou psího mazlíčka?
Děkuji Vojtíšková

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jani,

ano domácí mazlíček je možný s příplatkem 7 €/noc.

Hezký zbytek dne. Míša

Pavla

Dobrý den , nemůžu se k vám dovolat. Chci se zeptat na volné termíny v lednu a jestli je možné vystavit fakturu pro zaměstnavatele na menší částku než stojí woucher? Děkuji

Penzión Eland

v lednu ešte veľa voľných termínov

Klára Štěrbová

Dobrý den, mám tak nějak podobné dotazy, zajímalo by mě jak je to s otevírací dobou bazénu, protože na stránkách penzionu je psáno, že je hotel pondělí až čtvrtek zavřený. Takže když pojedu v týdnu budu mít smůlu a do bazénu se ani nepodívám. Děkuji za odpověď.

Penzión Eland

Bazén je otvorený denne od 8,00 do 10,00 a od 17,00 do 21,00 a každý deň počas zimnej sezony

mastodont

Dobrý den,
mám obdobný dotaz jako pan Pajurek výše – lze si objednat polopenzi, případné místo oběda při plné penzi balíček na cestu a zda jsou volné termíny začátkem června (volili bychom rádi všední dny)
 Děkuji

Anička

Prosím jaká je otevírací doba bazénu, wellness,a restaurace? děkuji

Anička

Dobrý den jaká je teplota vody v bazénu? a je ještě volný termín na začátek ledna?

Jiří Pajurek

Dobrý den, v textu je psáno, že je možno objednat polopenzi, v nabídce slevomatu je pouze plná penze. Je tedy možnost objednat polopenzi a jak?
Jaká je obsazenost v termínu duben až červen?
 Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru