Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Profi zubní péče: Vysoce kvalitní implantát a případně i nasazení korunky

4,7 / 5 Artstom Praha - Vysočany  (mapa) 4 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Libuše Krejčová

Dobrý den, měla jsem již implantát, který se mi po týdnu nasazení korunky začal kývat, lékař tvrdil, že se to usadí. Po třech letech zub začal bolet a nakonec jsem to nemohla vydržet a inplantát vytáhla. Lékař tvrdil, že tělo ho nepřijalo a že to bylo i tím, že kouřím. Chybí mi 4 vpravo nahoře, myslíte, že vy byste mi pomohli_? Navíc inplantát poškodil i vedlejší zub, byl tam asi chronický zánět. Ten už mám opravený, prodělala jsem zavápění poškozeného zubu, kvůli můstku, ale raději bych chtěla implntát, myslíte, že bych ho mohla znovu mít? Děkuji

ArtStom

Dobrý den,radí Vám pomůžeme ale musíte přijet na konzultaci.
S pozdravem Tým Artstom

Vendula Hosnedlová

Dobrý den.,mela bych zajem o implantat ale nevim jaky zakoupit,stary zub ještě nemam vytrzeny,jedu teprve na vytrzeni 29.11.2016 a nevim jak dlouho potrebuji na zhojeni a pak bych mela zajem o implantat,můžete mi poradit jaky tedy zvolit i ohledne kvality a zivotnosti a rizik ,ze by me implantat nesedl?Dekuji Hosnedlová

ArtStom

Bohužel na základě emailu nedokážeme zhodnotit stav vašeho chrupu – chtělo by to minimálně konzultaci s doktorem. Jestli máte přání ráda bych vás objednala na nezávaznou prohlídku. Veškeré podrobnosti vám rádi vysvětlíme při konzultaci . Volejte na tel.číslo 777245775
S pozdravem team Artstom

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru