Kategorie

ArtStom

4,3 / 5 (357 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Prijemna slecna, vse dobre vysvetlila, vycistila a poradila. Celkova spokojenost a dekuji :-)“

pičkové specialisté s mnohaletými zkušenostmi, nejmodernější přistroje a vybavení, nejkvalitnější materiály a nové metody lečení. Hodné a přátelský naladěne doktory a setričky, hezký interiér, internet, televize. Čaj, kava a voda zdarma pro naše pacienty. Stomatologie Artstom se nachazi 200m od Metra Vysočanská. Pro pohodlí pacientů, klinika má vlastní parkoviště, kde můžete vždy rychle a snadno zaparkovat vaše auto. Jestli chcete opravit zuby zaručeně kvalitně, estetický dokonale, bezbolestne přidte do prvotřídní moderní kliniky v Praze ArtStom.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky ArtStom

Hodnocení podniku ArtStom

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
WaNesska

prostředí

Zubař byl velmi nepříjemný, arogantní, bolelo to šíleně a vůbec jsme s tím nebyla spokojena, nezakryl mi rouškou ani obličej, takže airflow bylo všude … HRŮZA

23. 2. 2017
Užitečné? Ano
Jitka

Prijemna slecna, vse dobre vysvetlila, vycistila a poradila. Celkova spokojenost a dekuji :-)

6. 2. 2017
Užitečné? Ano
Kateřina
18. 1. 2017
Užitečné? Ano
Lucia

Naprosto doporučuji, na dentální hygieně jsem byl poprvé. Zákrok není bolestivý, spíše občas nepříjemný, v mém případě to způsobila silnější vrstva zubního kamene. Několik let jsem trpěl krvácením dásní, způsoboval to silní zánět právě ze zubního kamene v krčcích zubů, večer po mytí zubů jsem už nevyplyvnul ani kapku krve, úžasný. Cena není vysoká ani původní, natož po slevě, určitě zajdu jednou za půl roku. Doktorka je velice milá, vše vysvětlí, navíc vskutku hezká ;) … (PS: Voucher jsem dostal darem od sestry)

4. 1. 2017
Užitečné? Ano
Monika

Super péče

31. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (148)

Podobné podniky