Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kuřecí speciality podle hongkongských receptů v Lotos Restaurantu

4,2 / 5 Lotos Restaurant Ostrava  (mapa) 303 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Michaela

Dobrý den,
je toto menu bezlepkove?

Lotos Restaurant

Dobrý den, kromě Křupavého plátku v citrónové omáčce jsou všechna jídla bezlepková.
Pěkný den Lotos Restaurant

Petra

Dobry vecer, v nabidce je uvedena jako priloha ryze.....je mozno vymenit za smazene nudle? Diky za info :-)

Lotos Restaurant

Dobrý den, dušenou rýži není možné vyměnit za smažené nudle. Pokud máte zájem o nudle tak si je můžete dokoupit.
Pěkný den Tým Lotos Restaurant

Labská Kristýna

Dobrý den, zašlete mi údaje k platbě, díky. Popř. kde je mám hledat. Děkuji Labská

Slevomat.cz

Dobrý večer, Kristýno,

stačí kliknout na zelené tlačítko Koupit. Poté si zvolíte v košíku způsob platby a po dokončení vám pošleme na email údaje pro zaplacení.

Hezký zbytek dne. Míša

Tereza Zichová

Dobrý den, tato nabídla platí pro 2 osoby? Děkuji

Lotos Restaurant

Ano, menu je pro 2 osoby.

Sylva

Dobrý den,
jsme dlouholetí spokojení návštěvníci Lotosu. Stravuji se nyní vegetariánsky. Není náhodou možná výměna jedné porce za variantu s tofu (je to na jídelním lístku). Asi to nepůjde, ale zeptat jsem se musela… :-), děkuji za odpověď.

Lotos Restaurant

Dobrý den, jednu porci Vám můžeme nahradit za tofu místo kuřecího masa. Pěkný den Tým Lotos Restaurant

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru