Kategorie

Lotos Restaurant

4,5 / 5 (3408 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Opravdové pohlazení chuťových buněk, obsluha velmi příjemná a na úrovni, restaurace čistá a v moderním stylu. Určitě se zde vrátíme.“

Ve stylové restauraci vám naservírují autentické hongkongské speciality připravené zkušenými českými kuchaři podle tradičních asijských receptur. Podnik má oddělenou kuřáckou a nekuřáckou část, k dispozici je dětský koutek a připojení k Wi-Fi.

Dnes otevřeno: 11:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Lotos Restaurant

Hodnocení podniku Lotos Restaurant

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Iva

Jídlo bylo výborné.

Obsluha byla pořád v kuchyni a nahlas se dohadovali. Dlouho jsme čekali na jídlo, ale chuťově výborné. Stoly byli nepřivané a ušmudlané. Při telefonické rezervaci nám bylo řečeno, že už je místo jen v 18h a restaurace byla prázdná (tak nevím jestli personál nám nelhal). Do restaurace Lotos jsme chodili často a rádi, ale víc se už do téhle restaurace nepodíváme.

Dnes
Užitečné? Ano
Martin

jídlo výborné, hezké prostředí, příjemná obsluha

Včera
Užitečné? Ano
Tomáš

Kvalitně připravené jídlo, chutné.

Byli jsme zde podruhé, restaurace je hezky zařízená, ale neútulná. V létě chybí klima, v zimě je jídlo za chvíli vlažné. Jsme příznivci horkého jídla, to splňovala pouze polévka.

16. 1. 2017
Užitečné? Ano
Papros

Jídlo bylo chutné, ale nic, co by nezvladal jakýkoli Číňan v okolí např. Mekong.

Čekání. I když nám místo zamýšleného pátku doporučili přijít v neděli, abychom dlouho nečekali, stejně jsme čekali hodinu a čtvrt. Rezervace na 14:30, příchod 14:20, jídlo donesli 15:30. No a další zábavná věc je v jídelníčku Voda 0,33l 29Kč. Je to vůbec legální? Ptal jsem se všech (3) stolu okolo, zda taky čekali hodinu a ujistili mě, že ano. Restaurace, která upřednostňuje rozvozy na úkor přítomných klientů je shit. Takže resumé běžte k jakémukoliv Číňanovi a bude to rychlejší než v Lotosu.

16. 1. 2017
Užitečné? Ano
Lucie

Opravdové pohlazení chuťových buněk, obsluha velmi příjemná a na úrovni, restaurace čistá a v moderním stylu. Určitě se zde vrátíme.

Nic :)

11. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (1194)

Podobné podniky