Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské kadeřnické balíčky: střih, barva nebo melír

4,7 / 5 Kadeřnictví Relax Praha - Dejvice  (mapa) 138 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Markéta

Dobrý den, nemám úplně nejlepší zkušenosti s nejrůznějšími kadeřnickými salony a stále tak hledám to pravé kadeřnictví, kam bych se ráda vracela. Chtěla bych se proto zeptat, zda by bylo možné se po zakoupení voucheru objednat přímo k Vám paní Čermáková. Z Vašich odpovědí cítím zkušenosti a ráda bych se svěřila do rukou někoho takového. Moc děkuji a přeji hezký večer.

Markéta

Dobrý den, vztahuje se balíček s melírem a na zesvětlení konečků?
Děkuji Markéta

Veronika

Dobrý den,
měla bych zájem o barvení vlasů za použití přelivu. Je to možné v rámci Vašeho balíčku?
Děkuji Vám za odpověď.
Veronika

Kadeřnictví Relax

Dobrý den,
ano zakupte si balíček barva se střihem a foukanou a při objednávce nezapomeňte nahlásit, že si přejete přeliv.

Hezký den Čermáková

Irena

Dobrý den, nedávno jsem se dočetla o novém způsobu melírování „balayage“, která má být šetrnější a více přirozenější než klasický melír. Vzhledem k tomu, že mám vlasy po melírech slabé a konce poničené, tato metoda mě zaujala. Mohu se zeptat, zda provádíte i balayage a zda lze případně uplatit balíček melír, střih a foukaná?
Děkuji a přeji pěkný den

Linda Váňová

Dobrý den, mám kudrnaté vlasy, asi docela poničené, přesto bych chtěla zkusit ombré a to do velmi světlé až šedivé barvy (nyní obarvená tmavá blond). Je to proveditelné? A jaký balíček bych si měla koupit?

Renata Suková

1)Dobrý den, chci dát voucher sestře k narozeninám 6.11., šlo by zaplatit a ona by si pak udělala rezervaci sama, podle sebe?

  1. Udělali byste jí melír do tm. hnědých vlasů- jen o něco světlejší-nebo to bude tvrdý rozdíl-její hnědé a proužky hodně světlé?
  2. prosím, jak se k vám jede-když tak napište jméno stanice tramvaje, najdu si na Idosu.
Díky Suková
Jana Karasová

Dobrý den. Chci se zeptat zda máte i jiné barvy než klasické, jako třeba růžovou? A kolik by se doplácelo když potřebuji hlavu nejdříve odbarvit? Děkuji.

Katka

Dobry den, vzdy jsem mela jen strih. Nyni chci ombre (od me barvy po blond). Tak jako je to zde
https://www.google.cz/search?q=ombre&hl=cs-CZ&source=lnms&prmd=isvn&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwifwInFgtTPAhUBQBQKHVFRBKwQ_AUIBygB&biw=360&bih=566#imgrc=5eVMdk3lT9CqpM%3A

Do ktereho balicku to spada? Pripadne jaka je bezna cena?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru