Kategorie

Kadeřnictví Relax

4,2 / 5 (402 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „moc pěkný sestřih“

Kadeřnictví Relax má již sedmiletou tradici, pracujeme s kvalitní vlasovou kosmetikou. Velice si vážíme každého zákazníka, jak stávajícího, tak i nového. Důležité pro nás je o vlasy správně a kvalitně pečovat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme najít nejvhodnější řešení Vašich starostí s vlasy a jejich péčí. Provádíme tyto úkony: Melír, barva, trvalá, střih, foukaná dle přání klienta. Těší se na Vás vyškolení a příjemní pracovníci.

Dnes otevřeno: 8:00–20:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Kadeřnictví Relax

Hodnocení podniku Kadeřnictví Relax

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Taťána

Velice příjemná a milá kadeřnice Veronika, opravdu si vyhrála.

Dnes
Užitečné? Ano
Honza

Střihu, který jsem požadoval, jsem se nepřiblížil ani omylem, i přes ukázku fotky.. Dodatečný styling také nulový, příště už se sem určitě nevratím.

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Relax Před 5 hodinami

Dobrý den pane Vocásku,

Vaše slova při odchodu z kadeřnictví, že jste velice spokojen byly jen lži???? Nebo tedy z nějakého důvodu nepíšete pravdu v tomto hodnocení????
Pokud jste nebyl se střihem spokojený, proč jste to neřešil na místě s kadeřnicí???? Po bitvě je každý generál. Možná, že kdyby jste se více věnoval vlasům a poskytované službě, místo barvitého vyprávění o Vaší cestě do Afriky a radám, že si máme brát pokuty 500,- pokud klient nepřijde, tak by jste si všiml, že se Vás kadeřnice na závěrečný styling ptala dokonce 2x. Děkujeme, že naše služby již nevyužijete, rádi místo Vás vezmeme jiného klienta, který bude hovořit pravdu.
Čermáková

Dnes
Užitečné? Ano
Marcela

V provozovně byla poměrně velká zima. Celkové prostředí velmi neútulné, kadeřnictví zařízeno poměrně nuzně. Nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Relax Před 2 dny

Dobrý den,

chápu to velice dobře, že toto má být odplata za mojí odpověď na předchozí nespravedlivé hodnocení uplatněné 1. Vaším dítětem. Znovu říkám, že naše dobrá vůle byla nechat Vás voucher uplatnit. V popisu bylo jasně napsáno, že se jedná o službu pro Pány (tedy dospělé muže) a ne pro děti. Chápu, že se Vám prostředí nemuselo líbit, ale jelikož Vaše gramotné schopnosti jsou na nule (špatné přečtení účelu voucheru) je mi Vás skutečně líto a prosím, aby jste již v budoucnosti naše kadeřnictví nenavštěvovala ani Vy ani Vaše děti.
S přáním toho nejlepšího Čermáková

18. 2. 2017
Užitečné? Ano
Jimmy

moc pěkný sestřih

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Relax Před 2 dny

Dobrý den,

děkujeme za krásné a milé hodnocení. Těšíme se na příští návštěvu.

Krásný den Čermáková

17. 2. 2017
Užitečné? Ano
Václav

Opět všechno v pořádku – domluva na termínu i ostříhání.

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Relax Před 4 dny

Dobrý den,

děkujeme za krásné a milé hodnocení. Těšíme se na příští návštěvu.

Krásný den Čermáková

17. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (182)

Podobné podniky