Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dokonalé odstranění vrásek, strií, akné, pigmentace a jizev

4,7 / 5 PRO visage - laser clinic Praha - Vinohrady  (mapa) 6 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Hanka

Dobrý den, chi se zeptat o jakou techniku se jedná ? Mikrojehličková ? Kolik potřebuji voucherů pro odstranění strií na pažích ?

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Hanko, jedná se o metodu zvanou fotorejuvenace. Ta je prováděná šetrným zahříváním škáry nízkými dávkami světelné energie pomocí přístroje IPL (intenzivní pulsní světlo). V průběhu času a působením zemské gravitace se naše pokožka stává uvolněnější, objevují se vrásky, pigmentové skvrny a další projevy stárnutí. Fotorejuvenace je vynikající metoda k dosažení výrazně mladistvějšího vzhledu. Hlavním principem této metody je tepelné narušení kolagenu v pleti. Důsledkem toho se v pokožce aktivuje proces hojení a uvolňování látek, které ovlivňují regeneraci kožních buněk. Dochází k povzbuzení buněčné činnosti a tím k tvorbě nových kolagenních vláken. Zlepšuje se tak pevnost a pružnost pokožky. Pro maximální efekt doporučujeme alespoň 4 ošetření v rozestupu cca 2 týdnů. Věřím, že s tímto ošetřením budete spokojena a těším se na Vaši případnou návštěvu, Martina – PRO visage

Lucie

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak dlouho ošetření trvá. Z rezervačního systému vyplývá, že se vejde do 30 minut. Je to tak? Děkuji.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Lucie, ano, toto ošetření trvá 30 minut. Během této doby ošetříme obličej, krk i dekolt, delší ošetření by již mělo opačný efekt, jelikož pak může dojít k negativním účinkům. Jedná se o velice intenzivní ošetření s vynikajícím efektem, věřím, že budete spokojena, Martina – PRO visage

Ivana Seibtová

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je pro mne ošetření možné,když mi dermatoložka loni řekla že mám Růžovku v obličeji. Děkuji Ivana Seibtová.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, paní Seibtová, v tomto případě doporučuji ošetření zkonzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru