Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dovolená na Moravě: Polopenze, neomezené wellness i víkendová návštěva sklípku

4,1 / 5 Hotel Radějov Jižní Morava (mapa) 119 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Radka

Dobrý den, chtěla bych zakoupit víkendovou variantu pobytu jako dárek k vánocům, je možné tedy termín rezervovat až potom? Tzn. po 24.12.2016?

Hotel Radějov

Dobrý den Radko,
ano, voucher lze využít až do konce dubna 2017. Pokud jej dáte někomu k Vánocům, klidně může rezervovat pobyt až v novém roce. Doporučím, nenechávejte však rezervaci na poslední chvíli, aby se nestalo, že termíny budou plné. Nejlépe, když obdarovaný rezervuje hned v lednu tak, aby si mohl zvolit termín.

Jiří Koutný

Dobrý den, zajímalo by mě zdali je možnost sčítání dvou voucherů pro prodloužení pobytu. Jednalo by se o termín od 5. 12. 2016. Děkuji

Hotel Radějov

Dobrý den pane Koutný,
ano, samozřejmě je to možné. Je však třeba brát v úvahu, že 1 voucher je na 3 dny = 2 noci. V případě dvou voucherů = 4 noci (pobyt na 5 dní).

Andrea Nevřelová

Dobrý den, chci se zeptat, zda máte ještě volný termín od pátku 25.11. do neděle 27.11.2016? Děkuji. Nevřelová

Hotel Radějov

Dobrý den Andreo,
ano, aktuálně jsou volné pokoje standard i superior (ty jen již 2ks!).

Dana Sklařová

Dobrý večer,včera jsem si zakoupila voucher,před zakoupením jsem si rezervovala termín přes email ,protože do hotelu se už dva dny nemůžu dovolat na email také nikdo neodpovídá. Na koho se mám teda obrátit?Děkuji
(termín 26.4.2017–28.4.2017)

Hotel Radějov

Dobrý den paní Sklářová,
akorát nyní jsem Vám odpovídal na email, že termín je ještě volný. Prosím, vyplňte rezervaci na http://www.hotel-radejov.cz/cs/rezervace , následně Vám zašlu potvrzení rezervace. Omlouvám se, skutečně nyní jsme byli zavaleni dotazy, i tak se snažíme odpovídat do 24h.

Katka

Dobrý den, mohu se zeptat, zda je volný termín 18.11. – 20.11. ? Jsme dvě dospělé osoby. Děkuji

Hotel Radějov

Dobrý den Katko,
bohužel tento víkend je již plný. Nejbližší dostupné víkendové varianty s návštěvou vinného sklípku jsou od 25.11. – zde jsou k dispozici ještě pokoje standard i superior.

Lucie

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda-li máte volný termín od 27.12 do 31.12.2016

Předem děkuji za odpoveď.

Hotel Radějov

Dobrý den Lucie, bohužel v tomto termínu nelze vouchery využít. Pokud byste však měla zájem, můžete si přímo u nás objednat Silvestrovský pobyt, více najdete zde: http://www.hotel-radejov.cz/cs/silvestr-na-jizni-morave

Mirka

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda máte volný tento víkend od 21.10. do 23.10.? A jak to funguje či nefunguje s vouchery na víkend, to jsem nějak nepochopila? Předem děkuji za odpověď. Mirka

Hotel Radějov

Dobrý den Mirko, děkuji za Váš dotaz. Bohužel tento víkend je již obsazen, stejně tak jako víkend 28.-30.10. V nabídce jsou 4 varianty, první dvě se dají čerpat v týdnu(po-pá) a liší se typem pokoje. Další dvě jsou víkendové(čerpání vždy pá-ne) a opět se liší v typu pokoje. O víkendu se navíc jede našim autobusem do vinného sklípku, proto je víkendová cena trochu vyšší.

BLANKA TOMSIKOVA

DOBRÝ DEN MÁM DOTAZ NA POBYT JSME 2 DOSP. + DVĚ DĚTI ALE 12+16 A PES JE LEPŠÍ ABY MĚLI NÁROK NA VŠE KOUPIT 2 KUPONY ČI PŘIPLATIT PŘISTÝLKY PRO DĚTI A TAKY MÁTE VOLNÉ POKOJE I PŘES SILVESTR ? 29–2–31.12. DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ Blanka

Hotel Radějov

Dobrý den Blanko, děkuji za Váš dotaz. Vouchery na Silvestra využít nelze, na Silvestra si prodáváme pobyty sami mimo slevové portály. 16 leté dítě považujeme za dospělého, tedy pro něj je potřeba zakoupit voucher, 12 leté dítě je za 450,–/noc a poplatek za pejska je 100,–/noc.

Eva

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je volný termín 13. – 16. 3. 2017 pro dvě osoby? Děkuji, Eva

Hotel Radějov

Dobrý den Evo, děkujeme za Váš zájem. Ano, v tomto termínu je ještě volno. Nicméně voucher se vztahuje na 2 noci, v případě zájmu delšího pobytu jej můžete zakoupit a uplatnit 2× po sobě.

lucie

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat je volný termín od 29. 10. 2016 do 3. 11. 2016 kdybychom koupili vouchery dva?

 Děkuji

Hotel Radějov

Dobrý den, bohužel víkend 28.-30.10. je náš hotel již zcela obsazen. Zkuste prosím případně zvolit jiný termín.

Třeštiková Jana

Dobrý den, po zakoupeni voucheru a zaplacení potřebuji vystavit faktůru. Na koho se obrátit? Na slevomat nebo na místo čerpání voucheru? Dĕkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jani,

fakturu vám vystaví v tomto případě přímo hotel.

Pokud bych mohla nějak pomoci, neváhejte se na mě obrátit.

Hezký zbytek dne. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru