Hotel Radějov

3,9 / 5 (134 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pan majitel je velmi milý a vtipný pán, na kterém je vidět, že se snží pro hosty udělat maximum aby byli spokojení. Velké plus je krásné wellness se třemi saunami a krásnou vířivkou s výhledem do lesa. Pefektní zážitek byl také večer ve vinném sklípku s hudbou a občerstvením-moc prima atmosféra.“

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Radějov

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
spokojeni

Pan majitel je velmi milý a vtipný pán, na kterém je vidět, že se snží pro hosty udělat maximum aby byli spokojení. Velké plus je krásné wellness se třemi saunami a krásnou vířivkou s výhledem do lesa. Pefektní zážitek byl také večer ve vinném sklípku s hudbou a občerstvením-moc prima atmosféra.

Na hotelu je vidět, že se stále upravuje a zlepšuje a že majitel dále investuje vydělané peníze do zlepšování prostředí a pokojů, my jsme byli spokojení.

11. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Ochota personalu, ktery bez problemu vyhovel memu prani. Opravdu doporucuji. Dekuji

9. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Anonym

Wellnes bylo pěkné, kuchař vařil dobre, ale tady s klady končím.

S přítelkyní cestujeme dost a to i do zahraničí a nikdy jsme nebazirovali na maličkostech a nenechali se odradit negativními komentáři. Ale toto silně nedoporucujeme. Zakoupili jsme ubytování v pokoji superior, ale dle fotek zde na slevomatu jsme byli ubytováni v pokoji standard. Na recepci jsem se ujišťoval, zda jsme ve správné kategorii pokoje a byl jsem ubezpečen, že ano. Později přidám pro srovnání realne foto pokoje superior. Obsluha v hotelu neobsluhuje i když by měla. Nikde není napsáno bez obsluhy, ale to by musela servírka přestat se nacpavat před hostama a musela by dělat svoji práci. A upozorňuju, že chapu, že mají přestávku a že se mohou najíst a že by si něco dala malýho a rychlyho za barem, to taky chápu. Ale toto se vylozenene natvrdo sedlo na bar a ladovalo se. Něco chcete? Však si dojdi, a dělá ze neslyší, když jsem chtěl ještě si objednat kávu. Snídaně v devět hodin pryč a nic nedoplneno i když lidi stále chodili. Až po upozorneni a deseti minutách začali doplňovat jídlo a dokonce přinesly talíře. Nápoje k večeři nejsou v ceně. Na toto jsme nebyli upozorneni a nikde ani zmínka o tomto faktu. Platba za nápoje pro oba buď hned nebo při odjezdu. Stačí nahlásit číslo pokoje. O tomto opět ani slovo. Kdybychom nesli s přítelkyní na kávu, nic o tomto nevíme. Welcome drink? Nejlevnější víno psané azbukou. Asi víte o jaké víno se jedná. Možnost sportovního vyžití? Ano, ale otřesné a chladné prostředí. Dle mého názoru se jedná o ubytovnu. Mám vystudovanou hotelovku a vím jak by to mělo vypadat. Ale když sám majitel chodí v tilku po hotelu, co byste chtěli po personálu. Recepce nonstop jak uvádí na svých stránkách? Ne, v devět se de dom a jestli něco chcete tak na restauraci, toto je uvedeno na cedulce u zavřené recepce. Tam ale nevi nic. A dle foto na slevomatu, krásná recepce? To ano, ale jedná se o jídelnu a recepce je jak šatny v kulturaku. A nejsme sami, kteří na výše uvedené nadavaji. Slyšeli jsme dost lidí nadávat. A ještě otřesné je zasedací pořádek během večeří. O tomto jsme četli a říkali si, že je to v pořádku, že i v jiných hotelech jsme zažili na stole cedulku s číslem pokoje. Proti tomuto jsme nikdy nic neměli, ale aby posadili cizí lidi ze dvou pokoju dohromady? No byli byste spokojeni?

9. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Anonym

Super

9. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
K

Wellness

Rozhodně se mi nelíbil pokoj na hotelu. Fotky zde na slevomatu vypadali krásně, celkem moderní pokoj. Ovšem po příjezdu na hotel Radějov jsme se zděsili. Pokoj byl vybaven nábytkem tak 50 let starým, oprýskaným a v zrcadle v koupelně jsem se sotva viděl. Takže pokud by chtěl někdo jet na toto místo, doporučuji jedině dražší pokoj.

4. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (55)

Podobné podniky