Kategorie

Hotel Radějov

3,8 / 5 (24 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Cítili jako doma.)“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Pobyty pro cyklisty

Hodnocení podniku Hotel Radějov

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
P

S přítelem jsme si naprosto perfektně užili víkend na hotelu. Pokoj byl naprosto perfektní. U snídaně jsme nevěděli co si dát jako první a večeře byla také velmi dobrá. Obsluha byla vcelku milá a ochotná. Jako obrovské plus byla sobotní návštěva sklípku. Víno skvělé, zabijačkový talíř vynikající, atmosféra byla opravdu perfektní. Hned bych si to zopakovala. Pan majitel je opravdu skvělý pán, velmi ochotný, neustále usměvavý. Je vidět, že se umí prodat :-) Naprostá spokojenost s wellnes :-) stačí už jen minimum úprav. I když jsme to měli více jak 200 Km, přemýšlíme už teď, kdy znovu hotel navštívíme. MOHU JEN DOPORUČIT.

---

1. 12. 2016
Užitečné? Ano
Petr

Rezervace bezproblémová. Klidné prostředí v pohraniční oblasti republiky, odpočinek z města. Romantická černočerná noc plná hvězd. Wellnes pěkné, avšak uváděné služby ještě nedodělané (pokud něco není dostavěno, nemohu to nabízet). Hrací místnost (možnost využití klubovny). Fotky na webu hotelu vypadají opravdu pěkně. Pěkná výzdoba pokoje. Snídaně bufetové stoly. Vstřícnost pana majitele.

Samotný hotel očekávání nesplnil. Uvádějí 4 hvězdy, jako 4hvězdičkový hotel standard služeb dle klasifikace určitě neodpovídá. Dokážu spát i pod šerákem, proto nepovažuji recenzi jako stěžování, ale jako konstatování faktů: Výtah z doby předrevoluční neodpovídá současným bezpečnostním standardům (dříve narození však mohou za něj být rádi). Pokoj měl bohužel odřené a pomalované zdi (v místech, kde k tomu nemohlo dojít běžným užíváním pokoje). Hlavní světlo v pokoji umístěno za garnýží, po zahrnutí zavěsů skryjete i světlo (asi pro navození romantiky, avšak nepraktické). Gastro služby restaurace: Avizovaná 3 chodová večeře se skládala z tlačenky na půlce chleba jako předkrm, hlavní chod kuřecí řízek s bramborem a osminka koláče (frgál) jako dezert. Druhý večer předkrm těstoviny asi v jogurtu nebo majonéze (při příchodu ke stolu již bylo servírované, myslím, že to mělo být v chlaďáku a teprve po příchodu se mělo servírovat), hlavní chod výběr ze 3 jídel, dezert muffin. Přišlo nám, že se personál teprve servis v restauraci teprve učí, nedokáže vyřešit objednávku celého stolu (na vyzvání vyslechne požadavek na objednávku pití od 1 člověka u stolu a nezeptá se, co si dají u stolu ostatní). Jednoduše servis se má co učit. Jídlo jako takové průměrné, neurazí ale ani neoslní. Služby wellness neobsahují vše, co je uváděno na webu hotelu. Pokud něco není hotové a není připraveno k užívaní pro hosty, není možné to prezentovat; lepší by bylo zařadit do části "připravujeme". Ve vinném sklípku bych doporučil pohoštění ze zabijačkových specialit nachystat dříve (na začátku) a ne až v poslední třetině programu.

Pobyt jsme zvládly. Doporučení bohužel tento hotel od nás nedostane.

21. 11. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

Velmi příjemný personál! Opravdu můžu jen doporučit!!!

Vyjádření partnera
Hotel Radějov Před 20 dny

Děkujeme, velmi nás vždy potěší podobná slova...

5. 11. 2016
Užitečné? Ano
Katya

Cítili jako doma.)

1. 3. 2016
Užitečné? Ano
Eva

Prostředí super, perfektní a naprosto profesionální přístup pana majitele. Akce sklípek velmi vydařená.
Ochota při požadavcích při rezervaci.

20. 10. 2015
Užitečné? Ano

Další hodnocení (11)

Podobné podniky