Kategorie

Hotel Radějov

3,7 / 5 (28 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Cítili jako doma.)“

Dnešní nabídky Hotel Radějov

Hodnocení podniku Hotel Radějov

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Josef

na recepci nikdo a po zavolání někdo došel a zajímal se :-)

29. 12. 2016
Užitečné? Ano
Martin

Příroda, krajina, kvůli které jsme tam defacto jeli

Zastaralý hotel, bývalá zotavovna. Snídaně i večeře jsme si objednávali z jídelního lístku, který byl chudý.

29. 12. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Veselý a vtipný pan majitel. Snídaně pestré – každý si vybere. Víno ve sklípku výborné. Mé hodnocení sice nebude kladné, ale prosím, berte to tak jako můj názor a ne jako touhu pošpinit hotel.

Také varuji před okolím hotelu. V zimě tam není co dělat. Je tam přehrada na koupání a lesy, lesy a lesy – chatová oblast. Do města daleko. To není kritika, jen upřesnění. Někdo má rád klid a je rád, že si od civilizace odpočine :-)

– vzhled hotelu. Hotel na fotkách vypadá moderně, ve skutečnosti je to komunistická stavba, výtah jen pro odvážné. Pokoj superior pěkný, ale zdi jsou špinavé, upatlané, v koupelně nesvítilo jedno ze tří světel, TV poškrábaná. Topení pod oknem topilo, ale nebylo schopno vytopit pokoj, natož koupelnu (v té topení není)! Veškeré teplo šlo do oken.
- uvítací drinka a BOHATÁ polopenze? Uvítací drink byla malá sklenka (pravděpodobně) bohemky. Večer o tří chodech – půlka plátku toustu se salámem, tenký plátek masa s pár brambůrky, malinkatý kousek povidlového frgálu. Jeli jsme pak do supermarketu pro nášup!!!! Druhý den těstovinový salát (v majoneze, poměrně vlažný – strach ze salmonely skoro oprávněný), špíz s rýží (ten byl dobrý, to musím uznat) a slabý plátek tvarohového závinu. Opět jsme měli ještě hlad (nejsme otesánci, já mám 50kg a přítel 90kg).
- wellnes – dle negativních hodnocení obyvatel přímo v hotelu jsme se rozhodli, že raději ani zkoušet nebudeme. Prý voda studená, v sauně 32 stupnů, pohyb v prostěradlech po hotelu, prý hrůza. Vlastní zkušenost ale nemáme :-)
- sklípek – doprava busem zajímavá, autobus je vhodný tak na náhradní díly. Divím se, že se nerozsypal. Sklípek pěkný, zabíjačkový talíř bez chuti. Vše chutnalo umělě, jako kdyby to bylo koupené v supermarketu. Jsem z vesnice, zabíjačkové jídlo znám velmi dobře – to co nám bylo podsunuté, nebylo dobré ani trošku!!!!!!! Snad jen chleba stál za to, ten byl krásně křupavý.
- wifi zdarma – fungovala jen v jídelně.

Je na každém, zda hotel navštíví. Já už tam rozhodně nikdy nepojedu.

Hotel bohatou polopenzi rozhodně nenabízí! Doporučuji lépe prověřovat nabízené služby … půlka toustu s máslem a jedním plátkem vysočiny podávat jako překrm? To i v masně na stojáka dostaneme lepší jídlo. Slabý plátek a 4 malé brambůrky servírovat jako hlavní chod k večeři? :-D Mohla bych pokračovat dále … ale nechci.
Při našem příjezdu (kolem 16h) majitel zmatkoval, že mu wellnes nefunguje a že to musí vše nějak zprovoznit. Druhý den lidé i snídaně a pak i u večeře říkali, že wellnes je jen pro otužilé. Bazén studený, výřivka neustále obsazená jedním párem a sauna měla sotva 32 stupnů. :-)

9. 12. 2016
Užitečné? Ano
P

S přítelem jsme si naprosto perfektně užili víkend na hotelu. Pokoj byl naprosto perfektní. U snídaně jsme nevěděli co si dát jako první a večeře byla také velmi dobrá. Obsluha byla vcelku milá a ochotná. Jako obrovské plus byla sobotní návštěva sklípku. Víno skvělé, zabijačkový talíř vynikající, atmosféra byla opravdu perfektní. Hned bych si to zopakovala. Pan majitel je opravdu skvělý pán, velmi ochotný, neustále usměvavý. Je vidět, že se umí prodat :-) Naprostá spokojenost s wellnes :-) stačí už jen minimum úprav. I když jsme to měli více jak 200 Km, přemýšlíme už teď, kdy znovu hotel navštívíme. MOHU JEN DOPORUČIT.

---

1. 12. 2016
Užitečné? Ano
Petr

Rezervace bezproblémová. Klidné prostředí v pohraniční oblasti republiky, odpočinek z města. Romantická černočerná noc plná hvězd. Wellnes pěkné, avšak uváděné služby ještě nedodělané (pokud něco není dostavěno, nemohu to nabízet). Hrací místnost (možnost využití klubovny). Fotky na webu hotelu vypadají opravdu pěkně. Pěkná výzdoba pokoje. Snídaně bufetové stoly. Vstřícnost pana majitele.

Samotný hotel očekávání nesplnil. Uvádějí 4 hvězdy, jako 4hvězdičkový hotel standard služeb dle klasifikace určitě neodpovídá. Dokážu spát i pod šerákem, proto nepovažuji recenzi jako stěžování, ale jako konstatování faktů: Výtah z doby předrevoluční neodpovídá současným bezpečnostním standardům (dříve narození však mohou za něj být rádi). Pokoj měl bohužel odřené a pomalované zdi (v místech, kde k tomu nemohlo dojít běžným užíváním pokoje). Hlavní světlo v pokoji umístěno za garnýží, po zahrnutí zavěsů skryjete i světlo (asi pro navození romantiky, avšak nepraktické). Gastro služby restaurace: Avizovaná 3 chodová večeře se skládala z tlačenky na půlce chleba jako předkrm, hlavní chod kuřecí řízek s bramborem a osminka koláče (frgál) jako dezert. Druhý večer předkrm těstoviny asi v jogurtu nebo majonéze (při příchodu ke stolu již bylo servírované, myslím, že to mělo být v chlaďáku a teprve po příchodu se mělo servírovat), hlavní chod výběr ze 3 jídel, dezert muffin. Přišlo nám, že se personál teprve servis v restauraci teprve učí, nedokáže vyřešit objednávku celého stolu (na vyzvání vyslechne požadavek na objednávku pití od 1 člověka u stolu a nezeptá se, co si dají u stolu ostatní). Jednoduše servis se má co učit. Jídlo jako takové průměrné, neurazí ale ani neoslní. Služby wellness neobsahují vše, co je uváděno na webu hotelu. Pokud něco není hotové a není připraveno k užívaní pro hosty, není možné to prezentovat; lepší by bylo zařadit do části „připravujeme“. Ve vinném sklípku bych doporučil pohoštění ze zabijačkových specialit nachystat dříve (na začátku) a ne až v poslední třetině programu.

Pobyt jsme zvládly. Doporučení bohužel tento hotel od nás nedostane.

21. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (14)

Podobné podniky