Kategorie

Hotel Radějov

3,8 / 5 (30 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Nám se na wellness pobytu líbilo vše :-)“

Dnešní nabídky Hotel Radějov

Hodnocení podniku Hotel Radějov

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucie

hezké vybavení pokoje, wellness, příjemný personál

hosté nerespektující nošení alhokolu a skla do wellness zóny a okupující vířivku celý večer

Včera
Užitečné? Ano
Petrumartinka

Nám se na wellness pobytu líbilo vše :-)

jen škoda, že k samotnému hotelu vedla pomali ledová cesta a neodvážili jsme se vyrazit na procházku po okolí, abychom nepřišli k úrazu, ale to majitelé neovlivní. Jinak super relax :-)

6. 2. 2017
Užitečné? Ano
Josef

na recepci nikdo a po zavolání někdo došel a zajímal se :-)

29. 12. 2016
Užitečné? Ano
Martin

Příroda, krajina, kvůli které jsme tam defacto jeli

Zastaralý hotel, bývalá zotavovna. Snídaně i večeře jsme si objednávali z jídelního lístku, který byl chudý.

29. 12. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Veselý a vtipný pan majitel. Snídaně pestré – každý si vybere. Víno ve sklípku výborné. Mé hodnocení sice nebude kladné, ale prosím, berte to tak jako můj názor a ne jako touhu pošpinit hotel.

Také varuji před okolím hotelu. V zimě tam není co dělat. Je tam přehrada na koupání a lesy, lesy a lesy – chatová oblast. Do města daleko. To není kritika, jen upřesnění. Někdo má rád klid a je rád, že si od civilizace odpočine :-)

– vzhled hotelu. Hotel na fotkách vypadá moderně, ve skutečnosti je to komunistická stavba, výtah jen pro odvážné. Pokoj superior pěkný, ale zdi jsou špinavé, upatlané, v koupelně nesvítilo jedno ze tří světel, TV poškrábaná. Topení pod oknem topilo, ale nebylo schopno vytopit pokoj, natož koupelnu (v té topení není)! Veškeré teplo šlo do oken.
- uvítací drinka a BOHATÁ polopenze? Uvítací drink byla malá sklenka (pravděpodobně) bohemky. Večer o tří chodech – půlka plátku toustu se salámem, tenký plátek masa s pár brambůrky, malinkatý kousek povidlového frgálu. Jeli jsme pak do supermarketu pro nášup!!!! Druhý den těstovinový salát (v majoneze, poměrně vlažný – strach ze salmonely skoro oprávněný), špíz s rýží (ten byl dobrý, to musím uznat) a slabý plátek tvarohového závinu. Opět jsme měli ještě hlad (nejsme otesánci, já mám 50kg a přítel 90kg).
- wellnes – dle negativních hodnocení obyvatel přímo v hotelu jsme se rozhodli, že raději ani zkoušet nebudeme. Prý voda studená, v sauně 32 stupnů, pohyb v prostěradlech po hotelu, prý hrůza. Vlastní zkušenost ale nemáme :-)
- sklípek – doprava busem zajímavá, autobus je vhodný tak na náhradní díly. Divím se, že se nerozsypal. Sklípek pěkný, zabíjačkový talíř bez chuti. Vše chutnalo umělě, jako kdyby to bylo koupené v supermarketu. Jsem z vesnice, zabíjačkové jídlo znám velmi dobře – to co nám bylo podsunuté, nebylo dobré ani trošku!!!!!!! Snad jen chleba stál za to, ten byl krásně křupavý.
- wifi zdarma – fungovala jen v jídelně.

Je na každém, zda hotel navštíví. Já už tam rozhodně nikdy nepojedu.

Hotel bohatou polopenzi rozhodně nenabízí! Doporučuji lépe prověřovat nabízené služby … půlka toustu s máslem a jedním plátkem vysočiny podávat jako překrm? To i v masně na stojáka dostaneme lepší jídlo. Slabý plátek a 4 malé brambůrky servírovat jako hlavní chod k večeři? :-D Mohla bych pokračovat dále … ale nechci.
Při našem příjezdu (kolem 16h) majitel zmatkoval, že mu wellnes nefunguje a že to musí vše nějak zprovoznit. Druhý den lidé i snídaně a pak i u večeře říkali, že wellnes je jen pro otužilé. Bazén studený, výřivka neustále obsazená jedním párem a sauna měla sotva 32 stupnů. :-)

9. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (16)

Podobné podniky