Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zažijte úchvatný karneval v jednom z nejromantičtějších měst Evropy – Benátkách

4,2 / 5 CK České kormidlo Benátky - Itálie (mapa) 107 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ivona Heinzká

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak dlouho bude trvat cesta do Benátek?

CK České kormidlo

Dobrý den, nevím odkud?

Hanka Švarcová

Nešla by jedna varianta udělat s ubytováním na hotelu na 1noc? a nebo letecky kolik by byla cena

CK České kormidlo

Dobrý den, tyto zájezdy momentálně nemáme.

Michaela Šnajdrová

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda by bylo možné po příjezdu do Benátek mit individuální volno již dopoledne nebo je to možné pouze odpoledne. Dekuji za odpověď.

CK České kormidlo

Dobrý den, po domluvě s panem delegátem určitě ano.

Lena

Dobry den, odkud je, prosim, odjezd z Prahy? Děkuji.

CK České kormidlo

Dobrý den, odjezd z Prahy- parkoviště naproti hl. Wilsonovu nádraží – skleněné kopule.

Katarzyna Niemiecová

Dobrý den, karneval Benátky, mohla bych vědět odjezd z Prahy a hlavně přibližně příjezd nazpátek? Taky odkud by se odjíždělo, děkuji.

CK České kormidlo

Dobrý den, odjezd z Prahy v cca 18,00 hod., příjezd v dopoledních hodinách – nedá se určit přesně – dle situace na cestách.

Martina

Dobry den.CHtela jsem se zeptat,v kolik hodin je odjezd z Brna.Dekuji Martina

CK České kormidlo

Dobrý den, odjezd z Brna v cca 21,00 hod.

barbora

Dobrý den jak dlouho prosím trvá cesta z Prahy děkuji

CK České kormidlo

Odjezd z Prahy v cca 19.00 hod.- příjezd na místo kolem osmé ranní – opravdu jen odhad- záleží na situaci na cestách

Dagmar Rachwalská

dobrý den chtěla bych koupit karneval v Benátkách pro mě a děti 7 a 16 let a zajímalo by mě jestli za děti platí polatky 200 kč nástupní místo z Ostravy,,co to znamená dítě za cenu voucheru jestli musím za děti platit povinný pžíplatek 25€ ve kterém je zpáteční cesta lodí a polatek do laguny,zkrátka ať vím kolik to bude dohromady,díky

CK České kormidlo

Dobrý den, cena je stejná jak pro dospělou osobu, tak pro dítě. Také svoz z Ostravy platí každá osoba.

Jitka Daříčková

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho trvá ten karneval když nabízíte tento zájezd v rozmezí 14dnů. Děkuji za odpovědˇ.

CK České kormidlo

Dobrý den, karneval probíhá po celou dobu- tzn. v rozmezí 14-ti dnů.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru