Nabídku Pojďte na střelnici: Ohromný výběr zbraní mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nabité balíčky: Střelba ze zbraní elitních jednotek i osobních strážců

4,6 / 5 Kurzy střílení (6 poboček) Višňová  (mapa) 727 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Ondřej

Balíček Základ střelby. Dobrý den, zajímalo by mě jaké zbraně tento balíček zahrnuje?

Kurzy střílení

Dobrý den
Viz nabídka:
CENĚ VARIANTY:

Puška Dragunov ráže 7,62×54 R – 4 náboje

Malá odstřelovačka, 10 nábojů

Útočná puška AK 47, 10 nábojů

MP5, 20 nábojů

Sa61 Škorpion, 10 nábojů

Glock 19, 10 nábojů

Revolver Taurus, 6 nábojů

Brokovnice Pumpa, 5 nábojů



Petr Novák

Terka

Dobrý den,
ráda bych zakoupila příteli ale nevím který z variant. Je to bývalý policista a říkal že má rád svou služební zbraň 9ku a M45 a brokovnici. Prosím pomozte mi, které zbraně jsou pro něj zajímavé a podobné.
Moc děkuji.

Kurzy střílení

Dobrý den

Pro nadšence je určen balíček Super Action Exclusiv. Nebo zavolejte 722 198 635 p­rovolba 1. A tam něco vymyslíme

Petr Novák

Hanka

Dobrý den, jakýkoliv balíček je možné uplatnit pro libovolný počet osob? Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Pokud je balíček pro jednu osobu, může jej uplatnit jedna osoba. Pokud je pro dvě osoby, mohou jej uplatnit dvě osoba. Pokud chcete koupit např pět balíčků pro jednu osobu , mohou je upltanit, pět osob.

Petr Novák

Martin

Dobrý den,

Uvádíte, že střelnice Ostroměř je možná k užívání pouze pondělí nebo středy. Bohužel jsem si při zakoupení voucheru teto informace nevšiml a chtěl bych se tedy ujistit, že realizace střelby o víkendu opravdu není možná.? Jsem z Hradce Králové a ostatní střelnice jsou ve srovnání s touto značně vzdálenější (termín v pracovních dnech je pro mě bohužel nemyslitelný).


Děkuji předem za reakci
S pozdravem Martin

Kurzy střílení

Dobrý den

Bohužel, tato střelnice je opravdu jen ve všední dny.

S úctou Peovák

Petr Koš

Dabrý den, rád bych vzal na střelnici přítelkyni a její dceru, té je 15let. Celkem jsme čtyři včetně kamaráda. Holky by bylo potřeba seznámit s krátkou střelnou zbraní, žádná skušenost. Já a kamarád už máme něco za sebou, byl jsem v armádě a 25 let sloužím u policie. Může se na střelnici nějaký balíček dokoupit a co by jste nám doporučil za balíčky. Děkuji Koš Petr z Brna.

Kurzy střílení

Dobrý den
Možné to je. Zavolejte si na tel. 722 198 635 p­rovolba 1. Tam se domluvíte.

Petr Novák

Matěj

Dobrý den,
koupil jsem si voucher (Balíček Základ střelby: 8 zbraní, 75 nábojů). Bylo by možné tento voucher vyměnit za Balíček pro 2 střelce:2× 11 zbraní, 2× 99 nábojů? Samozřejmě s doplacením rozdílu peněz?
Děkuji za odpověď
M. Filák

Slevomat.cz

Dobrý večer, Matěji,

vyměnit to bohužel nelze :-( Nicméně mohu vám objednávku zrušit a můžete vytvořit novou, na správnou variantu :-)

Hezký zbytek víkendu. Míša

Martin

Dobrý den
Je možno k úhradě využí Sodexo Flexi Passy?
 Diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine,

moc mě to mrzí, ale akceptujeme pouze Benefity, Benefity plus či elektronické Sodexo.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Petra Havrankova

Dobry den,

Existuje moznost vykladu v anglickem nebo nemeckem jazyce?
Moc dekuji za odpoved.

Kurzy střílení

Dobrý den

Vždy alespoň jeden instruktor hovoří anglicky. Takže ano.

Petr Novák

Michaela

Dobrý den,
zajímá mě, zda je možné si třeba ještě dodatečně na místě dokoupit nějaké náboje?

Kurzy střílení

Dobrý den

Na místě je možné dokoupit další náboje, ale i jiné zbraně, nebo střelbu pro doprovod.

Petr Novák

Lucie

Dobrý den,

chtěla bych koupit balíček k Vánocům partnerovi, který nějaké povědomí o zbraních má (ale není znalec) a z nějakých základních typů zbraní už střílel. Můžete mi doporučit, zda je pro muže zajímavější BIG ELITE nebo SUPER ACTION EXCLUSIVE?

Děkuji, Lucie

Kurzy střílení

Dobrý den

Super ACTION je z pohledu střelce zajímavější. Exkluzivnější zbraně. Jejich sice méně, ale zajímavější.

 Petr

Michal Hapl

Dobrý den, voucher je jen pro jednu osobu, nebo mohou střílet 2
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale,

voucher je pro jednu osobu. Je nutné tedy v případě dvou osob zakoupit dva vouchery.

Hezký nadcházející víkend. Míša

Lentilka

Dobrý den,

chci voucher na Vánoce pro manžela, který má čerstvě zbrojní průkaz.

Zeptám se bude pak (po Vánocích) ještě možné domluvit v klidu termín na střelnici Čekanice u Tábora a nebo Malý Újezd u Mělníka?
A který by jste mi doporučil? Uvažuji nad Big Elite a nebo zbraně os. strážců 103 nábojů.

Kurzy střílení

Dobrý večer

Termíny na příští rok budou vypsány 23.12. tak bude dost času a klidu.Střelnici si vyberte takovou, která vám vyhovuje.Balíček Big Elite je rozmanitější.

Petr Novák

Zuzana

Dobrý den,
budou vypsány ještě nějaké termíny na střelnici Morava do konce roku?

Kurzy střílení

Dobrý den

Současné termíny jsou poslední v tomto roce. V příštím roce se bude střílet od února.

Petr Novák

Tereza Hrašková

Dobrý den, domnívám se správně, že není potřeba mi zbrojní průkaz? Střelbu bychom si chtěli vyzkoušet.

Kurzy střílení

Dobrý den

Na tyto střelecké akce není nutný zbrojní průkaz. Jedná se o střelbu pod dohledem instruktora.

Petr Novák

Amálka Křepelková Třebická

Dobrý den,
který balíček byste mi doporučoval pro 13 letou dceru (aby to fyzicky „utáhla“), díky moc, A.Třebická

Kurzy střílení

Dobrý den

Balíčky 2 a 3 jsou takový standart. Ve své podstatě je jedno, který balíček využije. V případě jakéhokoliv problému na místě vyřešíme.

Petr Novák

Miroslav Luščik

Dobrý den. Big Elite jak to dlouho trvá. Jsme omezeni casově na jak dlouho ?

Kurzy střílení

Dobrý večer

Střílení trvá cca 2,5 –3 hodiny. Jde o celý program. Bezpečnost, manipulace, střelba.

Petr Novák

Ilona

Dobrý den, můžu voucher uplatnit na jakékoliv střelnici? Nebo jsou pro jednotlivé vouchery určeny střelnice?

Kurzy střílení

Dobrý den

Voucher můžete využít na jakékoliv námi nabízené střelnici.

Petr Novák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru