Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3–6denní pobyt v Českých Budějovicích: Polopenze, sauna a vířivka či masáž

4,2 / 5 Penzion Relax Martina České Budějovice (mapa) 10 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Věra Valášková

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat,jestli v měsíci říjnu máte ještě volný nějaký termín na 3dny za 2399kč.Děkuji Valášková

Penzion Relax Martina

Dobrý den, paní Valášková.
V říjnu jsou volné tyto termíny : 5.10. – 8.10. / 23.10. – 26.10. / 30.10. – 4.11.
Pěkný den
R.Kofroň

Daniela Kočová

Dobrý den,
je volný termín 15.-17.4.2017-velikonoce?
Předem díky za odpověď.

Penzion Relax Martina

Dobrý den,
ano tento termín je volný.
Pěkný den
R.Kofroň

marcelina

Přesně tak, něco jiného prezentují v popisu, ale skutečnost je jiná. Ani se nedivím, že si nikdo pobyt nezakoupil. Já bych si ho už nezakoupila, i kdyby šampus byl v ceně. Volala jsem ohledně dotazu na rezervaci, velmi neochotný pán mi sdělil, že on neví, zda je v daném období volno, ale asi ne, mám si zavolat jindy, když jsem na zjištění trvala, tak mi řekl, víte co, berte to, že místo není, je obsazeno. Tak do tohoto penzionu, bych po této zkušenosti nikdy nejela.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelino,

moc se omlouvám za tyto komplikace :-( Doporučuji si ověřit termín přímo na emailu, kde se vám budou z recepce maximálně věnovat a určitě nebudete litovat návštěvy.

Krásný den. Míša

Zuzana Derková

Dobry den. Take se musim pridat prectete si text u virivky…v cene mate vstup do virivky s lahvi sampanskeho…😉

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko,

moc se omlouváme, bohužel došlo k chybce v textu, která byla napravena a po zásluze potrestána :-)

Hezký den. Míša

Nicole

Dobry vecer mate volny termin od 28–30.10 2016? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Nicol,

moc mě to mrzí, ale bohužel termín je již obsazen, zkuste napsat na email, kde se vám bude hotel věnovat a můžete vymyslet jiný termín :-)

Hezký den. Míša

marcelina

proč píšete , že v ceně máme hodinu výřivky s lahví sektu a pak v diskuzi napíšete, že si musíme lahev sektu zaplatit. To si trochu protiřečíte. Proč mám něco platit, když je to v ceně.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelino,

pravděpodobně došlo ke komunikačnímu šumu. V ceně máte 2 dcl vína k jedné večeři pro oba. Pokud byste chtěla víno či sekt do vířivky, tak ten je nutné si opravdu připlatit.

Hezký den. Míša

Iva Václavíková

Dobrý den, máte prosím k dipozici vnitřní dětský koutek? Děkuji

Penzion Relax Martina

Dobrý den, ano máme, ale jedná se o malý koutek pro malé děti, kde si děcka odkládají rodiče npř. po dobu večeře.
¨Pěkný večer
Penzion Relax Martina

Martina

Dobrý den, prosím o informaci, zda máte volný termín od 17.11. – 20.11.2016? Předem děkuji za odpověď.

Penzion Relax Martina

Dobrý den,
bohužel máme volno od 13.11. do 18.11. , od 18.11. do 20.11. je obsazeno.
Pěkný den
Penzion Relax Martina

Pavla Kravalová

Dobrý den, nabídka vpravo se neshoduje s nabídkou vlevo (textem), mohla bych se tedy zeptat, zda je večeře bufetovou formou, nebo tříchodovou večeří? Dále také, zda bychom dostali 2 dc vína k večeři, nebo láhev vína do vířivky? Děkuji

Penzion Relax Martina

Dobrý den, večeře se skládá ze salátu nebo dezertu, polévky a hlavního jídla. Jídlo si nandaváte bufetovým způsobem. K večeři máte 1 X 2dcl. vína pro každého. Víno nebo sekt do vířivky je nutné si doplatit.
Pěkný den
Penzion Relax Martina

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru