Kategorie

Penzion Relax Martina

3,3 / 5 (8 hodnocení)

Dnešní nabídky Penzion Relax Martina

Hodnocení podniku Penzion Relax Martina

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,3/5 dle 8 hodnocení
Tomáš

pěkné ubytování, dobré jídlo, ochotný personál, klidné místo, bezvadná vířivka

Dnes
Užitečné? Ano
Ingrid

Mohu jen doporučit! Personál skvělý, ubytování moc pěkné, prostředí suprové.

13. 7. 2016
Užitečné? Ano
Václav

Pokoj byl sice velký, ale za postelí jsme měli dveře do jiného pokoje. Tedy sousedy jsme slyšeli jako kdyby byli s námi v pokoji. Soukromí tedy nula což na pobytu tohoto typu považuji za základ. Alergikům nedoporučuji - péřové peřiny, zyrtec se tedy stal hned od počátku naším společníkem pro tento pobyt. Sprchový kout tekl, po sprše jsme mohli vytírat.

Vířivka - byla bohužel studená, měla jen 33 stupňů. Pan majitel ji údajně nestačil zapnout. Ovšem na to, že jsem do pensionu volala předem a ptala se zda-li máme hlásit návštěvu vířivky a sauny předem a bylo mi řečeno, že to není nutné zapoměl. Jinak prostor byl hezký a byl to bohužel jediný celkem dobrý zažitek v tomto pensionu.

Jídlo bylo opravdu nedostačující a vůbec nebylo dobré. Kromě toho nebylo téměř doplňováno. Kdo nepřišel na začátek snídane měl smůlu. Dále jsme měli v ceně 2 dcl vína. Pan majitel měl ovšem pouze červené. Řekla jsem mu, že piji pouze bílé a druhý den jsem to zkusila znovu v mylném domění,že tuto věc napraví (hned vedle pensionu jsou dvě večerky) a bohužel.

Totální nezájem majitele, služby strašné. Rozhodně nedoporučujeme a pobyt v tomto pensionu byl opravdu zklamáním. Příště budeme věnovat více času čtením recenzí.

14. 6. 2016
Užitečné? Ano
Pavel

Vířivka hodně zašlá a špinavá. Večeře velice podprůměrná, již první den bylo jídlo oschlé a druhý den bylo to samé. Majitel neochotný.. Nedopopručuji

13. 5. 2016
Užitečné? Ano
Blanka

Jedině paní masérka byla velmi příjemná a šikovná, jí dávám 10 bodů.

Penzión hodně od ruky, bez auta problém. Hned u silnice. Po příchodu problém, že jsme neměli voucher na papíře (mailem zaslán už při rezervaci v prosinci, pobyt v únoru), takže na místě opět přeposílán, jinak to vypadalo, že budeme muset někam běhat. Na informaci, že vochery už nemusí být v tištěné podobě, pán překvapil odpovědí, že musí a je to tak odjakživa (nikde při uplatňování voucheru z mobilu nemám problém a využívám je už hodně dlouho!). V pokoji zima, naše chyba, že jsme pozdě našli vypnuté jističe, pán nás před naším objevem jističů odbil, že se podívá (nepodíval, měl nás na háku). Vířivka a sauna.... Nonsens! V prostorech probíhala rozsáhlá rekonstrukce. Nevěřím, že je to krátkodobé,jak nám bylo sděleno. Žádná sprcha, záchod, pouze prach a bordel. Vířivka: špinavá voda (ne jen voda, celá vířivka!), šedá pěna (ano, pěna!), nevím jestli to bylo z prachu při přestavbě nebo z kvanta lidí, každopádně, když jsme to viděli, okamžitě jsme z toho vyleteli. Sauna lepší. Večeře ne moc chutné, snídaně lepší. Je mi moc líto, že nejde připojit víc fotek. Majitel neosobní, žádný zájem získat a udržet si novou klientelu.

5. 3. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (0)

Podobné podniky