Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Den plný nevšedních zážitků v jezdecké škole Macek

4,7 / 5 Macek - Jezdecká škola Český Brod  (mapa) 28 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Petr Zelený

Vážení,

rád bych voucher koupil přítelkyni. Je možné během výcviku fotit a bát s ní na obědě? :-)

 Díky

Macek - Jezdecká škola

Dobrý večer, určitě s ní můžete strávit den společně, fotit i se naobědvat (: Markéta

Zuzana

Dobrý den, nějak mi nevychází celková doba, píšete 3,5 hodiny, ale v součtu je to 1 hodina v sadu, 45 minut na jízdárně a 2 hodiny vyjížďky, to už jsou 3 hodiny a 45 minut a kde je příprava, oběd…?
A je to opravdu jen pro pokročilé? V textu nabídky to není.

Macek - Jezdecká škola

Dobrý den, s obědem akce trvá cca 5 hodin, většinou začínáme v 10, mezi 12–13 je oběd a po té se jede na vyjížďku. Tato akce je vhodná i pro úplné začátečníky.

Di

Dobrý den již jsme u Vás byli a u kluka nebyl problém jet do sadu a spolupráce s konem. Může mít i to 3 h když není úplně 100% jezdec?? či jak musí být zdatný v jízdě? Děkuji

Macek - Jezdecká škola

Dobrý den, jezdec musí umět na koni klusat a cválat, pokud ho to nikdo neučil, pak to zcela určitě neumí a takové jezdce bez náhrady pošlu domů (:. Nečekám 100% jezdce, takový téměř neexistuje, ale základní znalosti mít musí, vyjížďky pro zkušené jezdce se nejezdí krokem. Děkuji za pochopení. Markéta

Macek - Jezdecká škola

Dobrý den, možná jsem špatně pochopila váš dotaz, ale celodenní akce by byla vhodná i pro Vašeho syna, myslela jsem, že máte zájem o námi nabízenou dvouhodinovou vyjížďku. Omlouvám se za mojí předchozí reakci.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru