Macek - Jezdecká škola

4,5 / 5 (690 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „vstřícný přístup paní majitelky, určitě zopakujeme:-)“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Macek - Jezdecká škola

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Macek - Jezdecká škola

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petra

Krásní a hodní koně, příjemné prostředí.

Organizace nezvládnutá, instruktáž odfláknutá, přístup cvičitelky nepříjemný. Paní by prospěl kurz komunikace se zákazníky. Péče o bezpečnost nebyla žádná. Paní nám na prosbu o vysvětlení a předvedení, jak vést koně, na kterém sedí šestileté dítě poprvé, odsekla, že tam nemá jen nás, ať si ho vedeme sami. Na další žádost, aby se nám chvilku věnovala, odpověděla, že nechápe proč jsme to kupovali, když to neumíme. Poté navrhovala poslat je se skupinou do lesa, že to zvládnou. Sama se projížďky neúčastnila. Šli jsme tedy sami a po zjištění, že terén je v lese, do prudkého kopce a v blátě, skutečně nechápeme její nezodpovědnost. Paní žije ve svém světě koní a neumí jednat s ludmi.

Vyjádření partnera
Macek - Jezdecká škola Před 7 hodinami

Dobrý den, vím o který případ jde. Instruktáž proběhla, pro všechny ostatní účastníky naprosto dostatečná a trvala téměř 15 minut. Na prosbu o předvedení, jak vést poníka, jsem si od Vás poníka vzala, vysvětlila Vám, že musíte jít před ním, aby věděl, kam má jít... v ten moment nebylo víc co vysvětlovat, to bylo celé, co bylo třeba udělat. Vy jste se o to ani nepokusila, řekla mi, abych Vaší dceru "laskavě" vedla... Váš muž vše bez problémů pochopil, takže jste to nakonec zvládli... Nikdy nenecháme někoho bezradně stát a každému pomůžeme, ať již v sedle, nebo vodičům. Potřebujeme ale zpětnou reakci a trochu snahy, pokud řeknu, že máte jít před poníkem a za ostatními koňmi dokola, když jde před vámi 6 koní a vy se ani nesnažíte mé instrukce pochopit, pak je opravdu těžká domluva. Pokud je někdo citlivější na to dostávat instrukce a reagovat na ně, prosím, nekupujte si akce do naší školy, Proč jste si kupovali voucher jsem řekla, když jste nechtěli jít na procházku ven, protože akce je ve voucheru podrobně popsaná. Skupinu jsem do lesa opravdu samotnou nepustila, se skupinou šli celkem 3 pěší vodiči, nechodí se po značkách, ani s mapou, každou skupinu doprovází pěší doprovod, který skupinku vede a v případě pomoci jezdcům a vodičům pomůže. Při instruktáži jsem se zmínila i o místě, kde je bahno a kopec mě nenapadl, s tím tedy zatím nikdo problém neměl! Pokud se nechcete aktivně podílet na jízdě, pak doporučuji využít poníky na pouti, u nás opravdu očekáváme spolupráci rodičů, pokud mají děti, které se samostatně bojí jezdit, nebo se o ně bojí ještě více rodiče. V jednání s lidmi problém z 99% nemáme, ale je pravdou, že potřebujeme mít respekt, aby nám jezdci důvěřovali, vnímali naše instrukce a snažili se koně ovládat. Za odměnu je čeká radost, že koně zvládli sami a jízdu si užili, to bez jejich přičinění není možné.

27. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

milí lidé

25. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana

vstřícný přístup paní majitelky, určitě zopakujeme:-)

24. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Karolína

Všechno

24. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marta

Krásní koně, hezké stáje i moc příjemní lidé. Byl to úžasný zážitek a splněný sen :-)
Nečekala jsem, že budeme koně přímo sami vézt, ale velmi mě to potěšilo. Škoda, že jsem se zapomněla zeptat, kde najdu fotky, které se ten den fotily.
Doporučuji!!!! :-)

Chtělo by to najít lepší trasu, po které by se jelo. Mě to nevadilo, ale kvůli koníkům samotným. Po rozblácené cestě se jim evidentně nechtělo jít a větve hustého porostu je musely škrábat po těle.

Vyjádření partnera
Macek - Jezdecká škola Před 5 dny

Děkujeme za hezký komentář, fotky najdete na facebooku jezdecké školy a pokud bohužel zaprší, pak hrozí bahno, naštěstí neprší pořád (:

21. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (172)

Podobné podniky