Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dámské víkendové stříhání a barvení v centru Prahy

4,8 / 5 Salon Michelangelo – kadeřnice Hanka Praha - Nové Město  (mapa) 46 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Weru

Dobry den, v případě balíčku melir, je mozne udelat balayage? Byl by nejaky doplatek? Dekuji

Salon Michelangelo - kadeřnice Hanka

Ano, doplatek podle spotřeby materiálu, zaleží na hustotě a délce, bližší info na tel.777 821 096

Jana

Dobrý den mám dotaz jestli na vouchery bude pracovat hairdresser nebo senior hairdresser

Děkuji za zpětné info

Salon Michelangelo - kadeřnice Hanka

Senior

marie

Dobrý den, mám zájem pouze o stříhání, pokud bych se ale rozhodla na místě pro barvu nebo melír, je možné doplatit voucher nebo to bude za plnou cenu_ díky

Salon Michelangelo - kadeřnice Hanka

Není problém doplatit, ale problém bude spíše s časem, pokud se objednáte na střih a na místě se rozhodnete pro barvu či melír – z časových důvodů Vás pravděpodobně odmitnu. Pokud potřebujete pomoc při rozhodování, stačí mi zavolat nebo se zastavit a domluvíme se, Hanka

Veronika Lžičařová

Dobrý den, ráda bych se s paní kadeřnicí domluvila, zda barvit nebo jen melír. V případě, že si koupím balíček barva + střih, je pak doplatek za melír jako by se nyní koupil voucher melír + střih? Případně co bych si měla koupit? Děkuji moc. Veronika

Salon Michelangelo - kadeřnice Hanka

Veru, voucher na barvu je ok, pokud se domluvíme ne melíru doplatíte v hotovosti na místě v ceně voucheru, Hanka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru