Kategorie

Salon Michelangelo - kadeřnice Hanka

4,7 / 5 (186 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Přístup paní kadeřnice byl skvělý. Vyslechla si, co by se mi líbilo a jaké mám s vlasy problémy, následně se snažila se mnou problémy s vlasy vyřešit a doporučila mi i vhodnou kosmetiku. Byla moc milá, příjemná a velmi šikovná. Výsledný účes je perfektní, moc se líbil i doma. Určitě bych doporučila i ostatním. Návštěva salonu byla příjemným zážitkem, který mi zlepšil náladu.“

Dámské, pánské i dětské kadeřnictví v Praze 1. Nabízíme profesionální kadeřnické služby se značkou ALCINA - její hlavní prioritou je vysoká kvalita všech produktů. ALCINA upřednostňuje přírodní účinné látky jako je alantoin, rostlinné oleje, vitaminy a další.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Salon Michelangelo - kadeřnice Hanka

Hodnocení podniku Salon Michelangelo - kadeřnice Hanka

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Přístup paní kadeřnice byl skvělý. Vyslechla si, co by se mi líbilo a jaké mám s vlasy problémy, následně se snažila se mnou problémy s vlasy vyřešit a doporučila mi i vhodnou kosmetiku. Byla moc milá, příjemná a velmi šikovná. Výsledný účes je perfektní, moc se líbil i doma. Určitě bych doporučila i ostatním. Návštěva salonu byla příjemným zážitkem, který mi zlepšil náladu.

-

Dnes
Užitečné? Ano
Magdalena

Výborná komunikace s kadeřnictví, přitom jsme nemusely moc mluvit. Hanka stříhá skvěle a chová se profesionálně. Salon je prostorný, světlý a člověk se tam cítí příjemně.

Včera
Užitečné? Ano
Růžena

Prostředí, velmi ochotný milý personál, naprostá spokojenost

21. 11. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Pristup,rychlost

20. 11. 2016
Užitečné? Ano
Olga

Vstřícnost, milost, ochota

8. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (78)