Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dozlatova pečená svatomartinská husa i s vínem v restauraci Stronghold

4,6 / 5 Stronghold Brno Brno - Medlánky  (mapa) 136 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Barbora Gregušová

Dobrý deň, kúpili sme 2 vouchery s tým, že pôjdeme budúci víkend na Svatomartinské menu, pri pokuse o telefonickú rezerváciu nám však bolo oznámené, že od piatku do nedele majú v Strongholde uzavrenú spoločnosť a nie je možné spraviť rezerváciu. Pripadá mi nefér, že táto informácia nie je uvedená v popise ponuky, keďže sa jedná o svatomartinské menu, ktoré nie je možné využiť cez svatomartinský víkend… Je možné za týchto okolností voucher vrátiť?

Slevomat.cz

Dobrý den, Barčo,

moc se omlouvám za komplikace. V tomto případě jsem vám samozřejmě objednávku stornovala, platbu vám vrátíme zpět. Poslala jsem vám také informační email o stornu vašeho voucheru.

Přeji vám krásný den. Míša

Stronghold Brno

Dobrý den paní Barunko,rozhodně není pravda,že restaurace je uzavřena kvůli soukromým akcím.Bohužel je opravdu obsazena…žádostí o Svatomartinské menu je prostě mnoho.Proto také,posouváme termín až do neděle 20.11.2016…Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.S přá­telským pozdravem,Váš Stronghold

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru