Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romantika pro dva v srdci Prahy – snídaně, víno a možnost wellness

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Royal Court Praha (mapa) 365 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Marcel Smuda

Dobrý den,máte volný termín 9.3.-10.3.2017 pro 2.dospělé a 1.dítě(13.let)?­.Děkuji

Valentová

prosit nemusíte, to já dobře vím, že je od pepa.cz, nicméně to na situaci nic nemění, zda je kupon od slevomat.cz nebo pepa.cz, nebo snad termíny pro zákazníky slevomatu máte a pro ostatní ne? nabídka je totožná a rozhodně by ostatní lidi měli vědět, jak se věci mají. jakmile je komunikace ohledně rezervace termínu, máte na to 24hodin, abyste napsali bohužel obsazeno…, jakmile se Vám ale člověk vyjádří a napíše veřejně, jaký přístup v hotelu máte k zákazníkovi, reagujete během 5ti minut. zajímavé, že. nedoporučuji nákup u Vás.

Valentová

A S PODIVEM, JAKÁ RYCHLOST JE V NAJEDNOU V KOMUNIKACI… JÁ JSEM ZÁJEM MĚLA, VY A VÁŠ HOTEL NEKOMUNIKUJETE. PARDON, KOMUNIKUJETE POUZE, JAK SE VÁM TO ASI HODÍ,

Datum: 19.01.2017 17:05
Předmět: Re: Dotaz – rezarvace

>
Dobry den,
dekuji za Vas email.
Bohuzel jak jsme se s Vami telefonicke mluvilili vikendy v dubnu uz bohuzel nejsou. Na Slevomatu jste napsala ze voucher uz vracite, tak o dalsi volne terminy asi uz zajem nemate.
Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena
Royal Court

Dobry den,
opravdu je mi lito, ze se to takhle stalo. Ale mluvili jsme se spolu rano po telefonu a domluvili jsme se ze dnes Vam urcite odpovime. Tak jsme se k Vasemu emailu dostali a pokud uz jak jste se napsala dole voucher vracite, tak nevim jestli uz mame vam nabizet volne terminy nebo nemame. Omlouvm se jestli jsem Vas spatne pochipila. A taky poprosim Vas o kontrolu Vas voucher neni ze Slevomatu.
S pozdravem,
 Elena

Valentová

Nedoporučuji. Zakoupený pobyt není možné ani uplatnit, protože všechny požadované termíny jsou plné a když slečna Kira napíše, že termín je volný a prosí o zaslání kuponu, aby závazně termín rezervovala a já ho pošlu během 3hodin od její žádosti, dostane se mi odpovědi po 21!!! hodinách od slečny Eleny, že bohužel… na telefonický kontakt nereagují a bavit se s Vámi ani nechtějí, pouze rezervace e-mailem… na který tedy odpovídají po 24hodinách. dnes od 9h stále čekám na jejich údajné ozvání se co nejdříve. a je 17h. každý ať si závěry vyvodí sám, já započínám proces vrácení platby. dárek k nezaplacení. Valentová

chtěla jsem jet o víkendu

Pro všechny další kupující dodám, že i když je možné voucher uplatnit i o víkendu a má platnost až do 26.3., hotel už žádné víkendové termíny do konce platnosti volné nemá a tudíž zakoupíte voucher s platností pouze od neděle do čtvrtka

Royal Court

Dobry den,
dekuji za Vas email. Bohuzel vikendy uz opravdu jsou obsazene zakazniky, ktere voucher zakoupili a zarezervovali pokoj drive. Je mi moc lito, je mozne voucher uplatnit pres tyden. Radi Vas u nas privitame.
Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Barbora Fleglová

Dobrý den, prosím o informaci ohledně termínu 21.1.2017. Zda je volný. Děkuji

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Tomáš

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda-li je možné mít pokoj s oddělenými postelemi?
Díky moc za odpověď.

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas dotaz. Zalezi na dostupnosti, ale takova moznost je, jen Vas poprosim informujte nas o tom predem pri rezervaci.
Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Jana Bartošová

Dobry den, chtěla bych se zeptat na volny termin 28.-29.1 děkuji za informaci

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Iveta

Dobrý den,
máte volný termín v období od 13.1.-15.1.2017, 2 osoby+wellness (2 noci). Ráda bych si dokoupila i pokoj Superior + další procedury + večeře. Jedná se o dárek. Hotel na můj dotaz nereaguje ani telefonicky a ani přes e-mail.

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Denisa Rozsívalová

Dobrý den,

pobyt na 3dny – pouze 1 hodina wellness?

Nebo 1hodina welless platí každý den?

Děkuji.

Royal Court

Dobry den,
dekuji za Vas dotaz. Pouze 1 hodina je v cene, ale da se zakoupit dalsi hodinu na hotelu.
Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Ruslan Zavatskyy

Dobrý den , chtěl jsem objednat tento hotel na jednu noc pro dvě osoby, jen mě zajímá jestli je možnost abych to zaplatil na místě nebo musím zaplatit předem , a jestli vůbec je možnost tento víkend z 10.12–11.12

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Daniela Líbalová

Dobrý den,
pobyt jsem objednala a na mail hotelu jsem napsala o fakturu, bohužel mi ale nepřišla odpověď, nepropadne mi objednávka? Děkuji za odpověď

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Michaela Voborníková

Dobrý den.
Chtěly bych wellness darovat jako svatební dar pro mladý pár s roční dcerou bylnby to problém?? Děkuji Voborníková

Daniela Líbalová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, za je možné pobyt zakoupit na fakturu, případně nějaké dodání faktury, aby údaje na ní byli na firmu. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo,

ano samozřejmě. Stačí si v tomto případě vytvořit objednávku a jako způsob platby zvolíte bankovní převod. Poté přepošlete platební údaje do hotelu s žádostí o zálohovou fakturu. Ta vám bude vystavena, zaměstnavatel to zaplatí a na vás je si pobyt užít :-)

Krásný den. Míša

Ema

Dobrý den, v nabídce píšete 2lůžkový pokoj – jedná se o Standart nebo Superior? Děkuji za odpověď

Royal Court

Dobry den,
dekuji za Vas zajem o nas hotel.
Jedna se o pokojicek typu Standart.
Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Denisa

Zdravim…takze nemuzu si u Vas zamluvit pokoj napr od 28.-29.12 ?

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Karel David

CHci se zeptat zda máte volné dva pokoje pro 4 osoby na výkend v měsíci únoru nebo březnu 2017 děkuji David

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Klára

Dobrý den,

chtěla bych se Vás zeptat, jestli je možné platnost voucheru prodloužit do konce června? Rádi bychom jej 2× zakoupili jako dárek k Vánocům, bohužel ti, kterým jej chceme zakoupit, nemají velmi flexibilní pracovní dobu a jsou ze Slovenska, tudíž je nalezení pasujícího termínu mnohem obtížnější.

Předem Vám děkuji za Vaši odpověď.
 Klára

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro,

moc mě to mrzí, ale prodloužení platnosti není možné. Doporučuji si slevu uložit na později a třeba se u nás znovu objeví s delší platností :-)

Hezký den. Míša

Jirka

Dobry den. Poukaz do vaseho hotelu jsme daly jako darek ale ten clovek se vam nemuze dovolat kvuly rezervaci.

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Teri Trčková

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli by jsem mohla objednávku stornovat.Vůbec to není tím že bysme si to rozmysleli,ale nařídila mi to mamka že to musím stornovat protoze jsem se jí nezaptala na její souhlas.Tak jestli by to nejak šlo stornovat objednávka.
Děkuji Tereza Trčková

Royal Court

Dobry den,
rada bych Vas poprosila s tou otazkou se obratit primo na slevomat.
Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Slevomat.cz

Dobrý den, Terko,

ano objednávku lze stornovat. Jen vás poprosím o zaslání čísla účtu, kam vám můžeme platbu vrátit :-)

Hezký den. Míša

Zdeněk Kuchařík

Dobrý večer.Máte volný pokoj pro 3.členou rodinu (2 dospělé osoby a 1 dítě 7 let) na víkend 3.-4.12.2016?Děkuji za odpověď.Kuchařík

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Zuzana Neradilová

Dobry den, za jakych cenovych podminek je prosim mozne ubytovani v terminu 20.5.-21.5.2017 pro 3 dospele osoby? Je mozne i na tento termin zachovat podminky voucheru? Dekuji za Vasi odpoved. Zuzana

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Aneta

Dobry den, mohu se zeptat zda byste meli volnych 20luzek tedy 10× voucher v termínu 2.-4.12.2016? Dekuji

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

hana smutná

Dobrý den, poprosím o informaci zda máte volno v termínu od 17.12. do 19.12.2016 pro 2 × 2 páry. Děkuji, Smutná

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Světlana Munzarová

Dobrý den, koho mám požádat o vystavení faktrury, pokud mám možnost zaplacení přes zaměstnavatele?

Slevomat.cz

Dobrý den, Světlano,

zálohovou fakturu vám v tomto případě vystaví přímo hotel.

Hezký den, Míša

Markéta Žáková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte volno 9–12.12.2016 ? A jestli není problém kdybychom byli na pokoji 4? 2 dospělí, jedno dítě do 5let a miminko 3 měsíce. Děkuji za odpověd

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Marie Rysova

Dobrý den,
chtela jsem se zeptat na možnost parkování?
Dekuji Rysova

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Renata Kulilova

Dobry den, je mozne se ubytovat rodina 2+2deti na brezen 2017.

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Pavla Mahrová

Dobrý den, ráda bych si rezervovala termín 10.12.-11.12., včera mi paní recepční řekla, at napíšu email, že hned ráno odpoví a já již napsala emaily dva a zatím bez reakce. Nabídka za 9h vyprší a stále nevím, zda budete mít v tom termínu volno. Děkuji za odpověd

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Jitka Musilová

Dobrý den ,chci se zeptat jestli máte 2 volné dvoulůžkové pokoje v termínu od28.10 až 30.10.2016.Děkuji za odpověď,Jitka Musilová
 jitkamusilka@seznam.cz

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Andrea Šugárová

Dobrý den prosím máte volny termín na 1–3.11 děkuji

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Pavlína Parkanová

Dobrý den chtěla bych se zeptat,jestli máte volný termín od 11.11.-12.11.?Děkuji za odpověď.Pavlína Parkanová

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Vladimír

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda máte volný termín 18.11.-20.11. 2016. Děkuji.

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Beneš Patrik

dobrý den chtěl bych se zeptat na volné termíny ve dne 28.10–30.10

Royal Court

Dobry den, dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – akce@royalcourthotel.cz. Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Jitka

Dobrý den, chci se zeptat zda máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu 8.-9.10.? Děkuji

Royal Court

Dobry den,
dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – front.desk@royalcourthotel.cz.
Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Soňa

Dobrý den je možný termín 27.12 –29.12 na 3 dny děkuji

Royal Court

Dobry den,
dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – front.desk@royalcourthotel.cz.
Preji hezky den a s pozdravem, Elena

Eva

Dobrý den, máte prosím volno od 17.-18.11. (případně až do 19.11.2016)?
Děkuji za odpověď.

Royal Court

Dobry den,

dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – front.desk@royalcourthotel.cz.

Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Maja

Dobrý den máte volný nějaky vikend v listopadu? Děkuji

Royal Court

Dobry den,

dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – front.desk@royalcourthotel.cz.

Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Víťa

Dobrý den, nevíte kde můžu najít ceník ostatních služeb např. kdybych si chtěl dokoupit na místě další hodinu ve whirpool nebo masáže atd? :) Hezký den

Royal Court

Dobry den,

dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – front.desk@royalcourthotel.cz.

Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Gabriela

Dobrý den je volný hotel od 27.10 do 29.10 děkuji kdyžtak rezerve by prosila

Royal Court

Dobry den,

dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – front.desk@royalcourthotel.cz.

Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Ema

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je volný termín 14.-15.10.2016.
Děkuji.

Royal Court

Dobry den,

dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – front.desk@royalcourthotel.cz.

Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Veronika

Dobrý den, je volný termín 16.-18.12. ? Předem děkuji za odpověď

Royal Court

Dobry den,

dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – front.desk@royalcourthotel.cz.

Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Tereza

Dobrý den, už nemáte volné žádné termíny od 22.10–23.10 prosím ?

Royal Court

Dobry den,

dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – front.desk@royalcourthotel.cz.

Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Kučová Vladimíra

Dobrý večer, prosím o informaci, zda je volný termín pro 2 osoby na 2 noci v termínu 25.- 27.11.2016. Dě­kuji, Vlaďka

Royal Court

Dobry den,

dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – front.desk@royalcourthotel.cz.

Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Martina

Dobrý den, chci se prosím zeptat, zda je volný termín od 3. – 4.12.2016? Děkuji. Martina

Royal Court

Dobry den,

dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – front.desk@royalcourthotel.cz.

Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Bára

Dobrý den,kolik stojí pobyt ve vířívce? Děkuji

Royal Court

Dobry den,

dekuji za Vas zajem o nas hotel. Na veskere dotazy radi odpovime pres email – front.desk@royalcourthotel.cz.

Preji hezky den a s pozdravem,
 Elena

Han Havrdová

Dobrý den, jaký je, prosím, postup při placení z FKSP? Děkuji. Hana

Slevomat.cz

Dobrý den, Han,

v tomto případě si prosím vytvořte objednávku a jako způsob platby zvolte bankovní převod. Poté přepošlete platební údaje do hotelu s žádostí o zálohovou fakturu. Ta vám bude vystavena, zaměstnavatel ji zaplatí a na vás je si pobyt užít :-)

Hezký den. Míša

Simona

Dobrý den máte prosím volný termín 8.11.2016 bez wellness dva dvoulůžkové pokoje,nebo jeden s přistýlkou a kolik by dělal případný doplatek. Děkuji Simona

Slevomat.cz

Dobrý den, Simčo,
moc mě to mrzí, ale v termínu 8.11. již volný termín není, Zkuste proto prosím jiný termín. A za přistýlku je příplatek 10 Euro.
Hezký den, Honza.

Martina Marikova

Dobrý den, pobyt 2 dospělí a 2 děti není možný, chápu to správně? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,
moc mě to mrzí, ale na pokoji mohou být max. 3 osoby.
Hezký den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru