Royal Court

4,4 / 5 (270 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Byl dán, jako dárek pro mé rodiče a byli naprosto spokojení, příjemná obsluha a i prostředí. Dvě hodiny wellnessu si podle výrazů na tváři velice užili :)“

Luxusní wellness SPA s finskou saunou

Dnes otevřeno: 10:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Royal Court

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Royal Court

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Taťána

Recepční byla příjemná, ochotná a milá. Omluvila se nám za vzniklé komplikace. Měli ale pokoj zkontrolovat dříve, než jsme tam přišli. Líbil se mi také design prostředí. Bylo také příjemné, že jsme v ceně voucheru měli připravený zelený čaj. Bylo to poprvé, co jsem se s něčím takovým setkala, přitom si myslím, že minimálně karafa obyčejné vody by měla být připravena k dispozici všude.

Všude po podlaze lezli mravenci. Myslela jsem si, že jich bylo jen pár u vstupu, jenže čím déle jsme tam byli, začali jsme si všímat, že vylézají odevšad. U sauny, u vířivky. Nebylo moc příjemné tam chodit bos. Co se týče úklidu, to také nebylo nic moc. Všímala jsem si hodně prachu u oken na parapetech a koupelna se mi také nezdála být příliš uklizená. Ve vířivce byla studená voda. Ne vlažná, ale přímo studená, takže se tam nedalo vydržet déle, než 10–15 minut. V každém wellness, které jsem zatím navštívila, mělo ve vířivce vždy teplou vodu. Ty dvě hodiny, co jsme tedy měli zaplacené jsme proseděli na lehátkách a odcházeli jsme dříve, než nám vypršel limit, protože tam nebylo prostě co dělat. Jediná použitelná byla z toho všeho sauna.

Vyjádření partnera
Royal Court Před 15 dny

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za návštěvu našeho wellness a za Váš názor, kterého si opravdu vážíme. Jsme šťastní, že náš ochotný personál se Vám líbil, ale opravdu moc se omlouváme za mravenci, přicházející s jarem, určitě hněd byly zničeny a ted' už v našem hotelu nejsou. Rovněž bychom chtěli se omluvit za úklid, který tento den nebyl ideální a také i za studenou vodu ve vířivce, je škoda, že jste nedali o tom vědět na recepci, jinak teplotu bychom určitě hněd zvýšili. Je nám opravdu velice líto, že Vaše návštěva tentokrat příjemná nebyla a rádi bychom Vás poprosili kontaktovát nás přes E-mail thankyou@royalcourthotel.cz, protože chtěli bychom se omluvit osobně. Budeme se těšit na Vaši e-mailovou zprávu a doufáme, že to nedorozumění vyřešíme a náš wellness zase navštívíte.

S pozdravem,
Kira Mironova,
CRM

2. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dagmar

pokoj pěkný, prostorný, koupelna nově zrekonstruovaná
velký výběr u snídaně

jelikož se jednalo o podkrovní pokoj, byl zde večer velmi malý tlak vody ze sprchy, ráno netekla voda vůbec, doporučuji se ubytovat v nižších patrech

Vyjádření partnera
Royal Court Před 8 dny

Dobrý den,

Velice Vém děkujeme za Váš pobyt a recenzi. Jsme rádi, že pokojiček a snídaně se Vám líbili, ale opravdu moc se omlouváme za problém s vodou, který jsme dočasné měli. Rádi Vás znovu přivítáme v Hotelu Royal Court a určitě stejný problém už mít nebudete.

S pozdravem,
Kira Mironova,
CRM

17. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Byl dán, jako dárek pro mé rodiče a byli naprosto spokojení, příjemná obsluha a i prostředí. Dvě hodiny wellnessu si podle výrazů na tváři velice užili :)

8. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

Příjemné prostředí, jen jde do místnosti denní světlo a ubírá to na atmosféře

2. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

Příjemné prostředí, jen jde do místnosti denní světlo a ubírá to na atmosféře

2. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (119)

Podobné podniky