Royal Court

4,4 / 5 (273 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Všechno bylo v pořádku
Pěkný pokoj bohaté snídaně“

Luxusní wellness SPA s finskou saunou

Dnes otevřeno: 10:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Elizaveta Nechaeva
http://royalcourthotel.cz/
front.desk@royalcourthotel.cz
+420 224 263 154

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Sauna a wellness

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Royal Court

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dana

Všechno bylo v pořádku
Pěkný pokoj bohaté snídaně

20. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Darya

Milá a ochotná holka na recepci.

Voda ve vířivce byla studena a špinavá.

Vyjádření partnera
Royal Court Před 13 dny

Dobbrý den,

Velice Vám děkujeme za hodnocení našich služeb, jsme moc rádi, že ochotný personál se Vám líbil, ale opravdu moc se omlouváme za nepříjemnost ve vířivce a že se to takhle stalo , že tento den viřivka přestala fungovat. Rádi bychom Vás poprosili nás kontaktovat přes front.desk@royalcourthotel.cz, abychom tuto situace jsme spolu vyřešili. A opravdu doufáme, že náš welness nekdy znovu navštívíte a budeme mít šanci zlepšit Váš názor na naší služby.

S pozdravem,
Kira Mironova,
CRM

31. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Taťána

Recepční byla příjemná, ochotná a milá. Omluvila se nám za vzniklé komplikace. Měli ale pokoj zkontrolovat dříve, než jsme tam přišli. Líbil se mi také design prostředí. Bylo také příjemné, že jsme v ceně voucheru měli připravený zelený čaj. Bylo to poprvé, co jsem se s něčím takovým setkala, přitom si myslím, že minimálně karafa obyčejné vody by měla být připravena k dispozici všude.

Všude po podlaze lezli mravenci. Myslela jsem si, že jich bylo jen pár u vstupu, jenže čím déle jsme tam byli, začali jsme si všímat, že vylézají odevšad. U sauny, u vířivky. Nebylo moc příjemné tam chodit bos. Co se týče úklidu, to také nebylo nic moc. Všímala jsem si hodně prachu u oken na parapetech a koupelna se mi také nezdála být příliš uklizená. Ve vířivce byla studená voda. Ne vlažná, ale přímo studená, takže se tam nedalo vydržet déle, než 10–15 minut. V každém wellness, které jsem zatím navštívila, mělo ve vířivce vždy teplou vodu. Ty dvě hodiny, co jsme tedy měli zaplacené jsme proseděli na lehátkách a odcházeli jsme dříve, než nám vypršel limit, protože tam nebylo prostě co dělat. Jediná použitelná byla z toho všeho sauna.

Vyjádření partnera
Royal Court Před 2 měsíci

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za návštěvu našeho wellness a za Váš názor, kterého si opravdu vážíme. Jsme šťastní, že náš ochotný personál se Vám líbil, ale opravdu moc se omlouváme za mravenci, přicházející s jarem, určitě hněd byly zničeny a ted' už v našem hotelu nejsou. Rovněž bychom chtěli se omluvit za úklid, který tento den nebyl ideální a také i za studenou vodu ve vířivce, je škoda, že jste nedali o tom vědět na recepci, jinak teplotu bychom určitě hněd zvýšili. Je nám opravdu velice líto, že Vaše návštěva tentokrat příjemná nebyla a rádi bychom Vás poprosili kontaktovát nás přes E-mail thankyou@royalcourthotel.cz, protože chtěli bychom se omluvit osobně. Budeme se těšit na Vaši e-mailovou zprávu a doufáme, že to nedorozumění vyřešíme a náš wellness zase navštívíte.

S pozdravem,
Kira Mironova,
CRM

2. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dagmar

pokoj pěkný, prostorný, koupelna nově zrekonstruovaná
velký výběr u snídaně

jelikož se jednalo o podkrovní pokoj, byl zde večer velmi malý tlak vody ze sprchy, ráno netekla voda vůbec, doporučuji se ubytovat v nižších patrech

Vyjádření partnera
Royal Court Před měsícem

Dobrý den,

Velice Vém děkujeme za Váš pobyt a recenzi. Jsme rádi, že pokojiček a snídaně se Vám líbili, ale opravdu moc se omlouváme za problém s vodou, který jsme dočasné měli. Rádi Vás znovu přivítáme v Hotelu Royal Court a určitě stejný problém už mít nebudete.

S pozdravem,
Kira Mironova,
CRM

17. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Byl dán, jako dárek pro mé rodiče a byli naprosto spokojení, příjemná obsluha a i prostředí. Dvě hodiny wellnessu si podle výrazů na tváři velice užili :)

8. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (121)

Podobné podniky