Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Aplikace botulotoxinu pro okamžité vyhlazení vrásek

4,3 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 43 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie Göröghová

Dobrý večer, dá se u vás platit pokazem Sodexo. Lucie Göröghová

Slevomat.cz

Dobrý večer, Lucko,

sodexo určitě můžete uplatnit, nicméně pouze na tyto kategorie: cestování, kultura, jazykové kurzy, sport a masáže.

Děkuji a přeji vám hezký zbytek neděle. Míša

Body & Face clinique

Dobrý večer Lucie, u nás bohužel tyto poukázky neakceptujeme, děkuji za pochopení, Pavlína Blazek

Kristýna

Dobrý den, mám na čele dvě delší vrásky a je mi 29 let. Je aplikace Botoxu pro mě v tomto případě vhodná a kolik bych potřebovala voucherů? Děkuji

Body & Face clinique

Dobrý den Kristýno, aplikace BTX je vhodná i ve Vašem věku, preparát vrásky jistě vyhladí a navíc bude působit preventivně proti vzniku dalších. Na ošetření čela Vám postačí jeden voucher. Díky za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blazek

Tereza Kovarikova

Dobry den
nikde nevidim uvedeno za jake mnozstvi botulotoxinu je uvedena cenova nabidka? Jake jsou kontraindikace a nelze aplikaci provest?
vek 46l , nosoretni ryhy, vystaci mnozstvi? Dekuji!

Body & Face clinique

Dobrý večer Terezo, v ceně voucheru je 40 jednotek Dysportu nebo 10 jednotek Botoxu, jedná se o shodné množství toho kterého preparátu se stejnou účinnou látkou. Co se týče ostatního, pak je vše uvedeno v nabídce, tedy včetně kontraindikací a oblastí, které lze botoxem ošetřit. Na nosoretní rýhy rozhodně botox použít nelze, v tomto místě lze použít výhradně dermální výplň něbo nějakou z námi nabízených mezoterapií, v tomto případě však záleží na tom, jak je nasolabiální rýha hluboká a dalších faktorech. Pokud se chcete osobně poradit, zavolejte mi prosím mezi 10–14tou hodinou na 6031955336, ráda Vám poradím vhodné řešení. Děkuji za Váš dotaz a přeji hezký nedělní večer, Mgr. Pavlína Blazek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru