Nabídku Injekční lipolýza, lipolaser a lymfodrenáž mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

125 minut pro krásnou postavu: Lipolýza, lipolaser a lymfodrenáž

4,3 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 34 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Monika

Dobrý den, je možné udělat injekční lipolýzu, když mám pupeční kýlu (neviditelnou)? díky Monika

Body & Face clinique

Dobrý den Moniko, prosím abyste o tom poradila s Vaším ošetřujícím lékařem, který nejlépe zná Vás aktuální stav podrobně. Podle mého názoru to problém nebude ale hlavní slovo musí mít Váš lékař. Děkuji za Váš dotaz a pokud to bude možné, budeme se na Vás těšit v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blazek

Karol

Dobrý den,
je možné aplikovat injekci lipolizu do podbradku? Diky

Body & Face clinique

Dobra den Karole, ano, je to možné a poměrně často tuto aplikaci provádíme. Počet sezení Vám bohužel, bez toho bych Vás viděla nesdělím, proto doporučuji zakoupení jednoho voucheru a na dalším postupu se dohodnete na místě, na základě odborné konzultace, která vždy předchází každému zákroku. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blazek

Míša

Dobrý den, kolik ml roztoku je u lipolýzy za tuto cenu poskytnuto?

Body & Face clinique

Dobrý den Míšo, základní cena obsahuje 5 ml preparátu od výrobce BNC (PHOSPHATIDYL­CHOLINE). Jedná o množství, které je vyhovující pro ošetření jedné středně velké oblasti. Další dávky je možné dokoipit na místě, samozřejmě za akční cenu. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blazek

Veronika

Dobry den, cvicim, dodrzuji i stravu ale jedine co mi stale nejde shodit je brisko … Postaci mi jedno sezeni? Tukove vrstvy tam neni moc ale ne a ne se ji zbavit :) dekuji

Body & Face clinique

Dobrý den Veroniko, toto Vám opravdu slíbit nemohu. V tomto ohledu záleží na mnoha faktorech, které nelze předem předvídat. Já osobně jsem na tom stejně a podle mých představ zabralo až třetí sezení ale máme klientky, kterým skutečně postačí sezení jedno, těch je ale většinou opravdu málo, obvyklá jsou nejméně dvě sezení. Injekční lipolýza je velmi účinná ale je založena na nejméně jednom opakování. Nerada bych Vám slibovala něco, co může být jinak, to by od nás nebylo fér a není to naším stylem. Věřím, že ošetření vyzkoušíte a budeme se těšit na Vaší návštěvu, Mgr. Pavlína Blažek

Petra Krausová

Dobrý den,
nabízené ošetření je na celé tělo nebo pouze pro jednu partii?

Body & Face clinique

Dobrý den paní Krausova, nabízené ošetření je vhodé pro jednu středně velkou partii, v opačném případě by ošetření nebylo účinné. Díky a přeji hezký večer, Mgr. Pavlína Blazek

Vláďa

Mám větší břicho ,pomůže to

Body & Face clinique

Dobrý den Vláďo, lipolýza je modelační procedura a proto je mimo jiné určena i k modelaci bříška. Nutno zdůranit, že pokud je tuková řasa větší, je nutné sezení nejméně jednou ale většinou 2–3× zopakovat aby byl výsledek pokud možno ideální. Počet opakování je velmi individuální, záleží na mnoha faktorech, např. věku, Vašemu životnímu stylu (mezi sezeními se doporučuje vyšší pohybová aktivita – postačí rychlejší delší procházky) apod. S redukcí, resp. modelací bříšek máme dobré zkušenosti ale je to většinou běh na delší trať. Díky za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blazek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru