Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nádherné náušnice a náramky La Diamantina

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petra Novotna

Jak mám postupovat? Popřípadě kam mám poslat foto.Predem Děkuji za info

Elanis Jewel

Dobrý den,

napište nám na elanis@elanis.cz. Děkujeme.

S pozdravem

Elanis.cz

Petra Novotna

Dobrý den.Dnes dorazili jsou úžasné. Jen jedna není kompletní

Elanis Jewel

Dobrý den,

napište nám na elanis@elanis.cz. Děkujeme.

S pozdravem

Elanis.cz

Marcela

Dobrý den,koupila jsem si 2 páry náušnic.Mám to jako dárek.Při balení dárku jsem zjistila,že u jedné z náušnic je nefunkční zapínání.Ty ostatní k tomu nemají daleko.Nedopo­ručuji!!!

Elanis Jewel

Dobrý den,
náušnice jsou v pořádku, pouze je potřeba zapínání tzv. napružit, jako to dělají v klenotnictvích a to lehkým nadzvednutím zobáčku na konci zapínání směrem nahoru či dolů dle potřeby (upravuje se pevnost zapnutí). Nejedná se o výrobní vadu. Náušnice Vám také můžeme kdykoliv bez problémů vyměnit.
S pozdravem
Elanis.cz

Zákazník

Dobrý den,
Objednal jsem u vás náušnice Brillance Lovely. Chci se zeptat, pokud se nebudou líbit nebo budou moc velké popř. malé, je možné je vrátit ? Děkuji

Jiří Hříbal

Dobrý den,
jaká je pravděpodobnost, že dárek dorazí do Vánoc, pokud ho objednám nyní?
Děkuji.

Elanis Jewel

Dobrý den,
pokud budete platit kartou, pak Vám objednávku odešleme v pondělí.
S pozdravem
Elanis.cz

Robert

Dobrý den, před měsícem jsem u vás pro přítelkyni kupoval tento náhrdelník: https://www.elanis.cz/nahrdelniky/65-propletena-velka-srdce-s-kameny-swarovski-elements-modra.html
a chtěl bych nyní koupit k Vánocům i nějaké naušnice, ale chci aby se k němu hodily. Můžete mi s tím poradit?
Děkuji :)

Elanis Jewel

Dobrý den, pokud budete chtít zůstat v barevném tónu, pak by se k náhrdelníku hodily náušnice Isabella Aquamarine Blue z kolekce Brillance, barva je však u náušnic o kousíček sytější než-li u náhrdelníku, popř. by se hodily mnohé náušničky s čirými krystaly z kolekcí Brillance a La Diamantina. Budete-li chtít zůstat v romantickém tónu, pak bychom doporučili náušničky La Diamantina Love, popř. Brillance Lovely, které mají srdcový krystal, ale k náhrdelníku se určitě hodí i jakékoliv další náušničky z těchto kolekcí dle Vašeho vkusu.

Adelina

Zdravím, prosím o popis zapínání u náušnic Diamantina Jessica. Děkuji

Elanis Jewel

Dobrý den, zapínání u tohoto druhu náušnic je stejné jako např. u náušnic Elegance, Star Dust, Square, Lady nebo Love – kroužek na zacvaknutí.

Bára

Dobrý den chci se zeptat jestli se ze sperkama mužů i koupat?Dekuji

Elanis Jewel

Dobrý den, máme vyzkoušeno, že náunšicím ani náramkům nikterak podstatně neškodí, když se s nimi koupete v čisté vodě. S pozdravem Elanis.cz

Hana Petrová

Dobrý den, můžete mi sdělit, jestli toto vaše zboží můžu koupit i přes vaši prodejnu Slevomatu, která je na Smíchově – v nákupním centru u Anděla? Nemám totiž internetové bankovnictví. Díky, Hana Petrová

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani,

bohužel jsme pouze zprostředkovatelé a nedoručujeme zboží přímo my a z tohoto důvodu to bohužel nelze. Nicméně můžete zaplatit hotově na jakékoliv pobočce Moneta bank :-)

Hezký den. Míša

Kristina Hadašová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když na objednávce dám koupit jako dárek přijde mi zboží v krabičce nebo si ji musím vzít zvlášť? Děkuji

Elanis Jewel

Dobrý den,

krabičku je třeba koupit zvlášť.

S pozdravem

Elanis.cz

Lenka

Dobrý den,
koupila jsem si náušnice, ale nesedí mi. Je možné je vrátit? Děkuji

Elanis Jewel

Dobrý den,

náušnice samozřejmě můžete vrátit v zákonné hlůtě 14ti dnů, nepoškozené, v původním obalu. Popřípadě Vám je můžeme vyměnit za jiný druh dle Vašeho výběru.

S pozdravem

Elanis.cz

Vladimír Liška

Dobrý večer, z nabídky na https://www.slevomat.cz/sleva/1015103-nadherne-nausnice-a-naramky-la-diamantina#2522097 je k dostání všechno ? Objednali bychom něco z toho během dvou dnů – jako dárek. Díky.

Elanis Jewel

Dobrý den, ano veškeré šperky z této kolekce máme skladem :-).

Vladimira Venhodova

Dobry den,

v realnych fotkach nesouhlasi modely Grace / Star Dust, slo by to opravit, abych si omylem neobjednala spatny sperk?

Dekuji.

Elanis Jewel

Dobrý den,
názvy u reálných fotografií jsou správné. Název je uveden vždy nad fotografií.
S pozdarvem
Elanis.cz

alenaxx

Dobrý den, zeptám se je to stříbro nebo girurgicka ocel? Děkuji

Elanis Jewel

Dobrý den,

jak je uvedeno v akci, „Náušnice a náramky mají povrch galvanicky pokoveny drahým platinovým kovem – rhodiem nebo 18K zlatem, což jim dodává punc luxusu a nadčasovosti. Díky této úpravě nečernají, jsou vhodné i pro alergiky a vydrží krásné po dlouhou dobu. Šperky jsou vyrobeny ze šperkařské slitiny bez obsahu škodlivých látek.“

S pozdravem

Elanis.cz

Jiří Slovák

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda-li by bylo možné zakoupené zboží (náušnice) vyzvednout osobně v Olomouci (na Vaší adrese)? A nebo je nutné platit vždy poštovné?

Elanis Jewel

Dobrý den, osobní odběr bohužel není možný. Děkujeme za pochopení

Markéta Štancová

Dobrý den, v úterý jsem si objednala a chci se zeptat kdy mi zboží bude doručeno? V recenzích většina píše rychlé dodání,ale mě ještě nepřišla zpráva ani o tom, že objednávku vyřizujete. Díky za odpověď

Elanis Jewel

Dobrý den, u Vaší objednávky je uvedeno předpokládané datum odeslání dne 23.8.2016. Pokud je to možné, snažíme se zboží odesílat dříve a Vaši zásilku plánujeme expedovat zítra. S přáním krásného dne Elanis.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru