Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Půlroční online kurz angličtiny + 1 přístup zdarma

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Daniela

Dobrý den, chápu dobře, že pokud zakoupím voucher jako dárek pro moji maminku, která se chce začít učit anglicky, mohu pro sebe uplatnit druhý voucher na španělštinu? Díky moc za odpověď a pěkný den! Daniela

Speaking Friends

Ano, přesně tak!
S pozdravem

Hana

Dobrý den, prosím o informaci, zda kurz (program) funguje pouze na 1 PC nebo zda je např. možné studovat-přihlašovat se třeba v práci i doma…

Speaking Friends

Dobrý den, paní Hano. Kurzu funguje odkudkoliv, takže není problém se přihlasovat i z PC v práci, nebo třeba z Vašeho mobilu.

Marie

Dobry den mohu se zeptat kdyz si koupim kurz za 249 na anglictinu tak k tomu dostanu zdarma druhy kurz na pul roku na jazyk ktery si vyberu (treba i na spanelstinu ) ?

Speaking Friends

Dobrý den, paní Marie. Ano i ne :-) Ano, že dostanete zdarma druhý kurz na půl roku pro jazyk dle výběru, ale ten nemůžete použít pro sebe – je totiž určený pro druhou osobu, takže jej někomu darujte. Naší ideologií je, že ve dvou se učí lépe :-)

Tyna

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli budete mít v bližší době znovu voucher na online kurz němčiny.

Speaking Friends

Dobrý den, paní Tyno. Děkujeme za zájem. V současnosti neumíme říct, jestli a kdy bude opět akce na němčinu. Je ale pravděpodobné, že před Vánocemi jí ještě spustíme.

Veronika

Dobrý den,
možná by stálo za to informovat, že druhý voucher, který je k nákupu kurzu jako dárek, platí pouze na týden.

Speaking Friends

Dobrý den, paní Veroniko. Druhý voucher, který je k nákupu jako dárek, platí plných 6 měsíců. Počet zůstávajících dní si můžete skontrolovat v nastaveních Vašeho účtu. V případě, že jste dárkový voucher neuplatnila správně, napište nám prosím email na support@speakingfriends.com a my to rádi vyřešíme.

Diana

Mohu voucher využít na učení jiného jazyka?

Slevomat.cz

Dobrý den, Diano,

moc mě to mrzí, ale tento kurz je pouze na angličtinu. Třeba příště :-)

Hezký den. Míša

Mo

Dobrý den, chtěla bych s zeptat, zda jde v kurzu nastavit nějaká jazyková úroveň? V tom ukázkovém kurzu jsem nic takového nenasla.
Děkuji Monika

Speaking Friends

Dobrý den,

V kurzu máte přístup ke všem lekcím. Pokud se Vám však zdají nějaké začáteční lekce příliš jednoduché, není problém. Stačí je přeskočit a věnovat se těm, které jsou nejvhodnější pro Vaši úroveň.

S pozdravem

Veronika

Dobrý den, je akce vhodná i pro opakování gramatiky? Děkuji

Speaking Friends

Dobrý den,

Děkujeme za zájem. Kurz obsahuje sekci slovíček, frází, gramatiky, čtení a poslechu, konverzace. Kurz tedy obsahuje sekci gramatiky.

Pokud je však Váš jediný cíl opakování gramatiky, je možné, že kurz nevyužijete naplno.

S pozdravem,

Speaking Friends Team

marcela ševcovová

Dobrý den, chápu to správně, že voucher musím aktivovat do nejpozdějšího uvedeného data, a pak začne běžet půlroční platná lhůta na učení?
děkuji Marcela

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo,

nemám co dodat, rozumíte tomu naprosto perfektně :-)

Hezký den. Míša

Ivan

Dobrý den, jak uplatním voucher? Kam vložím kod?

Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivane,

kód vložíte ihned na začátku zde: https://www.speakingfriends.com/slevomat.

Pokud by bylo cokoliv nejasného, neváhejte se na mě obrátit.

Hezký den. Míša

Iveta Vymyslická

Dobrý den,

koupila jsem si voucher a zaktivovala účet, ale voucher zdarma mi zatím nepřišel. Můžete to prosím zkontrolovat a zaslat? Psala jsem i email, ale zatím mi nebylo odpovězeno.

Děkuji Vymyslická Iveta

Speaking Friends

Dobrý den, paní Vymyslická, děkujeme, že jste nám napsala. Dárkový kupon pravděpodobně skončil u Vás ve složce Spam. Přeposlali jsme Vám ho ještě jednou :-)

Veronika Holcmanová

Dobrý den,
mám na Vás jeden dotaz. Při zakoupení voucheru za 249,–je tedy vlastně kurz pro dva?Pro druhého přijde zdarma voucher mailem ,a ten dotyčný má tedy kurz za 249?Děkuji za odpověď.Verča

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko,

přesně tak, dostanete ještě jeden voucher, který můžete někomu darovat :-)

Hezký den. Míša

Martina Pospíchalová

Dobrý den, je kurz vhodný i pro dítě (10 let). Děkuji Martina

Speaking Friends

Dobrý den. Ano, ale doporučujeme, aby byl rodič s dítětem při učení. Pro děti je kurz velice zajímavý, protože se jedná o interaktivní formu učení, ale disciplína je v rukou rodičů. Můžete taky kurz před zakoupením spolu s dítětem vyzkoušet na www.speakingfriends.com/cz/

Radka

Dobrý den, mohu druhý zaslaný voucher použít pro sebe na kurz jiného jazyka? Děkuji za odpověď. Radka

Speaking Friends

Dobrý den, paní Radko. Děkujeme za zájem o zakoupení našeho kurzu. Bohužel, je potřebné použít dárkový voucher pro druhou osobu. Naší ideologií je, že když se studenti přihlásí společně, tak je to motivuje ke kvalitnějšímu u­čení.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru