Speaking Friends – jazykové kurzy online

„Kurz mi vyhovoval, byl dobre koncipovan. Ale chce to na italstine jeste poradne zapracovat 😁“ — Anonym, Před 15 dny

„Kurz mi vyhovoval, byl dobre koncipovan. Ale chce to na italstine jeste poradne zapracovat 😁“ — Anonym, Před 15 dny

O nás

Existuje několik způsobů, jak se naučit cizí jazyk a věřte či ne, s trochou motivace to zvládne každý. Určitě jste se ve svém okolí setkali s někým, kdo má talent na jazyky a jde mu to samé od sebe. Ve skutečnosti však jen používá ten správný systém učení, který nyní máte k dispozici i vy.

Chcete se naučit nový jazyk nebo si zopakovat své staré znalosti, které se léty vytratily? Chcete vykročit ze začarovaného kruhu věčných začátečníků a nastartovat své konverzační možnosti? Speaking Friends jsme vytvořili speciálně tak, aby byly cizí jazyky jednoduché, rychlé a zajímavé pro všechny začátečníky a středně pokročilé.

Angličtina pro samouky online je stále více vyhledávána pro svou flexibilitu. K efektivnímu studiu stačí počítač a připojení na internet. Získávat znalosti můžete kdekoliv a kdykoliv. Nepotřebujete se nikomu přizpůsobovat, studium si řídíte sami a díky pečlivě vybranému obsahu v kurzu Speaking Friends se učíte jen to, co je opravdu důležité.

Ať už máte zájem o angličtinu online, němčinu, španělštinu nebo italštinu, jazykový kurz Speaking Friends vám pomůže překonat věčné začátky a rozjet vaše komunikační schopnosti.

Využijte tuto možnost i vy a zvládněte cizí jazyky díky Speaking Friends jednou provždy z pohodlí domova!

Zobrazit více

Hodnocení podniku

Lenka

Vše. Naprosto perfektní : ) .

Jitka

mám už koupený myslím 3. kurs, naprosto vyhovující, super

Eva

přehledné a srozumitelné