Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenky pro děti i dospělé do polského zábavního Inwald parku

4,6 / 5 Inwald Park Inwald  (mapa) 218 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Petra

Dobrý den, je možný vstup do parku se psem?
Děkuji za odpověď.
 Petra

MWD Sp. Z o.o.

Dobrý den, bohužel, park nemůže dělat zvířata.

Petra

Dobrý den, prosím je potřeba mít dálniční známku (jedeme z Olomouce…Český Těšín…) ? A ještě jeden dotaz ohledně stanování, jak to funguje, chápu to tak, že někde na kase zaplatím za svůj stan, auto a osoby a někdo mi tam určí, kde si mám stan postavit? Bez rezervace? Děkuji.

Michael Brucek

Dobrý den, prosím Vás omylem jsem objednal jeden lístek navíc
KÓD: 2225–1853–40B-781.
Prosím o jeho stornování a vrácení peněz na účet.
Děkuji za informaci.
Brůček Michael

Slevomat.cz

Dobrý večer, Michaeli,

nic se neděje, voucher jsem vám stornovala a platba se vám do 10 pracovních dní vrátí zpět na vaši kartu :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Eva

Dobrý den, vstupenka platí dva dny. Je možnost z parku odejít a přijít na druhý den nebo musíme v parku nocovat? Děkuji Eva

MWD Sp. Z o.o.

Dobrý den. Ano, můžete přijít do našeho parku druhý den :)

Taťána Fonioková

Dobrý den,máme syna 15 let-student a dceru 5 let.Můžeme si koupit rodinnou vstupenku za 999Kč.Děkuji Táňa

MWD Sp. Z o.o.

Dobrý den, jelikož většina – rodinná vstupenka platí pro 2 dospělé a 2 děti :)

K.v.

Dobry vecer,jak je to se vstupem pro 2lete dite,ma vstup zdarma?

MWD Sp. Z o.o.

Dobrý den. Ano, děti do 3 let mají vstup zdarma.

Bohdan

Dobrý den, jsou pořád zakoupené vstupenky ve Slevomatu platné na dva dny?
Děkuji.

MWD Sp. Z o.o.

Dobrý den. Ano, vstupenky na Inwald Park jsou platné po dobu dvou po sobě následujících dnech

Petra P.

Dobrý den, prosím Vás, kolik stojí noc v tom parku, tam jak píšou, že mají místo na stany na poli (2 dospělí+2 dě­ti+auto). Případně jestli náhodou někdo neví o blízkém kempu, či levném ubytování. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, je to 15zł na osobu. Za auto zaplatíte 10 zł/noc. Kromě toho máte možnost si pronajmout i letní domek, více informací najdete na http://www.inwaldpark.pl/kucyk/pole-namiotowe-i-campingowe/.

Petr Krejčí

Dobrý den,
prosím info, zda vstupenky zakoupené přes Slevomat platí na dva dny, tak jak je to v Inwald Parku běžné? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Péťo,

moc se omlouvám za předchozí odpověď. Vstupné je nakonec na dva dny. Snad jsem vás lepší zprávou potěšila :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru