Inwald Park

Inwald, Wadowicka 169

„Krásné prostředí, spousta zábavy, dětem se nejvíce líbilo probouzení draka“ — Marcela, Před hodinou

„Krásné prostředí, spousta zábavy, dětem se nejvíce líbilo probouzení draka“ — Marcela, Před hodinou

O nás

Vezměte své děti za neuvěřitelným dobrodružstvím do našeho zábavního parku, který leží nedaleko hranic. Z Ostravy sem autem dojedete zhruba za hodinu a půl a odnesete si stovky zážitků. Park je rozdělen do čtyř tématických sekcí, mezi kterými nechybí Park miniatur, kde najdete zmenšeniny světových památek, najdete u nás Dinolandii plnou dinosaurů, středověkou pevnost s rytíři, zahradu Jana Pavla II. i lunapark, lanové centrum či laserovou arénu. A protože na tolik dobrodružství je jeden den málo, můžete se u nás i ubytovat.

Inwald Park
Wadowicka 169, Inwald (zobrazit na mapě)

Inwald Park

Wadowicka 169, Inwald, Polská republika 🇵🇱

Dnes otevřeno 10:00–17:00
Zobrazit na mapě
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Marcela

Krásné prostředí, spousta zábavy, dětem se nejvíce líbilo probouzení draka

Zuzana

Park, je suprovy, spousta atrakcí, byli jsme pres tyden nikde zadne fronty deti dokola jezdily na kolotocich, skakaly na, trampolinach,

Leona

Naprosto všechno, opravdu

Nemám výtky

Hodnocení podniku Inwald Park

Hodnocení podniku Inwald Park

4,6/5 (376 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Marcela

Krásné prostředí, spousta zábavy, dětem se nejvíce líbilo probouzení draka

Dnes
Zuzana

Park, je suprovy, spousta atrakcí, byli jsme pres tyden nikde zadne fronty deti dokola jezdily na kolotocich, skakaly na, trampolinach,

13. 6. 2018
Leona

Naprosto všechno, opravdu

Nemám výtky

12. 6. 2018
Šárka

Vše

10. 6. 2018
Andrea

Vše

6. 6. 2018
Lenka

Super atrakce

Neochotný personál u kolotočů

5. 6. 2018
Kateřina

Krásný park, resp. několik parků. Dinosauři krásní, velcí. Park nádherně udržovaný, všude čisto. Neviděla jsem tam na zemi jediný odpadek. Bohužel, atrakce, která je všude propagovaná, tzv. Super Ślizg – nefunkční, prý z důvodů nebezpečnosti. Mělo by to být uvedeno na webu, nevím., proč to tam není. Jinak opravdu krásné, od parku miniatur, přes dinosauří park, kolotoče, krásná výstava Tutanchamona, strašidelný dům. Středověká pevnost také velmi hezká, vyžití pro děti, draci, pro dospělé určitě velmi působivá mučírna. Za mě velmi hezký park, co bych vytkla je jídlo. Tak odporné přemaštěné a zpola syrové hranolky a pach přepáleného starého oleje byl opravdu vtíravě odporný. Takže nejspíše jídlo s sebou, nebo si lépe vybrat občerstvení, my měli dole v lunaparku za houpací lodí a už bych si tam jídlo NIKDY nedala.

Smrad starého přepáleného tuku

27. 5. 2018
Lukas
12. 5. 2018
Lukas
12. 5. 2018
Lukas
12. 5. 2018
Petra

Děti byly nadšené, byli jsme přes týden, takže atrakce volně dostupné, 5D kino super, děti nejvíce zaujal volný vstup na kolotoče-loď, malé ruské kolo a hlavně autodrom. Doporučuji.

Lanové centrum v dinoparku je pro děti od 150 cm, takže pro 8 leté dítě pasé, drak chrlící oheň byl nemocen a vstup na divokou řeku za 12 Zl na osobu (jedno jestli dospělý nebo dítě) na cca 2 minuty čisté jízdy.

8. 5. 2018
Sabina

Byli jsme v parku 8.5. takže návštěvníci byli hlavně Češi. Všechny atrakce byly otevřené, restaurací jen pár, ale dalo se najíst (kuřecí kebab + hranolky+salát za 15 Zlotých). Dinopark super, vše udržované, rozkvetlé azalky, uklizeno. Dcerku nadchnul drak ve středověkém hradu, který má každou hodinu v celou své „vystoupení“, pro menší děti fakt zážitek, doporučuji.

8. 5. 2018
Tomas

Vse super, doporučuji opravdu dva dny, jinak toho moc nestihnete. Ubytování jsem sehnal za 1900 Kč pro 4 osoby se snídaní.

7. 5. 2018
Veronika

Velký park, pokud si jej chcete užít, doporučuji na 2dny. Děti se vyřadily v Dinoparku, Středověký hrad byl zajímavý postavami velkých draků, park miniatur rozlehlý – zpočátku zajímavé polské stavby, poté světové známé stavby. Velké nadšení v lunaparku ;) Tam jsme strávili času nejvíce. A za zmínku stála egyptská strašidelná hrobka.

30. 11. 2017
Radim

Nestálo to moc. Park jsme kompletně zvládli během dvou odpolední. Moc se nám líbila Laser Game aréna – přestože je za příplatek, ceny za vstup byly nesrovnatelné s těmi v ČR (levnější). Jen by to chtělo i sprchy…

Je to spíše pro menší děti.

6. 11. 2017
Veronika

Vyrazili jsme o svátku v ČR, bohužel už tam měli po sezoně, takže atrakce nefungovali všechny a na tři atrakce tam byl jeden člověk, takže jsme hodně čekali, než někdo přijde. Určitě nedoporušuji, bylo to dost slabé.

25. 10. 2017
Pavla

Vše

Nelíbila se nám restaurace v parku miniatur. Jídlo na objednávku, poté čekání na dodání. Na to jak je kuchyň vybavená i jídelna čekali bychom něco jiného. Ale možností na jídlo a občerstvení je mnoho. U nás jen špatná volba.

17. 10. 2017
Ucetni

Všechno !!
Naprosto skvělá nabídka. Všechny atrakce by se ani nedaly využít za jeden den. Vstup jsme si užili celá rodina.

Tím, že jsme park navštívili skoro po sezóně, tak byly v parku otevřeny jen 2 restaurace. Nabídku jedné restaurace jsme využili a víckrát už bychom tam nešli :-)

16. 10. 2017
Milan

Vše

14. 10. 2017
Anna

Jako vždycky všechno.

Oteviraci doba do 16.00 co to je za blbost.!!!!!!

14. 10. 2017