Ze světa tantry: Něžná bublinková tantra masáž v délce 45 či 90 minut

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
45minutová ochutnávka bublinkové tantra masáže
Ukončeno
999 Kč
9 zákazníků

V ceně varianty:

45minutová bublinkové tantra masáže

Průběh procedury: Ve studiu se osprchujete, připravíte se na masáž a pak se necháte 45 minut hýčkat ve vodě plné bublinek. Masíruje se nejenom rukama, ale částečně i tělem, co je velmi vzrušující. 

Platí do:

30. 12. 2017

Podmínky uplatnění:

Rezervace: je třeba min. 48 h předem na tel. 608 000 500 nebo na e-mailu masaz@mmsu.cz. Volejte od pondělí do pátku mezi 9.00 a 17.00 hod.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Masáže MMSU

Pod Kotlaskou 557/5, Praha - Libeň, bílý zvonek MMSU

Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Internet zdarma
U nás se nekouří

Napustili jste si doma vanu plnou horké vody a přizvali do ní gumovou kachničku, ale pořád to nějak není ono? Zkuste tantru v horkých mýdlových bublinkách!

Okuste potěšení ze smyslných doteků, které jsou v kombinaci s horkou lázní ještě intenzivnější. Přijďte do salonu Kouzelná Tantra a rozhodněte se, zda chcete, aby o vás pečoval masér, nebo masérka. Budete mezi prvními zákazníky, kteří vyzkouší novinku ze světa tantry: masáž ve vyhřívaném bazénku, který je plný mýdlových bublinek. 

Až se s masérkou nebo masérem seznámíte, natáhnete se do bazénku a užijete si 45 nebo 90 minut hýčkání. Nejdelší variace zahrnuje masáž celého těla a je rozdělena podle toho, zda si si hýčkání vychutná muž, nebo žena.

Při masáži v horké vodě rázem zapomenete na starosti všedních dní a všechny problémy odplují do vodních hlubin. A co víc, pocítíte radost z přítomnosti maséra či masérky a společně se naladíte na jednu vlnu. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: je třeba min. 48 h předem na tel. 608 000 500 nebo na e-mailu masaz@mmsu.cz. Volejte od pondělí do pátku mezi 9.00 a 17.00 hod. 

Příplatky
  • Výběr konkrétní masérky nebo maséra za příplatek 200 Kč. 
  • Masáž perličkovým peelingem za příplatek 100 Kč. 
  • Prodloužení masáže o dalších 45 minut za příplatek 1200 Kč.
Storno podmínky

Rezervaci můžete změnit nebo zrušit nejpozději 48 h předem. Pokud termín včas nepřesunete nebo se nedostavíte, voucher propadá.