Nalezněte artefakt života a smrti: dobrodružná venkovní hra s prvky geocachingu Poprvé na Slevomatu

V ceně:

  • Dobrodružná venkovní „Honba za pokladem“
  • Hledání indicií, luštění šifer, orientace v mapách a v terénu
  • Vícedenní zážitek při procházkách zajímavými místy v Praze 

Platí do:

30. 11. 2017

Omezení:

Není vhodné pro osoby na invalidním vozíku! ( místy obtížný terén)

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: vytisknutý voucher vyměníte za herní brožuru při osobním setkání v centru Prahy, po domluvě na e-mailu projects.mysterious@gmail.com nebo na tel. 733 301 694.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Mysterious Projects – Outdoor Adventure Game

Vlastislavova 9, Praha - Nusle

Bájný ostrov Atlantida zkoušely najít tisíce mořeplavců. Marně. Není se čemu divit – ostrov se totiž vůbec nepotopil v moři, ale ve Vltavě.

„Byl nalezen zápisník dobrodruha, který pátral po tajemném Artefaktu života a smrti. Některé stránky bohužel chybí. Z toho, co se zatím vyluštit dalo, je zřejmé, že se jedná o vyspělou technologii bájné civilizace zvané Atlanťané…“ Těmito slovy budete uvedeni do napínavé 7denní venkovní hry, během které prozkoumáte zajímavá pražská zákoutí a zažijete malá i větší dobrodružství.

Budete potřebovat jen černý lihový fix, chytrý telefon s připojením na internet (mapy) a herní brožuru, kterou dostanete výměnou za kód voucheru. Užijete si napětí při pátrání v mapách a nákresech i při hledání indicií a řešení jednoduchých úkolů. Hra není nijak časově ohraničena, záleží čistě na vás, jak si své kroky sami naplánujete. Celé dobrodružství trvá přibližně 7 dní, během kterých postupně navštívíte: Petřín, Stromovku, Vyšehrad, Gröbovku, Olšanské hřbitovy a oboru Hvězda. Všude se zdržíte cca. na 1–2 hodiny – podle stylu vaší procházky.

Hru si užijí jednotlivci, páry, skupinky přátel i rodiny s dětmi. Spojte příjemné rodinné procházky se zábavou a vypravte se prostřednictvím geocachingu za tajemstvím bájných Atlanťanů. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: vytisknutý voucher vyměníte za herní brožuru při osobním setkání v centru Prahy, po domluvě na e-mailu projects.mysterious@gmail.com nebo na tel. 733 301 694. 
Děti
  • Vhodné i pro rodiny s dětmi od 7 let - hledání indícií v přírodě i samotné šifry nejsou obtížné a rodiče můžou vždy i trochu pomoci.