Kurz pole dance pro úplné začátečníky – 12 x hodinová lekce

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
1 299 Kč
8 zákazníků

V ceně:

  • 12 × 60 minut výuky
  • lekce probíhají každé úterý od 16:00
  • termín kurzu: 20. 6. – 5. 9. 2017 

Platí do:

26. 6. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Prostřednictvím přihlášky.
  • Vyplňte jméno, email, telefon a do poznámky uveďte číslo voucheru.
  • Co s sebou: Na první lekce si vezměte legíny nebo tepláky a tričko s krátkým rukávem. Doporučujeme si s sebou vzít také vodu a ručník.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Studio I.P. Pavlova

Hálkova 1406/2, Praha - Nové Město

Běžný sport už vás nebaví a chcete zkusit něco nového? Neváhejte a vyzkoušejte oblíbený Pole dance, který vás zajisté nadchne.

Firefly studio I. P. Pavlova je nejmodernější pole dance studio v Praze. S dnešním voucherem vás čeká kompletní kurz pro úplné začátečníky. Jedná se celkem o 12 hodinových lekcí, během kterých zjistíte, proč je pole dance tak populární po celém světě a zda bude tím pravým i pro vás. 

Co se naučíte?

Na kurzu, které vede zkušená lektorka, poznáte taneční základy a vyzkoušíte si na vlastní kůži jaké to asi je být cirkusovou hvězdou! Naučíte se základní prvky, vyzkoušíte si triky jako otočky, „létání“ kolem tyče nebo třeba sezení na tyči. A na konci kurzu se budeme věnovat i visu hlavou dolů. Možná si odnesete nějakou tu modřinu, ale i příjemný pocit z pohybu a z probuzené smyslnosti. Pole dance dodává vnitřní sílu i svobodu, posiluje sebevědomí a je vhodný pro ženy každého věku.

Co si obléci?

Na první lekce si vezměte legíny nebo tepláky a tričko s krátkým rukávem. Nepotřebujete žádnou speciální obuv, tančit budete bez bot. Pro sezení a stání na tyči jsou nutné co nejkratší kraťásky, lektorka vám toto včas během kurzu připomene. Doporučujeme si s sebou vzít také vodu a ručník.

Firefly taneční studio bylo prvním studiem v Česku, které se specializovalo výhradně na výuku pole dance. Jeho velmi dobré jméno slibuje profesionální, zároveň však přátelský přístup a kvalitní výuku. Více o studiu se můžete dozvědět na našich webových stránkách nebo na facebooku

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Prostřednictvím přihlášky.
  • Vyplňte jméno, email, telefon a do poznámky uveďte číslo voucheru.
  • Co s sebou: Na první lekce si vezměte legíny nebo tepláky a tričko s krátkým rukávem. Doporučujeme si s sebou vzít také vodu a ručník. 
Storno podmínky

Po vyplnění přihlášky již voucher nelze stornovat. V případě, že by vám v nástupu do kurzu něco bránilo, můžete za sebe poslat náhradníka. Zameškané lekce si můžete nahradit v rámci doučovacích workshopů nebo na openspace.

Hodnocení podniku

4,8/5 (390 hodnocení)
Dagmar

Bezvadná instruktorka, profesionálně vedená hodina.

3. 1. 2016
Terka

Příjemná lektorka, která nás seznámila se základy pole dance a vše pěkně vysvětlovala, popřípadě nás i individuálně opravovala.

25. 1. 2016
Eva

Přístup lektorky a atmosféra :)

8. 1. 2016
Jenifer

lekce byla super – doporučuji :)

11. 12. 2015
Marta

přátelská atmosféra, skvělá lektorka ochotná vysvětlit cokoliv individuálně, příjemné prostředí, kvalitní vybavení, veliká spokojenost, doporučuji!

29. 1. 2016

Všechna hodnocení