Za nejlepší zážitky z cest – auto na víkend od HoppyGo! Soutěžte s námi na blogu.

Cvičte efektivně: 10 vstupů na kruhový trénink v dámském fitness

Koupit za 399 Kč 1 900 Kč
Můžete zakoupit max. 1 voucher na osobu.
324 zákazníků
do konce

V ceně:

  • 10 jednorázových vstupů na efektivní kruhový trénink (30 min. – můžete však cvičit i déle) 

Platí do:

31. 7. 2017

Omezení:

Pouze pro nové klientky.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Je potřeba předem na první zkušební lekci, a to na kteroukoliv pobočku, kam poté přijdete s kódem voucheru. Případně můžete zajít přímo s kódem voucheru na vybranou pobočku a na lekci se objednat.
  • Kód voucheru je nutné vyměnit za permanentku nejpozději do 31. 7.  Permanentka má platnost 2 měsíce a je možné ji vychodit pouze v pobočce, kde byla vyměněna za voucher.
  • Podmínky: Vstupy platí pro jednu osobu (na jméno), nejsou přenosné.
  • Členský poplatek se neplatí, ani nic jiného se nedoplácí.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Kolik času denně trávíte prokrastinací na internetu? Hodinu? Tři? Zkuste si místo toho občas na 30 min. zacvičit a na internet už skoro nebudete muset chodit. I tak vás totiž bude net – díky vaším obdivovatelům – plný.

Že nemáte čas cvičit? Konec výmluv! 30 minut je čas, který určitě může i extrémně zaměstnaná žena 3× týdně investovat do svého zdraví a krásy. S Expreskou za půl hodiny posílíte svaly, zpevníte tělo, zrychlíte metabolismus, spálíte tuky a snížíte váhu. A taková investice se vám vyplatí na 100 %. Minimálně.

Kruhový trénink je komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního a silového cvičení zároveň. Během půl hodiny se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to v pravidelném intervalu třiceti vteřin. Můžete přijít kdykoliv a bez objednání. Nastoupíte na jakékoliv volné stanoviště a přesouváte se v kruhu stejným směrem jako ostatní. Během pouhých 30 minut rovnoměrně procvičíte všechny svalové skupiny. Chcete v létě dobře vypadat a skvěle se cítit? Tak šup do dámské posilovny!

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Je potřeba předem na první zkušební lekci, a to na kteroukoliv pobočku, kam poté přijdete s kódem voucheru. Případně můžete zajít přímo s kódem voucheru na vybranou pobočku a na lekci se objednat.
  • Kód voucheru je nutné vyměnit za permanentku nejpozději do 31. 7.  Permanentka má platnost 2 měsíce a je možné ji vychodit pouze v pobočce, kde byla vyměněna za voucher.
  • Podmínky: Vstupy platí pro jednu osobu (na jméno), nejsou přenosné.
  • Členský poplatek se neplatí, ani nic jiného se nedoplácí. 

Hodnocení podniku

Sezimova

Prostředí je velmi pěkné, trenérka všechno vysvětlí, cviky ukáže, pohoda, doporučuji všem.

18. 6. 2014
Petra

spokojenost, doporučuji

23. 8. 2014
Pája

Velmi se mi líbil přístup trenérky. Hned se mě ujala a věnovala se mi po celou dobu. Vše mi důkladně vysvětlila.

26. 6. 2014
Eva

Velice se mi líbil přístup slečny Nicole , která se při první návštěvě velice pěkně věnovala mojí dceři , která se po té rozhodla navštěvovat Expresku Háje i nadále.

24. 6. 2014

Všechna hodnocení