Paříž a velkolepá oslava Dne Bastily s ohňostrojem: 1× ubytování se snídaní

0 zákazníků
už jen 40 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 4 dny (1 noc)

Termín

Čt 13. 7. – Ne 16. 7. 2017

V ceně balíčku

 • Autobusová doprava
 • 1× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Premiere Classe**
 • 1× snídaně
 • Služby průvodce
 • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha - ulice Na Florenci, Praha 1 - 16:30
 • Beroun - čerpací stanice OMV pod dálnicí - 17:15
 • Plzeň - OC Olympia Černice, čerpací stanice Albert - 18:00
 • Rozvadov

Strava

Snídaně

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Příplatek za jednolůžkový pokoj činí 500 Kč.

Uplatněte voucher do 30. 6. 2017.
 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu ckjukej@email.cz
 • Uveďte jméno, příjmení, telefonní kontakt  a e-mailovou adresu cestujících osob a kódy všech voucherů.
 • V případě nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
 • Účast na programu s průvodcem je nepovinná, individuální návštěvníky Paříže prosíme o včasný příchod na odjezdové místo.
 • Cena je jednotná pro děti i dospělé.
 • Vstupy do objektů.
 • Pobytová taxa 2,50 €.
 • Příplatek za 1lůžkový pokoj je 500 Kč.
 • Doporučené kapesné: min. 70 €
 • Cestovní pojištění.
 • Zvířata nejsou povolena.
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu​/pobytu​ a před uzavřením smlouvy s CK. ​V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK Jukej.
3 999 Kč 3 199 Kč
Ukončeno 3 999 Kč 3 199 Kč
Ukončeno

Jedna by steak baštila, druhou láká Bastila. Ženy jsou různé, ale výlet do Paříže potěší každou, ať dává přednost hodokvasu či vysype z rukávu datum dobytí Bastily.

Zažijte 13.-16. 7. 2017 na vlastní oči dechberoucí ohňostroj za Eiffelovou věží a slavnostní přehlídku na Champs-Élysées u příležitosti státního státku Francie.

CK Jukej se o nic nestaráte, pohodlně dojedete autobusem, prohlédnete si pěšky i z autobusu romantické město nad Seinou a k dispozici vám bude zkušený český průvodce.

Popis cesty

1. den: V 16:30 odjezd z Prahy a dalších nástupních míst do Francie, noční přejezd přes Německo.

2. den: Ráno budeme mít zastávku před Paříží na ranní hygienu a snídani. Poté přejedete do centra Paříže. Tento den bude patřit velkolepým oslavám výročí dobytí Bastily. Jako první bod programu se budete moci zúčastnit slavnostní vojenské přehlídky na třídě Champs-Elysées, kde bude přítomen i francouzský prezident. Cestovní kancelář upozorňuje, že tento den bude doprava v centru Paříže značně omezena a autobus tak odstaví na nejbližším možném místě, odkud se skupina pěšky přesune k dějišti přehlídky.

Poté se s průvodcem přesunete k Invalidovně, kde se v tento den koná obvykle speciální výstava spojená s dějinami vojenství Francie. Během prohlídky s průvodcem budete mít čas i na osobní volno. 

Večer se přesunete k místu hlavních oslav – na Martova pole před Eiffelovu věž. Zde se koná slavnostní galakoncert pod širým nebem, který vyvrcholí po 23:00 velkolepým ohňostrojem. Jedná se o největší francouzskou oslavu v roce, tento večer pro Vás bude zaručeně velkým zážitkem.

Po půlnoci se dle aktuálních dopravních možností přesunete autobusem na hotel.

3. den: Odjezd z hotelu v cca 10:00. Po příjezdu do centra následuje komentovaná okružní jízda centrem s výkladem. Okružní jízda bude závislá na čase příjezdu a také na nepředvídatelné dopravní situaci v centru města. Okružní cesta je zakončena u věžě Montparnasse - mrakodrap vysoký 212 metrů je budovou, která vyčnívá nad městem a je z ní nádherný výhled po Paříži včetně pohledu na Eiffelovu věž.  Zájemce výtah zaveze do 59. patra a pak můžete z otevřené střešní terasy obdivovat Paříž.

Od věže začne po cca hodinové návštěvě vyhlídky procházka s průvodcem. Čas prohlídky je cca 4 hodiny. Berte prosím v úvahu, že program může pozměnit špatné počasí a zdatnost skupiny – může proto být upraven operativně na místě. Trasa vede okolo hřbitova Montparnasse do Lucemburských zahrad, pokračujete okolo Sorbonny do Latinské čtvrti, je to ideální místo na oběd nebo občerstvení. Další zastávkou je slavný chrám Notre Dame, Justiční palác a královský Louvre se slavnou pyramidou. Zde bude tour s průvodcem ukončena.

Následovat bude individuální volno, které je možné využít k návštěvě některého z muzeí, či k nákupům. Zájemci o návštěvu umělecké čtvrti Montmartre se budou moci přemístit metrem z náměstí Place de la Concorde.

Zájemci o plavbu po Seině budou moci následně využít skupinovou slevu a užít si večerní romantickou plavbu vyhlídkovou lodí. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR (v cca 22:00) – čas upřesní průvodce na místě, čas je závislý na bezpečnostní zákonné pauze autobusu. 

4. den:  Odpoledne návrat do Prahy. 

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Paříž

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK Jukej
Nádražní 740/56, Praha - Smíchov

CK Jukej

Nádražní 740/56, Praha - Smíchov

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 14:00–18:00
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Paříž
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
CK Jukej
Nádražní 740/56, Praha - Smíchov
Více o cestovní kanceláři