Plavání i dovádění ve vyškovském aquaparku: 120 minut pro děti i dospělé Oblíbeno zákazníky

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
pro děti, mládež či seniory
Ukončeno
79 Kč
813 zákazníků

V ceně varianty:

1× 120minutový vstup do krytého areálu aquaparku pro dítě či mladistvého do 17 let nebo seniora nad 65 let 

Platí do:

22. 10. 2017

Omezení:

Od 1. 9. do 10. 9. se voucher nedá využít z důvodu plánované údržby vnitřního areálu. Od 1. 6. do 15. 9. jsou 90metrový tobogán a divoká řeka součástí letního areálu, který není s krytým průchozí. Součástí průchozího se tyto atrakce stávají jen v případě nepříznivého počasí (o situaci se můžete informovat na tel. 517 34 87 45).

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: není třeba, kódem voucheru se jednoduše prokážete při vstupu do aquaparku. 
  • Před návštěvou aquaparku si na webu zkontrolujte otevírací dobu. Ve všední dny dopoledne je bazén pro veřejnost občas uzavřený.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Aquapark Vyškov

Sportovní 752/5, Vyškov

Aktuální otevírací doba: http://www.bazenvyskov.cz/index.php?nid=2321&lid=cs&oid=254201
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma

Samá voda… Samá voda… Tahle fráze při hledání úspěch neznačí. Ale pokud se poohlížíte po skvělé zábavě, kápli jste na správné místo.

Relaxace i trochu zdravého pohybu – od každého pěkná porce tělu i unavené mysli prospějí. Pojďte se protáhnout do Aquaparku Vyškov, skvěle si užijete nejrůznější atrakce. Nabídka 2 hodin platí pro všechny věkové kategorie – vyrazte proto třeba s celou rodinou.

Pobyt ve vodním ráji můžete začít pár tempy v bazénu s teplotou 27 °C, pak se prohřejte v páře, zchlaďte v bazénku a přesuňte na masážní lavici nebo do vířivé vany. A určitě se nechte strhnout k dovádění na tobogánu – je to vážně jízda! Jednotlivé atrakce naleznete zde. Tobogán a divoká řeka jsou v létě obvykle přiřazeny k letnímu venkovnímu areálu. 

Nejmenší plavci budou nadšení z bazénku s hradem i spršky pod vodním hřibem, starší dobrodruzi mohou zdolávat divoký kanál a za odměnu si pak namasírovat tělo na vzduchovém lůžku. Je toho zkrátka dost, do čeho se ve vyškovském aquaparku vrhnout. A rovnýma nohama!

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: není třeba, kódem voucheru se jednoduše prokážete při vstupu do aquaparku. 
  • Před návštěvou aquaparku si na webu zkontrolujte otevírací dobu. Ve všední dny dopoledne je bazén pro veřejnost občas uzavřený. 
Děti

Děti do 6 let (včetně) mají vstupné za 25 Kč.

Příplatky

Pokud překročíte čas 135 minut (120 minut v aquaparku + 15 minut v šatně), doplatíte minuty navíc dle platného ceníku aquaparku.

Hodnocení podniku

T

Vyškovský aquapark je skvělý, doporučuju všem! Navštívili jsme v ranních hodinách ve všední den a měli ho prakticky sami pro sebe :-)

27. 4. 2017
Hanulkamackova

Super, mame to tam radi, byli jsme s detmi a uzili jsme si to!

2. 4. 2017
Tereza

Skvělá zábava pro celou rodinu.

16. 4. 2017
Bronislava

Čistota jak ve sprchách tak v šatnách i v okolí bazénů. Jen škoda, že nešlo voucher rozdělit na polovinu, v jarním počasí jsou tři hodiny pro jednoho dlouho. Zahřáli jsme se ale nahoře na pizzi.

23. 4. 2017
Mgr. Jan

Moc pěkný aquapark, jezdíme sem rádi. Dle našeho názoru lepší než v Brně-Kohoutovicích. Je dobré, že je ještě 15 minut na převlečení v ceně vstupného. 180 minut je doopravdy hodně. Na konci jsme už utekli z bazénu.

8. 5. 2017

Všechna hodnocení