Módní ozdoba do klopy pro pravého gentlemana

Můžete využít do 28. 4. 2017
8 zákazníků
už jen 12 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Krejčovství Emanuel Andrej
Krakovská 1363/12, Praha - Nové Město
 4,8/5 (36 hodnocení)
Více o podniku
Varianty (1)

1× ozdoba do klopy dle výběru

190 Kč 139 Kč

Detail, který perfektně doplní celkový vzhled každého elegantního muže, to jsou ručně vyrobené ozdoby do klopy.

Vybočte z řady a vyzdvihněte svoji originalitu a smysl pro jedinečnost. Dejte svému saku novou tvář a zaujměte tímto módním doplňkem. Ozdoby do klopy jsou také skvělým dárkem–zajímavou maličkostí, kterou potěšíte.  

Ozdoby jsou vyráběné ručně a vybrat si můžete až z 35 druhů. Každý kus je originál!

Tip: V krejčovství si můžete pořídit také manžetové knoflíčky či set manžetových knoflíčků a spony na kravatu.  

Krejčovství Emanuel Andrej
Krakovská 1363/12, Praha - Nové Město

Krejčovství Emanuel Andrej

Krakovská 1363/12, Praha - Nové Město

Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Hodnocení podniku
4,8/5 (36 hodnocení)
Andrea

Krásné manžetové knoflíčky. Příjemná a ochotná paní na prodejně.

Petra
Vlastimil
Jak uplatnit
  • Ozdobu do klopy si vyberete přímo v krejčovství Emanuel Andrej.
  • Krejčovství Emanuel Andrej se nachází zhruba 5 minut pěšky od stanice metra „Muzeum“.

Můžete využít do 28. 4. 2017

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Krejčovství Emanuel Andrej
Krakovská 1363/12, Praha - Nové Město
 4,8/5 (36 hodnocení)
Více o podniku

Hodnocení podniku Krejčovství Emanuel Andrej

Hodnocení podniku Krejčovství Emanuel Andrej

4,8/5 (36 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

Špendlíky jsou krásné a můžete při té příležitosti pořídit manžetové knoflíčky, kravaty, kapesníčky a další různé doplňky.

Voucher jsem uplatnila s jistou časovou prodlevou a výběr špendlíků byl již dost omezený.

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 2 měsíci

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi. Před Vánoci byl o špendlíky do klopy velký zájem nejen ze strany zákazníků Slevomatu. Snažíme se zachovat jejich jedinečnost. Nicméně pokud se Vám líbí a chtěla byste si založit sbírku ozdob do klopy, můžete k nám přijít začátkem února. Už jich zase ručně vyrábíme pár desítek!

4. 1. 2018
Jana
1. 12. 2017
Olga

Úplně všechno

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 4 měsíci

Děkujeme, že se Vám na nás líbí úplně všechno! :-)

9. 10. 2017
Eva

Velmi příjemný zážitek. Osobní přístup. Velké množství různých látek a vzorů. Košile padne jako ulitá. Předčilo očekávání.

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 8 měsíci

Mnohokrát děkujeme za Vaší pozitivní zpětnou vazbu. Velmi si jí vážíme a těší nás! je to pro nás známka toho, že naši práci umíme a naši zákazníci jsou spokojení.

28. 6. 2017
Josef

Fantastická frajeřina
Příjemná obsluha
Spokojenost

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 10 měsíci

Moc děkujeme za Vaše super hodnocení! Ať žijou frajeři, co nosí naše košile! :-)

27. 4. 2017
Tomáš

Obsluha byla příjemná, vše ukázala, poradila. Přátelský přístup.

Zřejmě pan majitel byl trochu vlezlý.

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 10 měsíci

Děkujeme za hodnocení. Panu majiteli jsem to vzkázala. Říkal, že už bude raději jenom na dílně šít košile. :-)

24. 4. 2017
Jan

Vše: příjemný pan majitel a vůbec obsluha. Snaha vyhovět a najít vzor, látku i střih opravdu na míru. Košile si již nechám jen šít, cena je sice vyšší, ale kvalita je oproti kupovaným někde jinde. Rozhodně doporučuji!

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 10 měsíci

Dobrý den, děkujeme mnohokrát za Vaši zpětnou vazbu. Velmi nás potěšila! Doufáme jen, že ty košile na míru, které si chcete nechat šít, budete šít u nás! :-)

20. 4. 2017
Kristýna

Materiál košile, střih dobře padne

Zakázka košile 14.12.2016, košile k nošení až 14.3.2017. Když jsem přišla do krejčovství na první setkání, byla jsem mile překvapena. Pan krejčí mi pomohl s výběrem látky a byl velmi úslužný. To nejhorší však nastalo po samotném dodání košile.. Čekala jsem 8 týdnů (standardní doba dodání je 4–6 týdnů) a nakonec jsem SAMA zavolala do krejčovství, abych zjistila, jak to tedy vypadá s mou zakázkou.. Zvedla to nějaká paní s tím, že je tady nová, ale že mou košili vidí a že ji mám k vyzvednutí již 2 týdny.. Skvělé! A jak bych se asi dozvěděla, že ji tam mám již 2 týdny??? Při převzetí jsem si bohužel všimla vady na látce na pravém rameni, kde byla povolená nitka.. Musela jsem košili reklamovat! Po měsící se mi opět nikdo neozval s tím, že by již vše bylo vyřízeno.. Šla jsem do krejčovství OSOBNĚ a byl zde samotný pan majitel, který se pouze „omluvil“ a hledal košili, kterou bohužel vůbec nedohledal (měla jsem pocit, že ho snad obtěžuji?!).. Ještě ten den mi zavolal, že ji nakonec našel a že si pro ni mohu přijít.. Již jsem byla značně otrávená celou situací a při převzetí jsem bohužel bylo opět nemile překvapena – nitku na rameni sice zatáhli, ale předali mi ji ve stavu, že byla celá zmuchlaná a špinavá na opravovaném místě.. Pan majitel mě ujistil, že se to vypere a s klidem mi ji předal.. Na své náklady jsem tedy košili dala do čistírny a naštěstí špína zmizela, ale bohužel i tak má košile vadu, že se rozmýšlím zda-li ji nebudu místo do práce nosit nakonec na procházky se psem.. Opravdu sem už nikdy více! Jsem zvyklá na jistou míru slušnosti a profesionální přístup, nicméně v tomto krejčovství jsou to slova na míle vzdálená..

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 11 měsíci

Dobrý den, předně je třeba uvést, že jsme rodinné krejčovství a nečekali jsme, že o naše košile na zakázku bude takový zájem. Pochopitelně nás to velice potěšilo, na druhou stranu to byl však pro nás obrovský závazek, abychom uspokojili každého zákazníka v čase, který jsme přislíbili. Uvedla jste, že košile byla hotová včas. Musíme se však omluvit za to, že jste nebyla informována o možnosti jejího vyzvednutí. Denně jsme o tom informovali desítky zákazníků, ale jsme jen lidé, takže se mohlo stát, že jsme Vás přeskočili. Rovněž jste správně uvedla, že jste mluvila s naší novou paní. Jak jsme již zmínili, naše akce vzbudila velký ohlas a tolik košil jsme nikdy najednou nešili, bylo to pro nás nejen náročné na technickou stránku věci (schůzka s jedním klientem přesahovala někdy i hodinu, nemluvě o čase, který se strávil šitím košile), ale také i organizačně, natožpak pro novou paní, která se teprve zaučovala. Co se týče povolené nitky na rameni, je třeba uvést, že každý zákazník si košili vybaluje sám a možné povolení nitky mohlo být způsobeno nešetrným vybalením. Některé látky jsou zkrátka choulostivější. Co bylo příčinou povolené nitky už nezjistíme, nicméně snažili jsme se Vám vyjít obratem vstříc (o reklamačním řízení nemůže být řeč). Pan Andrej, ačkoliv je majitelem, má své zaměstnance, kteří se mu o provoz krejčovství starají, tak po něm nemůže prostě nikdo chtít, aby věděl, kde přesně je zrovna Vaše košile. A přestože zaměstnává lidi, kteří se o takové věci starají a nebyli v tu chvíli přítomni, udělal vše pro to, aby Vaši košili ještě ten den našel a zavolal Vám, abyste si pro ni přišla. Oprava povolené nitky se provádí ručně tak, aby se nepoškodila další vlákna a aby oprava byla provedena co nejšetrněji k místu, kde se zrovna povolená nitka nachází. A je proto možné, že košile byla zmuchlaná a na místě opravy trochu zašpiněná (jednalo se nanejvýš o flíček velikosti článku prstu). Jedná se však o zcela přirozený jev. Chápu, že byste možná byla spokojenější, kdybyste dostala košili vypranou a vyžehlenou. Jsem si však jistá tím, že kdybyste požádala o její vyžehlení, jistě bychom Vám vyšli vstříc a tuto drobnou službu bychom pro Vás učinili zdarma. Ačkoliv jste nebyla spokojená, košili jste si odnesla. Na závěr je třeba poukázat na skutečnost, že takováto situace zatím nenastala u žádného zákazníka kromě Vás. Zdůrazňuji, že jsme rodinná firma, která si zakládá na přístupu k zákazníkovi (což je vidět i z předchozích velmi kladných recenzí), naší prací se živíme kontinuálně již přes 40 let a pokud by naši zákazníci nebyli spokojeni, jistě by se k nám nevraceli a tolik let bychom na tak úzce specializovaném trhu sotva vydrželi. A protože jsme slušní lidé a záleží nám i na nespokojeném zákazníkovi, ještě jednou se Vám omlouváme za způsobené potíže a doufáme, že Vám i přes povolenou nitku na rameni bude košile dobře a dlouho sloužit.

29. 3. 2017
Iveta

Košili ještě přítel nemá, ale ze služeb byl nadšený…a koupil si konflíčky :)

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 11 měsíci

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Jsme rádi, že byl Váš přítel spokojen a že si u nás vybral manžetové knoflíčky. Z košile bude určitě tak nadšen! :-)

29. 3. 2017
Michaela

Kosie je krasne zpracovana a skvele padnouci. Jednani s panem Andrejem bylo take moc prijemne

Jen by mozna mohla byt o neco kratsi – zbytecne dlouhy kus se zastrkava do kalhot

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 11 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Pokud máte pocit, že je košile dlouhá, přijďte s ní do krejčovství. Zdarma Vám ji upravíme!

26. 3. 2017
Andrea

Krásné manžetové knoflíčky. Příjemná a ochotná paní na prodejně.

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 12 měsíci

Dobrý den, děkujeme za pochvalu! Velmi nás potěšila. Máme skutečně široký výběr a manžetové knoflíčky stále doplňujeme, tak se zase někdy přijďte podívat a třeba se Vám budou ještě nějaké líbit.

9. 3. 2017
jan

Košile úžasná. Velmi příjemný materiál. Krásně sedí.

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 12 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že jste spokojen! Odvádíme prostě poctivou práci. Přijďte si k nám zase nechat ušít další košili!

1. 3. 2017
jan

kvalita látek, velmi příjemný a profesionální přístup

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 12 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si ho a doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna. Ať Vám košile dobře slouží a přijďte si brzy nechat ušít další!

16. 2. 2017
jan

perfektní přístup ke klientovi, široký výběr materiálů

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před rokem

Dobrý den, děkujeme mnohokrát za Vaš hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen nejen s naším přístupem, ale také s výběrem látek na košile na míru.

16. 2. 2017
Martin
4. 2. 2017
Ing. Josef

Chování personálu.

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před rokem

Dobrý den. Na chování našeho personálu nám záleží, proto nás těší Vaše pozitivní reakce. Děkujeme za ohodnocení.

27. 1. 2017
Libor

osobni pristup

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před rokem

Děkujeme mnohokrát! Dbáme na to, abychom si udrželi osobní přístup ke každému zákazníkovi.

26. 1. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.