Sladkostí donese Mikuláš habaděj. Přidejte dětem ještě náš Vánoční deník, je plný zábavy. Stahujte tady

Lyžovačka v Itálii s dopravou, ubytováním, polopenzí a případně i skipasem

Varianta: Podívejte se na dalších 13 variant 1 osoba 6 dní (4 noci)
Út 21. 3. – Ne 26. 3. 2017
Hotel Miravalle
2 zákazníci
do konce

Termín:

Út 21. 3. – Ne 26. 3. 2017

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 6 dní (4 noci)

  • 4× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 4× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 13. 1. 2017.

Podmínky uplatnění:

  • Pokud si chcete být jisti dostupností termínu, ověřte si volnou kapacitu na tel. 511 444 355. Volat můžete od pondělí do pátku od 8.30 do 17.00. 
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na mailu brno@ceskekormidlo.cz nebo tel. 511 444 355.
  • Sdělte termín zájezdu, název hotelu, kód voucheru, jména, data narození, adresu, nástupní místo a telefon.
  • CK vám pošle smlouvu, kterou podepíšete a zašlete zpět. 
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo na trase.
Více informací jak uplatnit voucher

Dovolená bez starostí? Zajistíme!

Pojišťujeme vás zdarma pro případ, že CK/CA není schopná vypravit zájezd. Stačí po objednávce vyplnit formulář.

Destinace:

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Parkování zdarma
U nás se nekouří

Lyžaři mají jasno, mapa Itálie nepředstavuje žádnou elegantní botku s podpatkem, ale pořádný lyžák!

Provětrejte lyže a snowboardy na parádně upravených svazích v Itálii. Na cestu plnou zimního dobrodružství vás zve CK České Kormidlo, která v blízkosti sjezdovek vytipovala sedm hotelů, které se na čtyři noci stanou vaším útočištěm.

Na místo se dostanete pohodlně autobusem a ve všech hotelech je pro vás zajištěna polopenze. U většiny zájezdů je v ceně zahrnut i skipas, případně si ho cestou můžete dokoupit u delegáta. Stačí tedy nabrousit hrany, vyleštit brýle, oprášit kombinézu a vybrat si termín a cíl.

Který hotel to u vás vyhraje?

Hotel Du Lac

Hotel Garden

Hotel Miravalle

Hotel Rio

Hotel Urri

Monte Monte Civetta

Další informace

  • Pokud si chcete být jisti dostupností termínu, ověřte si volnou kapacitu na tel. 511 444 355. Volat můžete od pondělí do pátku od 8.30 do 17.00. 
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na mailu brno@ceskekormidlo.cz nebo tel. 511 444 355.
  • Sdělte termín zájezdu, název hotelu, kód voucheru, jména, data narození, adresu, nástupní místo a telefon.
  • CK vám pošle smlouvu, kterou podepíšete a zašlete zpět. 
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo na trase.
Děti
  • Du Lac:  dítě do 7,99 za cenu dopravy
  • Garden: dítě do 7,99 za cenu dopravy
Příplatky
  • Du Lac: povinná vratná kauce 5 €/skipas, cestovní pojištění, povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den – platí se na místě.
  • Garden: povinná vratná kauce 5 €/skipas, cestovní pojištění, povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den – platí se na místě.
  • Hotel Miravalle: cestovní pojištění, skipas k dokoupení v autobuse, povinná pobytová taxa 1 €/os./den – hradí se na místě.
  • Hotel Rio: cestovní pojištění, povinná vratná kaucie 5 €/skipas, povinná pobytová taxa cca 1 €/os./den – platí se na místě.
  • Hotel Urri: povinná vratná kauce 5 €/skipas, cestovní pojištění, povinná pobytová taxa cca 1 €/os./den – platí se na místě.
  • Hotel Monte Civetta: cestovní pojištění, povinná pobytová taxa cca 1 €/os./den – platí se na místě.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK. V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.