Létací jóga, Pole dance a Aerial Hoop lekce v Airku

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
1× lekce létací jógy a 1× lekce pole dance
Ukončeno
199 Kč
6 zákazníků

V ceně varianty:

  • 1 lekce Dance Pole dance
  • 1 otevřená lekce létací jógy pro začátečníky 

Platí do:

30. 3. 2017

Omezení:

Otevřené lekce létací jógy probíhají dle rozvrhu v pondělí, čtvrtek a v neděli. Lekce Dance Pole dance probíhá pouze v neděli. Minimální počet přihlášených pro konání lekce jsou 2 osoby.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervujte si místo pomocí rezervačního formuláře nebo sms zprávou na tel. č. 734 488 091. Do poznámky či textu sms uveďte Slevomat a kód voucheru. Bez této poznámky nelze místo zarezervovat.
  • Voucher bude uplatněn při první využité lekci. Na následující lekce obdrží klient permici pro možnou rezervaci zbývajících lekcí.
  • S sebou na létací jógu: pití, delší (aspoň ¾ legíny), triko s rukávem a ponožky, oblečení musí být bez zipů, knoflíků, apod.
  • S sebou na pole dance a aerial hoop: pití, legíny, tílko a mikinu.
Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Airko Liberec

Jeronýmova (za sportovní halou Dukla), Liberec

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří

Přijďte si zalétat a vytvarovat postavu netradičním způsobem! Zpevněte svaly, zbavte se celulitidy a uvolněte krční páteř ze sedavého zaměstnání v zavěšené houpací síti, na populárním pole dance a nebo v závěsné obruči aerial hoop.

Létací jóga 

Podívejte se na svět vzhůru nohama! Létací jóga se cvičí v zavěšených houpacích sítích, které vám umožní pohyb 360° v prostoru. Díky pohybu v sítích je cvičení šetrné k vašim kloubům. Airko je jediné studio v Liberci, kde si létací jógu můžete vyzkoušet!

Proč si vybrat létací jógu naleznete zde.

Dance pole dance

Není to jen tanec u tyče! Na lekci Dance Pole dance se naučíte jednoduchou choreografii o 3 až 4 prvcích, kde se s tyčí seznámíte. Začnete-li navštěvovat kurz, pak po 11 týdnech komplexního protahování, posilování a trénování se už zavěsíte hlavou dolů. Poznejte kontrast dřiny a ženskosti, přijďte se vydovádět. Jsou zde certifikované lektorky a vysoké tyče, které vám umožní provádět daleko větší množství cviků.

Proč si vybrat pole dance naleznete zde.

Aerial Hoop

Přijďte vyzkoušet trochu cirkusové akrobacie na zavěšeném kruhu. Při cvičení na kruhu zpevníte celé tělo a brzy získáte sílu a flexibilitu. Na jednotlivé lekci se naučíte první triky a krátkou vazbu. Na kurzech se potom od základních prvků propracujete k náročnějším trikům, jejich kombinacím a choreografiím.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervujte si místo pomocí rezervačního formuláře nebo sms zprávou na tel. č. 734 488 091. Do poznámky či textu sms uveďte Slevomat a kód voucheru. Bez této poznámky nelze místo zarezervovat.
  • Voucher bude uplatněn při první využité lekci. Na následující lekce obdrží klient permici pro možnou rezervaci zbývajících lekcí.
  • S sebou na létací jógu: pití,  delší (aspoň ¾ legíny), triko s rukávem a ponožky, oblečení musí být bez zipů, knoflíků, apod.
  • S sebou na pole dance a aerial hoop: pití,  legíny, tílko a mikinu.
Storno podmínky

Rezervaci na lekci lze zrušit nejpozději 24 hodin před konáním lekce SMS zprávou na tel.: 734 488 091.

Hodnocení podniku

4,4/5 (12 hodnocení)
Huskovapeta

Skvělá nová zkušenost pod vedením příjemné lektorky.

4. 11. 2015
Jolana

Kvalitní personál

Lokalita, ale to záleží na tom, kde clověk bydlí

1. 11. 2015
Jolana

způsob vedení

27. 11. 2015

Všechna hodnocení