Sportovní nebo klasická masáž v délce 60 minut

Tuto nabídku již nelze koupit.

V ceně:

  • 60 minut klasické nebo sportovní masáže
  • Výběr partie:
    • záda a šíje
    • nohy a šíje
    • záda a horní končetiny
  • Možnost konzultace potíží s fyzioterapeutem
  • Nápoj a káva zdarma 

Platí do:

31. 3. 2017

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Termín masáže si domluvte předem na tel. 730 514 210 nebo na e-mailu info@centrumbelehradska.cz nebo přes rezervační systém, do poznámky uveďte kód voucheru.

Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Centrum Bělehradská

Bělehradská 1051/17, Praha - Nusle

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří

Klasická masáž

Klasická masáž je vhodná pro každého, kdo trpí častými svalovými bolestmi, ať už se jedná o záda, krční páteř, končetiny nebo bolesti hlavy. Týká se to všech, kdo mají sedavé nebo jinak jednostranně zaměřené zaměstnání, sportují nebo jsou prostě jen ve stresu a hledají způsob, jak se příjemnou cestou neustále se nabalujícího napětí zbavit a odpočinout si od každodenních povinností.

Sportovní masáž

Sportovní masáž, jak už název napovídá, je určená především sportovcům. Amatérští sportovci či profesionálové ji rádi využívají nejen jako součást přípravy těla k podávání výkonů, ale i jako významný prostředek k urychlení regenerace po sportovních výkonech nebo během tréninkového programu. Svými účinky jim pomáhá stabilizovat výkon a umožňuje dřívější navýšení tréninkových dávek.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Termín masáže si domluvte předem na tel. 730 514 210 nebo na e-mailu info@centrumbelehradska.cz nebo přes rezervační systém,  do poznámky uveďte kód voucheru.

Storno podmínky

Zrušení rezervovaného termínu lze nejpozději 24 hodin předem, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

4,6/5 dle 20 hodnocení
4 8
3 0
2 0
1 0
Kateřina

Milý a profesionální přístup, možnost kombinace kvalitních masáží a fyzioterapie na jednom místě, což určitě využiji. Dobrá dopravní dostupnost i možnost parkování (bez modré zóny).

17. 8. 2016

Všechna hodnocení