Kategorie

Centrum Bělehradská

4,7 / 5 (14 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Milý a profesionální přístup, možnost kombinace kvalitních masáží a fyzioterapie na jednom místě, což určitě využiji. Dobrá dopravní dostupnost i možnost parkování (bez modré zóny).“

Naše zařízení svým klientům poskytuje komplexní péči v oblastech regenerační a rekondiční služby, pohybové, sportovní a výživové poradenství, komplexní péče o vzhled a zdraví. Jsme tým odborných pracovníků, jejichž cílem je vzájemná spolupráce a propojení v oblastech fyzioterapie (rehabilitace), fitness, zdravé výživy, sportovního poradenství a relaxace (masáží). Touto cestou bychom rádi dosáhli co největší komplexnosti terapie. Předpokladem pro úspěšnost naší terapie je aktivní spolupráce klienta a jeho podílení se na terapii a spoluvytváření programu terapie, tedy vzájemná spolupráce s klientem Klademe důraz na osobní a individuální přístup ke každému klientovi a ohled na jeho individuální potřeby a přání Naším cílem je mimo terapie již vzniklých obtíží a poranění také jejich prevence, ať už mají původ ve sportovní činnosti, nebo v běžných denních aktivitách (svalové dysbalance, poruchy vzniklé jednostrannou dlouhodobou zátěží v zaměstnání, sportu nebo poúrazově). Zaměřujeme se na nalezení a odstranění příčiny problému, na problém nahlížíme komplexně.

Dnes otevřeno: 7:00–15:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Masáže, Speciální masáže, Klasické relaxační masáže

Hodnocení podniku Centrum Bělehradská

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,7/5 dle 14 hodnocení
4 4
3 0
2 0
1 0
Kateřina

Milý a profesionální přístup, možnost kombinace kvalitních masáží a fyzioterapie na jednom místě, což určitě využiji. Dobrá dopravní dostupnost i možnost parkování (bez modré zóny).

17. 8. 2016
Užitečné? Ano
david

Suprově provedená masáž, kvalitní masér, příjemná hudba, dobré uvolnění. Centrum Bělehradská se nachází nedaleko centra města a je dobře přístupné. Určitě se rád na masáže budu vracet. david

Hodnocená nabídka: Sportovní nebo klasická masáž
7. 6. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

Masáž byla velmi profesionální a určitě bych ji doporučila dalších zájemcům.

Hodnocená nabídka: Sportovní nebo klasická masáž
30. 5. 2016
Užitečné? Ano
david

Masáž zad a horních končetin velmi příjemná, uvolňující, a důkladná. Masáž mi pomohla od bolestí zad a uvolnila ruce. Pan masér velmi profesionální, empatický a odborně na výši. Domluva termínu při rezervaci bez problémů, bezproblémové dodržení termínu i délky masáže, nevznikají žádné časové prodlevy. Prostředí příjemné, relaxační hudba pro uvolnění.
Lokalita Centra Bělehradská s možností parkování, nedaleko (2min chůze) tram zastávka Otakarova (nebo Náměstí bratří Synků, případně Nuselské schody), dům dobře značený, zvonek.
Vřele všem doporučuji a budu i nadále docházet

Vyjádření partnera
Centrum Bělehradská Před 5 měsíci

Děkujeme za krásný komentář. Moc si toho vážíme! :)

Hodnocená nabídka: Sportovní nebo klasická masáž
9. 5. 2016
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.

Podobné podniky