Oslavte Silvestr v Amsterdamu: 1× ubytování, snídaně a sekt do páru

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
2 999 Kč
30 zákazníků

Termín:

Čt 29. 12. 2016 – Ne 1. 1. 2017

V ceně:

Pro 1 osobu na 4 dny (1 noc)

 • 1× ubytování v 2lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením v hotelu Premierre Classe
 • 1× snídaně
 • Autobusová doprava tam i zpět 
 • Průvodce
 • 1× sekt do páru 

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

 • Brno - (Janáčkovo divadlo) u restaurace Bohéma - 15:00
 • Jihlava - (dálnice čerpací stanice OMV Pávov) - 16:15
 • Praha - kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí - 18:00
 • Plzeň - parkoviště autobusové nádraží - 19:30
 • Rozvadov - Svatá Kateřina u Mc Donalds - 20:30

Strava:

Snídaně

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Příplatek za případný jednolůžkový pokoj: 560 Kč/noc (poplatek je pro zákazníka, který pojede sám a nebudeme pro něho mít druhého účastníka; nebo pokud si účastník vyžádá jednolůžkový pokoj).

Uplatněte voucher do 28. 12. 2016.

Podmínky uplatnění:

 • Do 24 hodin od zakoupení voucheru pokračujte na stránky zajezd.expressbus.cz. Ve formuláři vyberte Nizozemsko, jako destinaci zvolte Holandsko a název zájezdu zní: "36H. Silvestr v Amsterdamu + dárek sektu do páru vč. ubytování 2016" a zvolte vámi zakoupený termín.
 • Podpis smlouvy s CK je nutný do 3 dnů od obdržení smlouvy o zájezdu.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Pořádá:

CK Metal

Nádražní 674, Modřice

Dnes otevřeno 8:00–18:00

Silvestr v Nizozemsku se tradičně slaví v rodinném kruhu či s přáteli. U nás jsou tradičním pohoštěním na Silvestra chlebíčky, v Nizozemsku jsou to oliebollen, což jsou smažené koblihy s rozinkami či kousky jablek. Nizozemci rádi pořádají večeře, proto i Silvestra slaví u bohatě prostřené tabule, nejčastěji při grilování na přenosném grilu či na kameni.

Poslední vteřiny starého roku se nahlas odpočítávají a následuje novoroční přípitek. V tom samém okamžiku se také zapalují první ohňostroje a lidé vycházejí ven popřát sousedům šťastný nový rok a obdivovat ohnivé obrazce. Jejich třeskot a výbuchy se ozývají nepřetržitě téměř celou hodinu a vy tento nevšední zážitek můžete zažít díky nabídce CA Expressbus.

Novoroční ohňostroj v Amsterdamu

Náměstí Leidseplein, náměstí Dam, Nieuwmarkt a Rembrandtplein jsou dobrá místa odkud jsou vidět organizované ohňostroje, ale je třeba přijít brzy abyste našli dobré místo k pozorování. Náměstí Dam je zaplněno pivními stany, živými vystoupení a turisty. Pokud chcete klidné místo, kde vidět ohňostroj, vyberte si jakýkoliv most na hlavních městských kanálech.

Program zájezdu

1. den: odjezd z ČR.

2. den: ráno odjezd do prostoru skanzenu Zaanse Schans. Prohlídka skansenu, kde jsou dřevěné domy z Nizozemí 17. stol. spolu s větrnými mlýny. Nachází se tu také prodejna s farmou na výrobu sýrů gouda. Jsou zde rovněž dva výrobci typických holandských dřeváků. Přejezd do Amsterdamu. Výstup u Nema, pěší prohlídka města s průvodcem: terasa Nema, Námořnické muzeum, koráb Amsterdam, budova vlakového nádraží, pěšky na náměstí Dam okolo Oude kerk (osobní volno na náměstí ), poté následuje projížďka na lodi, kde si můžete prohlédnout v plné kráse celý Amsterdam, odjezd na hotel.

3. den: Poté odjezd, bude následovat druhá část Amsterdamu. Celodenní prohlídka města s průvodcem – návštěva historického centra náměstí Dam s Královským palácem. Národním památníkem, Muzeem Madame Tussauds, prohlídka chrámu Westerkirke, návštěva květinového trhu, návštěva Říšského muzea s parkem, v němž se nachází slavný nápis „I am Amsterdam“, zastavení na kávu či holandské pivečko na náměstí slavného malíře Rembrandta. Cestou navštívíte také bleší trh, projdete se po židovské čtvrti směrem k budově Waag, poté návštěva Čtvrti červených luceren. V Amsterdamu vítá nový rok pestrý ohňostroj. I když nemáte žádné speciální vstupenky nebo rezervaci na party nebo na večeři, nemusíte zoufat. Nejpopulárnější místa, kde slavit jsou China Town u Nieuwmarktu nebo na Damu před Královským palácem. Zde se veselí lidé s živou hudbou z pódia. Oblíbená místa v centru, kde se slaví, jsou rovněž Leidseplein, Museumsplein a Rembrandtsplein.

4. den: příjezd do ČR.

Amsterdam – město diamantů, lásky a svobodného myšlení.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Do 24 hodin od zakoupení voucheru pokračujte na stránky zajezd.expressbus.cz. Ve formuláři vyberte Nizozemsko, jako destinaci zvolte Holandsko a název zájezdu zní: „36H. Silvestr v Amsterdamu + dárek sektu do páru vč. ubytování 2016 a zvolte vámi zakoupený termín.
 • Podpis smlouvy s CK je nutný do 3 dnů od obdržení smlouvy o zájezdu.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Děti
 • Dítě za cenu voucheru.
Příplatky
 • Cestovní pojištění.
 • Pobytová taxa 2 €/osoba/noc.
 • Vstupné do některých muzeí:
  • Říšské 15 €, Van Gogh 15 €, Moderního umění 15 €, erotiky 7 €, diamantů 7,5 €.
  • Ve volnu je možnost návštěvy muzei, mj. světoznámého muzea voskových figurín Mme Tussauds, projížďka lodí 14 €.
 • Příplatek za případný jednolůžkový pokoj: 560 Kč/noc (poplatek je pro zákazníka, který pojede sám a nebudeme pro něho mít druhého účastníka; nebo pokud si účastník vyžádá jednolůžkový pokoj)
Storno podmínky
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu​.V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. 
 • Po registraci zájezdu (vyplnění a odeslání formuláře) a po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK Metal.

Hodnocení podniku

Zuzana

Bylo to skvělé, určitě tam pojedu znovu, ale už nejspíše letecky. Ohňostroj byl skvělý, Počasí nám vyšlo krásně.

Cesta autobusem je pochopitelně méně pohodlná, ale přežít se to dalo. Plus nebyl úplně dořešený program 31.1. od cca 18hod. do půlnoci.

2. 1. 2017
Markéta

Autobus dobrý, řidiči skvělý, průvodce věděl o čem mluví, akorát měl občas takové tempo, že se nedal stíhat. Jinak vše super. Ubytování bylo taky dobré.

5. 1. 2017

Všechna hodnocení